18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyryl90

2013-05-20, 23:08
Ranger napisał/a:

Co za pie**olenie... Idąc tym tokiem myślenia twoje mieszkanie należy do Szwedów, jeśli masz meble z Ikei...
Świat bez USA poradziłby sobie doskonale. Może nawet byłby lepszy ? Indianie raczej nie wpadliby na to, żeby napaść na jakiś kraj i szerzyć plemienną hierarchię tam, gdzie ich nie chcą



Więc twoim tokiem myślenia twoje mieszkanie należy do neandertalczyków, przecież to oni zamieszkiwali te tereny przed tobą.

Rottensparrow

2013-05-20, 23:15
ch*j że biali podbili indiańców, teraz to ich ziemia więc to oni są tubylcami. A żydek z telewizji tego nie wziął pod uwage

Ranger

2013-05-21, 00:34
Cytat:

Więc twoim tokiem myślenia twoje mieszkanie należy do neandertalczyków, przecież to oni zamieszkiwali te tereny przed tobą.



Heh, wiedziałem, że jesteś niepoczytalny od momentu kiedy wystosowałeś swoje durne argumenty, ale miałem nadzieję, że się mylę... No i zawiodłem się 8-)

kizug666

2013-05-21, 06:41
dagins napisał/a:

To, co teraz jest nazywane USA zostało zbudowane przez białych, a nie czarnych, żółtych, bordowych, ani nawet różowych. Nie pochwalam Richwine'a, ale prezenter chciał zabłysnąć i zrobił z siebie debila.



zbudowane przez czarnych ale to biali im kazali budować ;)

dagins

2013-05-21, 11:09
kizug666 napisał/a:


zbudowane przez czarnych ale to biali im kazali budować ;)


Budowa cywilizacji nie ogranicza się do kopania rowu, ani nawet do postawienia budynku. Nie robotnicy budują cywilizacje, tylko myśliciele (w czym czarni bardzo kiepsko wypadają).

Bad_Motherfucker

2013-05-21, 18:55
WidziszINieGrzmisz napisał/a:

@up pewnie wszyscy inaczej by tego piwa nie bylo.

Biale napisy: "Przecietne IQ imigranta w USA jest znacznie nizsze od tego, ktore posiada rdzenny bialy mieszkaniec i ta roznica raczej nie ulegnie zmianie przez kilka przyszlych pokolen."
Zolte: "To szokujace! Zwlaszcza, jezeli wezmiesz pod uwage fakt, ze populacja rdzennych bialych obywateli wynosi zero."



Dobrze, że umiesz angielski, dzięki za pomoc :*

kizug666

2013-05-23, 06:42
Bad_Motherfucker napisał/a:



Dobrze, że umiesz angielski, dzięki za pomoc :*



Mechanikowi mówisz 'dobrze, że umiesz samochód'?