18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roszp

2013-05-20, 17:47
Hehe, ciekawe jaki procent osób które postawiły piwo doczytało żółte napisy.

WidziszINieGrzmisz

2013-05-20, 17:56
@up pewnie wszyscy inaczej by tego piwa nie bylo.

Biale napisy: "Przecietne IQ imigranta w USA jest znacznie nizsze od tego, ktore posiada rdzenny bialy mieszkaniec i ta roznica raczej nie ulegnie zmianie przez kilka przyszlych pokolen."
Zolte: "To szokujace! Zwlaszcza, jezeli wezmiesz pod uwage fakt, ze populacja rdzennych bialych obywateli wynosi zero."

ja...........ax

2013-05-20, 18:33
patrz a mi się wydawało że natywni mieszkańcy ameryki przybyli kilkoma drogami i w kilku falach, mamy tu mieszankę cech genetycznych wszystkich wersji Azjatów, od Polinezyjczyków do ras żółtych żyjących w okolicach koła podbiegunowego, ale białych brak

!Timon

2013-05-20, 19:54
Z antropologii pamiętam, że Indianie północnoamerykańscy byli zaliczani do rasy białej ale teraz patrzę w necie i jest napisane do żółtej.
Cóż - zdania uczonych są podzielone. ;)

NomadUG

2013-05-20, 20:06
Indianie to żółtki jak ci skośnoocy z alaski... Ew. Indianie są czerwoni, ale na pewno nie biali.

Loaloa

2013-05-20, 20:32
Rdzenni Amerykanie to potomkowie Azjatów, konkretnie plemion syberyjskich (czyli nie np. Chińczyków czy Japończyków), którzy dostali się a ten kontynent w czasie zlodowaceń. Wtedy Alaska była połączona mostem ze wschodnimi krańcami Azji. Przybysze rozleźli się po obydwu Amerykach, a tempo tej ekspansji szacowane jest na około 1 kilometr rocznie. Oczywiście przez tysiące lat ludzie ci adaptowali się do nowych warunków i różnicowali w porównaniu do swoich przodków. Mogracje te zakończyły się wraz z ostatnim zlodowaceniem, czyli około 12 tysięcy lat temu.

dbCoopeR

2013-05-20, 20:41
o Krzysiu Ibisz już nawet w USA.. karierowicz yebany

Cyryl90

2013-05-20, 21:04
O k***a! Ile ekspertów od antropologii Indiańców. Wg mnie za prawowitych mieszkańców WIĘKSZOŚCI terenu USA są biali i czarni, bo to oni zbudowali ten jaki by nie był kraj.

Ranger

2013-05-20, 21:44
Cytat:

Wg mnie za prawowitych mieszkańców WIĘKSZOŚCI terenu USA są biali i czarni, bo to oni zbudowali ten jaki by nie był kraj.



Co za pie**olenie... Idąc tym tokiem myślenia twoje mieszkanie należy do Szwedów, jeśli masz meble z Ikei...
Świat bez USA poradziłby sobie doskonale. Może nawet byłby lepszy ? Indianie raczej nie wpadliby na to, żeby napaść na jakiś kraj i szerzyć plemienną hierarchię tam, gdzie ich nie chcą ;)

ocjokrakow

2013-05-20, 21:51
SZAJBAAA napisał/a:

Tylko że Indianie to biali ludzie...



Indianie to rasa żółta. Mówi się że przywędrowała z Azji przez zamarznięte morze północne. Przemawia za tym fakt, że eskimosi to też rasa żółta.

kizug666

2013-05-20, 22:13
Indianie to rasa zielona (wszyscy dobrze wiedzą, że kosmici to zielone ludziki) a Indianom pomagali ich przodkowie kosmici budować piramidy (ze względu na wysoki poziom technologiczny kosmitów piramidy są takie prymitywne, to byli kosmici hipsterzy).

dagins

2013-05-20, 22:18
To, co teraz jest nazywane USA zostało zbudowane przez białych, a nie czarnych, żółtych, bordowych, ani nawet różowych. Nie pochwalam Richwine'a, ale prezenter chciał zabłysnąć i zrobił z siebie debila.