18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na ogłoszony wyrok

Halman • 2020-05-11, 06:27

ojciec zabitej przez pijanego kierowcę córki próbuje rzucić krzesłem w sędzinę po ogłoszeniu wyroku; 120 godzin prac społecznych... :facepalm2:

lilmuzynio

2020-05-11, 11:01
Mam nadzieje ze w sprawie tej sedzi zapadnie odpowiedni wyrok i zostanie wykonany bezzwlocznie.

Antek01

2020-05-11, 11:03
To ja kilka lat temu, za spowodowanie wypadku bez ofiar dostałem tyle samo, a taki ch*j jadąc po naj***nemu, zabijając kilka osób dostał tyle samo. pie**olę to, wyprowadzam się do Holandii.

Nikt_nie

2020-05-11, 11:15
dracov6664 napisał/a:

Ja bym strzelał a nie rzucał.



Jaaaaasne, napewno pozwoliliby Ci wnieść broń na salę rozpraw, ominął byś bramki bezpieczeństwa i wpłynął na umysły ochroniarzy ... myśl chopie.

Ale fakt, śmierć sprawcy i wpie**ol dla sędziny.

AN...........or

2020-05-11, 11:49
Po pierwsze nie był pijany, po drugie nie udowodniono że przekroczył prędkość, więc po prostu stracił panowanie nad samochodem. To był wypadek, nie ma sensu wsadzać ludzi do więzienia za coś takiego, to było nieumyślne i może zabrakło umiejętności. Ma siedzieć na wiele lat za brak odpowiednich umiejętności ? Nikomu to życia nie przywróci i nic nie zmieni.

radek225

2020-05-11, 11:49
dracov6664 napisał/a:

Ja bym strzelał a nie rzucał.



Byłeś ty choć raz w sądzie? Wszędzie pełno kamer, bramek, ochrony, maszyn rentgenowskich, ochroniarzy z wykrywaczem metali. Własnie po to, byś nie odejbał sędziego, jeśli cię skażą, lub wydadzą wyrok dla ciebie niekorzystny.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-11, 11:59
ANALizator napisał/a:

Po pierwsze nie był pijany, po drugie nie udowodniono że przekroczył prędkość, więc po prostu stracił panowanie nad samochodem. To był wypadek, nie ma sensu wsadzać ludzi do więzienia za coś takiego, to było nieumyślne i może zabrakło umiejętności. Ma siedzieć na wiele lat za brak odpowiednich umiejętności ? Nikomu to życia nie przywróci i nic nie zmieni.



Nawet gdyby przyjąć Twój tok rozumowania , że nie wsadzać... to choć powinien dostać zawiasy. A prace społeczne to jest k***a kpina...

Catchcart

2020-05-11, 12:00
j***ć huliganów, chwała temu ojcu. To nie jest sędzioztwo

batuun

2020-05-11, 12:47
A szkoda że k***a tym krzesłem nie dostała

Tech

2020-05-11, 13:48
kothletino napisał/a:

A to nie była przypadkiem ta sprawa gdzie pijany Polak nie wyrobił się na zakręcie i zabił dziewczynkę wraz z dziadkami?



nie, sprawa Polaka to rok 2017, a wideo jest z 2014. Poza tym, jak już wcześniej wspomniano, gdyby to był Polak, każde media trąbiłyby o jego narodowości przy każdej możliwej okazji. Skoro milczą, to znaczy, że ciapaty.

Hefajstos78

2020-05-11, 14:26
Nic nie rozumiecie. Teraz ojciec ma szansę dopaść sk***ysyna.

wd992 napisał/a:

Czyżby to ....???



Nie to raczej ten:


ttolay

2020-05-11, 14:29
radek225 napisał/a:

Czyżby pijany morderca za kółkiem był ciapatym turasem, muzułmaninem i do tego transem identyfikuhącym się z czajnikiem? Jeśli tak, to w Nazilandii nie mógł zapaść inny wyrok. Sedzina broniła po prostu swojej skóry i posady. Inaczej ona sama oskarżona zostałaby o rasizm, dyskryminację i sympatyzowanie z wąsatym akwarelistą.



Śmiesznie jak bardzo polaczki z przed komputera mają psychikę rozj***ną, piękna wypociny ale teoria niestety nie ma pokrycia w rzeczywistości. Był to rasowy cebulak zapie**alający prawdopodobnie na polu truskawek w Hollandi za 3,70 euro bo w Polsce tyle nie zarobi, pewnie zaj***ł tygodniówkę sąsiadowi z baraków stąd ten pośpiech

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-11, 14:44
Tech napisał/a:

nie, sprawa Polaka to rok 2017, a wideo jest z 2014. Poza tym, jak już wcześniej wspomniano, gdyby to był Polak, każde media trąbiłyby o jego narodowości przy każdej możliwej okazji. Skoro milczą, to znaczy, że ciapaty.



To jednak Polak... jest to w linku od chupacabry.

"33-letni mężczyzna z Polski został skazany w piątek przez sąd w Roermond na 120 godzin pracy społecznej za spowodowanie śmiertelnego wypadku w Meijel. W wypadku w maju zeszłego roku zmarło trzech członków rodziny, 64-letnia kobieta, jej 67-letni mąż i 2-letnia wnuczka z Heesch."

Co dziwne, prokurator żądał 15 miesięcy więzienia...

nano50

2020-05-11, 16:23
Taa, krótki dopisek i już przygłupy Sadisticowe się odpalają. Może miał 0.3, a ona mu wlazła pod koła? ch*ja wiecie, a się wypowiadacie.

Szparas

2020-05-11, 18:39
@up ch*j mu w dupę, mógł być po piwie i to wystarczająco żeby szedł siedzieć

Normalnie to byłbym za więzieniem, ale z racji tego, że Polak to chciałbym żeby dostał czapę. I dla Holendrów lepiej bo darmozjada nie trzeba utrzymywać i Polaków, bo jednego pijącego debila w kraju mniej.