18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama sklepu H&M

okar19 • 2013-02-10, 01:11
w roli głównej David Beckham

podgor5

2013-02-10, 16:44
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

@Anders Breivik
Odszedł z Manchesteru (grając rewelacyjnie) do Realu tam dał dupy, bo bardziej go interesowało granie w reklamach perfum i robienie z siebie celebryty, a później już tylko chajs chajs chajs. L.A Galaxy? Co to k***a jest? Rajcowało go zycie "na poziomie" w wielkim świecie zamiast granie w piłkę. Zresztą jego wybór. Jak dla mnie to zmarnował swój talent, bo jakby sie skupił na piłce to by został legendą. Kto nie pamieta jego rzutów wolnych? To był piłkarz teraz jest ciatą. Dziękuje dobranoc.

"co za k***a mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na ch*j ta zawiść?"
Musisz obrażać co? Nie wytrzymał byś bez tego prymitywie?




haha po pierwsze to ty nazwałeś Beckhama ciotą wiec sam obrażasz goscia bez powodu. bo w tydzien zarabia wiecej niz ty i twoja rodzina nar*cha przez całe życie? czy ze jest znanym sportowcem, ma piekna żone i trójke dzieci? taki lajf, obecne czasy zrobiły z niego ikonę popkultury, legendą to on już jest od dawna. pokaż mi drugiego piłkarza który był nr 1 w Manchesterze United, Realu (jeden z słynnej ekipy galactikos wymieniany jednym tchem z Ronaldo, Zidanem, Raulem, R.Carlosem, Luisem Figo). do Los Angeles jak sam mówił pojechał propagować piłke nożna w Stanach.

kolega wyzej ma racje, byłes nikim i pewnie taki zdechniesz, a Beckhama mozesz co najwyzej o autograf poprosić

malwa321

2013-02-10, 17:22
Na reklamach zarobi więcej niż kopiąc gałę po boisku.

Chicago

2013-02-10, 19:47
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

@Anders Breivik
Odszedł z Manchesteru (grając rewelacyjnie) do Realu tam dał dupy, bo bardziej go interesowało granie w reklamach perfum i robienie z siebie celebryty, a później już tylko chajs chajs chajs. L.A Galaxy? Co to k***a jest? Rajcowało go zycie "na poziomie" w wielkim świecie zamiast granie w piłkę. Zresztą jego wybór. Jak dla mnie to zmarnował swój talent, bo jakby sie skupił na piłce to by został legendą. Kto nie pamieta jego rzutów wolnych? To był piłkarz teraz jest ciatą. Dziękuje dobranoc.

"co za k***a mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na ch*j ta zawiść?"
Musisz obrażać co? Nie wytrzymał byś bez tego prymitywie?



Ja bym z nim nie zadzierał :roll:

peersil

2013-02-10, 23:02
Chciałbym kiedyś tyle osiągnąć co Beckham! To nie zazdrość tylko podziw. k***a odkąd pamiętam marzą mi się piękne krajobrazy LA.

masabitumiczna

2013-02-11, 21:36
Jedna wielka zazdrość... KAŻDY z nas tutaj chciałby robiąc to co kocha osiągnąć taki poziom, że może przebierać w propozycjach, a dochód móc przekazywać na cele dobroczynne. Nie ważne czy to jazda na deskorolce, gra na gitarze czy jakikolwiek sport czy hobby.