18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręce na masce

Flodzia • 2021-08-29, 15:55

[
Na masce powiedziałem 8-)

miniglowa

2021-08-29, 19:24
Chyba trochę za szybko spanikowali :-|

Pizdus

2021-08-29, 19:43
Pingvin napisał/a:

Prawidłowo, nasza policja też tak powinna reagować



No pewnie, szczególnie widząc ciebie

kakaraka1

2021-08-29, 19:57
co jest k***a. zawsze śmiesznie jak oskarżają policję o rasizm albo o niesłuszne użycie broni, no ale tutaj to ich poj***ło chyba. chłop już zaczął współpracować, położył łapy na samochodzie, a tamten mu gada że ma klękać - no i jak chciał to zrobić to dostał kulke, poj***ne...

niech chłopy się zastanowią i uważają jakie polecenia wydają, mógł powiedzieć że ręce do góry i niech uklęknie, a nie strzela tymi poleceniami bezmyślnie z dupy XD

co jest k***a. zawsze śmiesznie jak oskarżają policję o rasizm albo o niesłuszne użycie broni, no ale tutaj to ich poj***ło chyba. chłop już zaczął współpracować, położył łapy na samochodzie, a tamten mu gada że ma klękać - no i jak chciał to zrobić to dostał kulke, poj***ne...

niech chłopy się zastanowią i uważają jakie polecenia wydają, mógł powiedzieć że ręce do góry i niech uklęknie, a nie strzela tymi poleceniami bezmyślnie z dupy XD

saintv napisał/a:

co ma za znaczenie? potrzebujesz rąk by opaść na kolana?, pierwsza komenda była by położył na masce ręce, potem stwierdzono że ma broń w kieszeni, kazano mu klęknąć ... ręce opadły w stronę kieszeni gdzie ma broń dostał kule.
Mnie w u nas w domu jak zatrzymali to najpierw strzał ostrzegawczy w górę a potem ręce na potylicy i klęczałem zanim mnie zatrzymali, nawet na chwilę po strzale w powietrze nie opuściłem łap z głowy... byłem do nich plecami, a gonili mnie 4 sukami bo ktoś zadzwonił że "ktoś" podejrzany się kręci przy działkach gdzie były włamania, przeszukali mnie i puścili.




mogli powiedzieć żeby trzymał ręce na widoku i klęknął. widać że chłop odruchowo zabrał ręce, sam potem to mówił że przecież kazali mu klęknąć i chwil to zrobić xd ch*jowo sformułowali polecenie i tyle

Crouchu

2021-08-29, 20:12
luxpiotr napisał/a:

Z jakiej racji? Oświeć mnie.



ze srakiej, uszy masz , rozumiesz co się dzieje na filmiku ?

Dagom

2021-08-29, 20:35
Kamklo4215 napisał/a:

Jeden hamburgerowy zjeb każe mu dać ręce na maskę - chłop daje , drugi idiotą krzyczy "na kolana" a jak chłop wykonuje polecenie dostaje z dupy kilka strzałów - jak dla mnie średnio proste zasady ....
Ale co ja tam wiem może jak ciebie zatrzymują i krzyczą stój spokojnie napie**alajac cię pałą to Ci to nie obce
Tutaj jak dla mnie zabójstwo - dożywocie dla strażników Teksasu w więzieniu dla czarnych homosiów



To właśnie jest ten przypadek, gdzie i mnie by odj***li. Powaga, pierwszy raz oglądam - "łapy na maskę" i on kładzie, potem "na kolana" i próbował, ale ktoś z niego zrobił durszlak. Raz na tysiąc (nie powiem, że milion), ale policjanty z jułesej zj***ły koncertowo. Wygląda na to, że trzeba się zupełnie zatrzymać i czekać aż funkcjonariusz zrobi nami hyc o podłogę i wtedy już wiadomo :D

chorym

2021-08-29, 22:49
Smokw napisał/a:

Obserwuj dłonie chłopaka, po za tym to, że jesteś kobietą nie zwalnia Cię z logiki kolejności wykonywania poleceń. Jak pierzesz to wkładasz rzeczy do pralki, a później je wyciągasz i włączasz pralkę? Tak samo tutaj ręce na maskę i klękasz. Szczególnie jak masz giwerę w kieszeni.



Jezeli jest tak jak mowisz to komenda powinna brzmiec ''keep the hands on the hood and get on your knees'' ale co ja Ci bede tlumaczyl jak widac ze jakis umeczny jestes :D :D

longlifekubix

2021-08-29, 22:56
Więc; chłop na filmie nazywa się Leonides Enriquez i o dziwo, przeżył przerobienie go na sito. Faktycznie miał klamkę w kieszeni, ale sądząc po filmiku, wątpię że chciał jej użyć. Chłop dostanie ogromne odszkodowanie od miasta, a gliniarze zostaną odesłani na eternal urlop albo do puchy.

