18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reggae Man

zydzyd • 2015-02-20, 13:27
Nieźle się tam bawią ;p

voidinfinity

2015-02-21, 13:02
DziadMróz napisał/a:


Specjalnie dla Ciebie wersja dla mniej bystrych:
Posiadająć 5g zielska idziesz siedzieć za dilerkę. Jeżeli masz przy sobie mniej, to masz szansę wybronić się mówiąć, że to na Twój użytek.
Dlatego bardziej się opłaca sprzedawać 1g parchanego zielska niż 5 normalnego.



Coś ci świta, ale niekoniecznie.

Jest takie zjawisko, że hoduje się z większą ilością THC - ale to jest wypadkowa oczekiwań klienteli.

Natomiast co do klasyfikacji prawnej - to jest ona w 100% uznaniowa - bo przepis nie formułuje konkretnej ilości. Dla jednego prokuratora to jest 1g, dla drugiego 5g.

Spotkałem się jeszcze z jedną interpretacją - porcjowanie. Jak masz dowolną ilość w jednej porcji to znaczy na własny użytek, jak masz w porcjach to znaczy na handelek.

DziadMróz

2015-02-21, 20:27
voidinfinity napisał/a:



Coś ci świta, ale niekoniecznie.

Jest takie zjawisko, że hoduje się z większą ilością THC - ale to jest wypadkowa oczekiwań klienteli.

Natomiast co do klasyfikacji prawnej - to jest ona w 100% uznaniowa - bo przepis nie formułuje konkretnej ilości. Dla jednego prokuratora to jest 1g, dla drugiego 5g.

Spotkałem się jeszcze z jedną interpretacją - porcjowanie. Jak masz dowolną ilość w jednej porcji to znaczy na własny użytek, jak masz w porcjach to znaczy na handelek.



Myślisz, że ten syf z Polski zawiera THC?? Pojedz i zobacz jak wygląda zielsko w krajach liberalnych, gdzie w co 3 domu rośnie krzak.
Kupujesz tam uncję a dostajesz półtora, bo tak działa konkurencja.
Spokojnie chodzisz po ulicy z dwoma pełnymi kieszeniami zielska, a ta ilość porobi Cię mniej niż 1g naszego ścierwa.
Tutaj jest 1% koneserów, którzy wiedzą jak powinien wyglądać dobry towar. Oni czekają kilka tygodni na jedną torbę i dostają ją po znajomości. Cała reszta dostaje maczane ch*jstwo wypalające dziury w mózgu wielkości pomarańczy. Myślisz, że trzeba się bawić w hodowle specjalnych gatunków? Dziecieki i tak nie poczują różnicy.

voidinfinity

2015-02-21, 20:50
DziadMróz napisał/a:

Myślisz, że ten syf z Polski zawiera THC??



Nie wiem - dawno nie miałem kontaktu z cebulowym paleniem.

Natomiast wzrost zawartości THC, jest zjawiskiem ogólnoświatowym.