18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie buldoga z basenu

CrazyEdek • 2020-11-15, 18:19
+1 dla wykonania.


wertuqq

2020-11-15, 18:22
Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.

boo

2020-11-15, 18:22
Kolejna wada tej zj***nej rasy.

Rebeliant

2020-11-15, 18:37
Buldogi francuskie są jednymi z najgłupszych psów świata, a do tego w ch*j brzydkie.

Nie mam znajomych mających takie dziwolągi i jest prawdopodobne, że gdyby ktoś ze znajomych takie gówno zakupił, to bym znajomość przerwał, tak jak z właścicielami pudli, kolejnymi debilami wśród psów, a do tego śmierdzącymi debilami.

luja27

2020-11-15, 18:57
Właściciel głupszy od tego psa trzymając i karmiąc to coś :!:

Hege

2020-11-15, 19:00
Rebeliant napisał/a:

Buldogi francuskie są jednymi z najgłupszych psów świata, a do tego w ch*j brzydkie.
Nie mam znajomych mających takie dziwolągi i jest prawdopodobne, że gdyby ktoś ze znajomych takie gówno zakupił, to bym znajomość przerwał, tak jak z właścicielami pudli, kolejnymi debilami wśród psów, a do tego śmierdzącymi debilami.



Nie zesraj się.

Na jakiej podstawie twierdzisz że są głupie skoro nie znasz nikogo kto takowego psa posiada? Owszem Buldogi francuskie w obecnej formie są wynaturzeniem ze względu na to co przez lata zdziałali ludzie. Niemniej jest to pies niezwykle przyjazny i łatwo uczący się.

A jeżeli chodzi o Pudle to jest to jedna z najbardziej inteligentnych ras, debilu. Także weź doczytaj nim się zbłaźnisz, debilu.

donkapusta

2020-11-15, 19:14
Zwykły cuckold, i tak właścicielkę zerżnie kto inny, może nawet ten buldog, ale nie on.

KaprysLosu

2020-11-15, 19:32
jakiś j***ny ubot z tego psa, ani nie poszedł na dno ani nie utrzymał się na powierzchni

~sensualna

2020-11-15, 19:37
miałam owczarka niemieckiego i też nie potrafił pływać, od razu szedł na dno

Rebeliant

2020-11-15, 19:57
Hege napisał/a:

Nie zesraj się.
Na jakiej podstawie twierdzisz że są głupie skoro nie znasz nikogo kto takowego psa posiada? Owszem Buldogi francuskie w obecnej formie są wynaturzeniem ze względu na to co przez lata zdziałali ludzie. Niemniej jest to pies niezwykle przyjazny i łatwo uczący się.
A jeżeli chodzi o Pudle to jest to jedna z najbardziej inteligentnych ras, debilu. Także weź doczytaj nim się zbłaźnisz, debilu.



Na podstawie prawa do trolowania posiadaczy wszarzy ;-)


pajdaq

2020-11-15, 19:58
Po cholerę go ratował byłby cudny film na sadistic a tak to jakieś szajs z murzynowa wrzucone za które powinien być ban !

KebabRemover

2020-11-15, 20:01
mógł mu nie pomagać jednego sk***ysyna wściekłego szczekającego mniej by było

LaChupacabra

2020-11-15, 20:54
Co to k***a za kaleki pies, który nie potrafi pływać? Przecież nawet j***na zebra oraz osioł potrafią pływać...

TRQPL

2020-11-15, 22:12
Rebeliant napisał/a:

Buldogi francuskie są jednymi z najgłupszych psów świata, a do tego w ch*j brzydkie.
Nie mam znajomych mających takie dziwolągi i jest prawdopodobne, że gdyby ktoś ze znajomych takie gówno zakupił, to bym znajomość przerwał, tak jak z właścicielami pudli, kolejnymi debilami wśród psów, a do tego śmierdzącymi debilami.



Buldog FR to krzyżówka buldoga angielskiego i boston teriera.
To są inteligentne psy do towarzystwa.
Prostej komendy uczysz w 15 minut.
Typowy dzban nie masz takiego psa ale mówisz że głupi.

Rebeliant napisał/a:

Na podstawie prawa do trolowania posiadaczy wszarzy



Psy mogą mieć pchły a nie wszy debilu.

Więc popraw na "pchlarzy"

kawior2007

2020-11-15, 22:15
Masz k***a chałupę z basenem kupujesz psa który do niczego się nie nadaje i nie umie pływać