CzerstWybut

2021-08-29, 23:19
Niewiemy do jakiej interwencji zostali gliniarze wezwani. Jeżeli byli wezwani bo chlop kogoś odj***l z vroni albo latał z klamką i straszyl ludzi na ulicy to już byli mocno wyczuleni na niego

daniel1040

2021-08-29, 23:38
Dagom napisał/a:

To właśnie jest ten przypadek, gdzie i mnie by odj***li. Powaga, pierwszy raz oglądam - "łapy na maskę" i on kładzie, potem "na kolana" i próbował, ale ktoś z niego zrobił durszlak. Raz na tysiąc (nie powiem, że milion), ale policjanty z jułesej zj***ły koncertowo. Wygląda na to, że trzeba się zupełnie zatrzymać i czekać aż funkcjonariusz zrobi nami hyc o podłogę i wtedy już wiadomo



A to nie można mieć dłoni na masce i opadać na kolana? Co w baby że 2 rzeczy jednocześnie nie umiecie?
Łapy jak przyklejone do maski, patrzysz na policjanta a nie w dół i powoli opadasz na kolana - k***a serio trzeba być bezmózgiem aby tego nie umieć.

marcino_zly

2021-08-30, 01:06
saintv napisał/a:

co ma za znaczenie? potrzebujesz rąk by opaść na kolana?, pierwsza komenda była by położył na masce ręce, potem stwierdzono że ma broń w kieszeni, kazano mu klęknąć ... ręce opadły w stronę kieszeni gdzie ma broń dostał kule.
Mnie w u nas w domu jak zatrzymali to najpierw strzał ostrzegawczy w górę a potem ręce na potylicy i klęczałem zanim mnie zatrzymali, nawet na chwilę po strzale w powietrze nie opuściłem łap z głowy... byłem do nich plecami, a gonili mnie 4 sukami bo ktoś zadzwonił że "ktoś" podejrzany się kręci przy działkach gdzie były włamania, przeszukali mnie i puścili.



Gonili cię koledzy na trójkołowych rowerkach z kapiszonowcami w rączkach)
A te działki to takie osiedlowe były i wlamywalłeś się na czereśnię)

daminoday

2021-08-30, 05:40
Longlifekubix nie badz Taki pewny, poczekaj na opinie ekspertow tutaj

SCIX_69

2021-08-30, 12:09
Od zawsze wiadomo ze do szczurow systemu garna sie niedorozwiniete zjeby co w zyciu do niczego sie nie nadaja, a z pokolenia na pokolenie jest coraz gorzej z mysleniem, jak widac na przedstawionym filmie

warszawiak123

2021-08-30, 15:09
Kamklo4215 napisał/a:

Jeden hamburgerowy zjeb każe mu dać ręce na maskę - chłop daje , drugi idiotą krzyczy "na kolana" a jak chłop wykonuje polecenie dostaje z dupy kilka strzałów - jak dla mnie średnio proste zasady ....
Ale co ja tam wiem może jak ciebie zatrzymują i krzyczą stój spokojnie napie**alajac cię pałą to Ci to nie obce
Tutaj jak dla mnie zabójstwo - dożywocie dla strażników Teksasu w więzieniu dla czarnych homosiów



11 listopada była glosna sprawa gdzie policjant krzyczał stać policja, jeden został reszta uciekła i w nagrodę kopał go po głowie

JohnMadafaka

2021-08-30, 17:36
Kamklo4215 napisał/a:

Jeden hamburgerowy zjeb każe mu dać ręce na maskę - chłop daje , drugi idiotą krzyczy "na kolana" a jak chłop wykonuje polecenie dostaje z dupy kilka strzałów - jak dla mnie średnio proste zasady ....
Ale co ja tam wiem może jak ciebie zatrzymują i krzyczą stój spokojnie napie**alajac cię pałą to Ci to nie obce
Tutaj jak dla mnie zabójstwo - dożywocie dla strażników Teksasu w więzieniu dla czarnych homosiów




Nie wiem co za zjeby cię plusują. Też by was odstrzelili jak niggasów - ten sam poziom intelektualny. Po to ma mieć ręce na masce i klęknąć żeby mieć dalej sięgnąć do kieszeni po klamkę. Proste. Trzeba tylko pomyśleć. Dałny.

Azhar

2021-08-31, 00:38
Kamklo4215 napisał/a:

Jeden hamburgerowy zjeb każe mu dać ręce na maskę - chłop daje , drugi idiotą krzyczy "na kolana" a jak chłop wykonuje polecenie dostaje z dupy kilka strzałów - jak dla mnie średnio proste zasady ....
Ale co ja tam wiem może jak ciebie zatrzymują i krzyczą stój spokojnie napie**alajac cię pałą to Ci to nie obce
Tutaj jak dla mnie zabójstwo - dożywocie dla strażników Teksasu w więzieniu dla czarnych homosiów



Gdzie on Ci chciał uklęknąć? Typ odszedł krok od auta i ręce w dół spuścił w stronę pasa jakby chciał coś zaraz wyciągnąć, mógł to spokojnie zrobić z rękami na masce.