18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reggae Man

zydzyd • 2015-02-20, 13:27
Nieźle się tam bawią ;p

DrUnknown

2015-02-20, 18:01
przypomniały się piękne czasy szkoły średniej .... :D

szefooo

2015-02-20, 18:03
Raikiri73 napisał/a:

Fejk jak ja pie**ole, bo dym z takiego autka to by pol godziny wylatywal... bankowo maja tam jakies urzadzenie ktore robi ten dym : x

To się nazywa dymnica lub wytwornica dymu.
I jest na wyposażeniu każdego DJa.

tranzystor

2015-02-20, 18:29
Pewnie mu silnik kopci do środka, bo pali olej litrami.

deeepeee

2015-02-20, 19:44
uszczela mu jebła i się chłodziwo z olejem zmiszało

Gerwazy Waligóra

2015-02-20, 20:23
suchy lód a nie zioło ......

naiwna gimbaza...

DziadMróz

2015-02-20, 21:08
Jeśli chodzi o ścierwo, które nazywacie zielskiem, to zobaczycie skutki na waszych znajomych za pare lat.
Możne w naturalnej formie nie jest szkodliwa. Niestety w Polsce mamy taki system karny, że każdy sprzedawca próbuje utrzymać jak najniższą wagę swojego produktu. W efekcie każde ścierwo jest zatrute jakąś chemią.
Kiedyś paliłem z różnymi osobami i znam osobiście 3, które jarały codziennie i mają teraz zepsuty beret.
Cieszę się, że potrafiłem dostrzec takie fakty, bo inaczej miałbym ch*jnie jak oni.

voidinfinity

2015-02-20, 21:15
DziadMróz napisał/a:

Niestety w Polsce mamy taki system karny, że każdy sprzedawca próbuje utrzymać jak najniższą wagę swojego produktu.



Że k***a co? :krejzi: :krejzi: :krejzi:

ConorBro

2015-02-20, 21:44
Można poznać tytuł piosenki?

NeverWalkAlone

2015-02-20, 22:05
DziadMróz napisał/a:

Jeśli chodzi o ścierwo, które nazywacie zielskiem, to zobaczycie skutki na waszych znajomych za pare lat.
Możne w naturalnej formie nie jest szkodliwa. Niestety w Polsce mamy taki system karny, że każdy sprzedawca próbuje utrzymać jak najniższą wagę swojego produktu. W efekcie każde ścierwo jest zatrute jakąś chemią.
Kiedyś paliłem z różnymi osobami i znam osobiście 3, które jarały codziennie i mają teraz zepsuty beret.
Cieszę się, że potrafiłem dostrzec takie fakty, bo inaczej miałbym ch*jnie jak oni.



Racja w ch*j. Kto wie ten wie.. że to gówno z ulicy zamula człowieka

lokalnywatażka

2015-02-21, 00:49
Za ten kawałek w tle zawsze i wszędzie piwo. Wódka. Traffka.

bocianoff

2015-02-21, 00:51
trawa jest dla debili

voidinfinity

2015-02-21, 00:53
bocianoff napisał/a:

trawa jest dla debili



raczej dla tych co się igieł nie boją :krejzi:

damianpl

2015-02-21, 05:47
Sam jaralem jak debil swego czasu pewnie jakies gowno z muchozolem.. od "kibola" z osiedla.. doprowadzilo to do tego ze odbija to sie na moim zwiazku bo sobie wpie**alam zawsze jakies chore jazdy sytuacje z dupy strony wyjete. Jednym slowem tyra psyche.. chyba nieodwracalnie bo juz 2 lata tego sp***olenstwa pozbyc sie nie moge.



A pomyslec ze jeszcze pare lat temu bylem obronca maryski i wszystkie co z nia zwiazane. Gimby nie palcie scierwa od ziomkow.. zadko kiedy uda wam sie dostac do towaru " w miare czystego " a takiego nie otrzymacie od goscia ktory nie pali. a wiekszosc dilerow nie jara..


DziadMróz

2015-02-21, 08:38
voidinfinity napisał/a:



Że k***a co? :krejzi: :krejzi: :krejzi:


Specjalnie dla Ciebie wersja dla mniej bystrych:
Posiadająć 5g zielska idziesz siedzieć za dilerkę. Jeżeli masz przy sobie mniej, to masz szansę wybronić się mówiąć, że to na Twój użytek.
Dlatego bardziej się opłaca sprzedawać 1g parchanego zielska niż 5 normalnego.

Zjebofiks

2015-02-21, 09:48
666klaki666 napisał/a:

hahaha piękna sprawa a u nas w Ciemnogrodzie 3 lata


za duzo sie chady nasłuchałes , dostaniesz w zawieszeniu