18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na ogłoszony wyrok

Halman • 2020-05-11, 06:27

ojciec zabitej przez pijanego kierowcę córki próbuje rzucić krzesłem w sędzinę po ogłoszeniu wyroku; 120 godzin prac społecznych... :facepalm2:

McQurwa

2020-05-11, 06:36
O k***a widzę że nie tylko w Polsce trzeba zreformować sądownictwo

zdun

2020-05-11, 06:45
Wygląda jak sędzia z komuny. Też bym rzucał.

kothletino

2020-05-11, 07:09
A to nie była przypadkiem ta sprawa gdzie pijany Polak nie wyrobił się na zakręcie i zabił dziewczynkę wraz z dziadkami?

radek225

2020-05-11, 07:11
Czyżby pijany morderca za kółkiem był ciapatym turasem, muzułmaninem i do tego transem identyfikuhącym się z czajnikiem? Jeśli tak, to w Nazilandii nie mógł zapaść inny wyrok. Sedzina broniła po prostu swojej skóry i posady. Inaczej ona sama oskarżona zostałaby o rasizm, dyskryminację i sympatyzowanie z wąsatym akwarelistą.

tkubiak

2020-05-11, 07:29
No kuwa szał, skoro pijany kierowca dostał 120godzin prac społecznych, to staremu sędzina będzie musiała zrobić loda, w ramach przeprosin za niecelny rzut. Suka jest winna powinna się nadstawić.

silwerbalk

2020-05-11, 07:30
No i prawidłowo że chciał wyj***ć jej krzesłem. 120 godzin prac społecznych czyli zamiatanie liści z kupy na kupe za no praktycznie za zabójstwo a temu bo sprawca jest ciapatym z pustyni i biedaczek nie wiedział..... Na miejscu ojca to bym typa namierzył i mu zrobił wypadek albo samobójstwo.......


freaky

2020-05-11, 07:46
Zatem zabił nie tylko dziewczynę, ale też jej dziadków, czyli jak sądzę rodziców frustrata. W tych okolicznościach reakcja Holendra, który stracił rodzinę była usprawiedliwiona. Pytanie tylko czy sąd będzie równie wyrozumiały i za nieudany zamach z użyciem krzesła nie zasądzi wobec niego środków i to surowszych od 120 godzin prac społecznych.

Takafura

2020-05-11, 07:52
radek225 napisał/a:

Czyżby pijany morderca za kółkiem był ciapatym turasem, muzułmaninem i do tego transem identyfikuhącym się z czajnikiem? Jeśli tak, to w Nazilandii nie mógł zapaść inny wyrok. Sedzina broniła po prostu swojej skóry i posady. Inaczej ona sama oskarżona zostałaby o rasizm, dyskryminację i sympatyzowanie z wąsatym akwarelistą.



Szukać foto bo trudno o inne sensowne wyjaśnienie ...


mygyry

2020-05-11, 08:15
Idziecie o zakład, że za próbę rzucenia krzesłem w wielce wielmożną panią śedzinę dostanie większy wyrok
Z drugiej strony mógł się napie**olić i rozjechać k***ę jeszcze pod sądem jak ją tak i jego

sars_80

2020-05-11, 08:25
Pewne jest że będzie szukał zemsty. Ja pie**ole 120 godzin. To tylko tam jechać i zabijać po pijaku. Cud miód

edmund

2020-05-11, 08:53
Zdenerwowany ojciec rzucił w stronę sędziego oburzając się na „łagodny” wyrok mężczyzny, który zabił dwuletnią dziewczynkę i jej dziadków w tragicznym wypadku drogowym.

Kierowca zjechał z drogi w Holandii, natychmiast zabijając dziewczynę oraz jej 67 i 64-letnich dziadków. Według raportu policji kierowca jechał z prędkością 75 km / h w strefie 50 km / h.

.............

ja nie pie**ole, sądy jak u nas,
ciekawe jaki wyrok by miał w Stanach