18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręce na masce

Flodzia • 2021-08-29, 15:55

[
Na masce powiedziałem 8-)

Tryper

2021-08-29, 15:58
To za brak maseczki na nosie.

KFCnigget

2021-08-29, 15:59
i to niby czarni prześladowani przez policje XD czarnym dają milion szans żeby rzucili broń, a do białego strzelą jak tylko się krzywo spojrzy

Kłykcin_Kończysty napisał/a:

To za brak maseczki na nosie.



przecież chciał poprawić, a oni odrazu strzelają, nie wiedział o jaką maskę chodzi, położył na samochodzie a Ci dalej celują...

KaprysLosu

2021-08-29, 16:20
podoba mi się ta konsekwentność amerykańskiej policji, bardzo proste zasady, łatwo zapamiętać. U nas pewno cała rozprawa filozoficzna by była, czy jak ziomek stał, to teksty stój bo strzelam są konieczne czy nie?

chorym

2021-08-29, 17:28
czy ja dobrze slysze jak drugi pies mowi do niego 'get on your knees' i wtedy jak on chce wykonac to polecenie dostaje kilka kulek w klate?

Justynka99

2021-08-29, 18:13
chorym napisał/a:

czy ja dobrze slysze jak drugi pies mowi do niego 'get on your knees' i wtedy jak on chce wykonac to polecenie dostaje kilka kulek w klate?



Racja. Też na początku myślałam, że zatrzymany cwaniakował, ale to zmienia postać rzeczy. Morderstwo.

Kamklo4215

2021-08-29, 18:24
KaprysLosu napisał/a:

podoba mi się ta konsekwentność amerykańskiej policji, bardzo proste zasady, łatwo zapamiętać. U nas pewno cała rozprawa filozoficzna by była, czy jak ziomek stał, to teksty stój bo strzelam są konieczne czy nie?



Jeden hamburgerowy zjeb każe mu dać ręce na maskę - chłop daje , drugi idiotą krzyczy "na kolana" a jak chłop wykonuje polecenie dostaje z dupy kilka strzałów - jak dla mnie średnio proste zasady ....
Ale co ja tam wiem może jak ciebie zatrzymują i krzyczą stój spokojnie napie**alajac cię pałą to Ci to nie obce :P
Tutaj jak dla mnie zabójstwo - dożywocie dla strażników Teksasu w więzieniu dla czarnych homosiów


:lol:

luxpiotr

2021-08-29, 18:38
przemekx18gmailcom napisał/a:

No i wyroczek za zabójstwo może będzie kara smierci


Z jakiej racji? Oświeć mnie.

saintv

2021-08-29, 18:41
Justynka99 napisał/a:

Racja. Też na początku myślałam, że zatrzymany cwaniakował, ale to zmienia postać rzeczy. Morderstwo.



co ma za znaczenie? potrzebujesz rąk by opaść na kolana?, pierwsza komenda była by położył na masce ręce, potem stwierdzono że ma broń w kieszeni, kazano mu klęknąć ... ręce opadły w stronę kieszeni gdzie ma broń dostał kule.
Mnie w u nas w domu jak zatrzymali to najpierw strzał ostrzegawczy w górę a potem ręce na potylicy i klęczałem zanim mnie zatrzymali, nawet na chwilę po strzale w powietrze nie opuściłem łap z głowy... byłem do nich plecami, a gonili mnie 4 sukami bo ktoś zadzwonił że "ktoś" podejrzany się kręci przy działkach gdzie były włamania, przeszukali mnie i puścili.

Smokw

2021-08-29, 18:42
chorym napisał/a:

czy ja dobrze slysze jak drugi pies mowi do niego 'get on your knees' i wtedy jak on chce wykonac to polecenie dostaje kilka kulek w klate?



Obserwuj dłonie chłopaka, po za tym to, że jesteś kobietą nie zwalnia Cię z logiki kolejności wykonywania poleceń. Jak pierzesz to wkładasz rzeczy do pralki, a później je wyciągasz i włączasz pralkę? Tak samo tutaj ręce na maskę i klękasz. Szczególnie jak masz giwerę w kieszeni.

tarkos16

2021-08-29, 18:56
jakieś info co i jak?

Pingvin

2021-08-29, 19:11
Prawidłowo, nasza policja też tak powinna reagować