18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie buldoga z basenu

CrazyEdek • 2020-11-15, 18:19
+1 dla wykonania.


Kaszakisza

2020-11-15, 23:44
Te psy bez pysków są już tak upośledzone, że nawet pływać nie potrafią? Miałem przez swoje życie z 8 różnych psów i każdy potrafił pływać...

avic

2020-11-16, 10:15
Mam na działce dwie suki owczarka niemieckiego. Do tego mam spore jeziorko niedaleko domu. ONki by się pozabijały w wyścigu o patyk rzucony w ch*j daleko w wodę. Po raz dwudziesty, trzydziesty. Uwielbiają pływać. Mam też buldoga francuskiego. j***ny jest totalnym wariatem: nie może pływać, bo ze względu na budowę po prostu się do tego nie nadaje. Ale co gorsze - próbuje. Zawsze jak odpływa więcej niż 2-3 metry od brzegu zaczynam się zastanawiać czy zaraz będe musiał go zbierać z dna czy to jeszcze nie ten raz. Ale to jest zajebisty pies - odważny, cięty, uparty. Jak patyk w wodzie jest za daleko, to tak długo siedzi na brzegu aż go fale przyniosą bliżej, tak żeby był w stanie go wyciągnąć. Skubaniec pół godziny potrafi za tym patykiem czekać. I nigdy, przenigdy nie słyszałem, żeby chociaż raz pisnął z bólu - czy dostał drzwiami, czy łapę mu przydepnąłem, czy suka ON j***ła go w jajka w trakcie zabawy. Przydługie podsumowanie do krótkiego: buldogi potrafią pływać, jak każde psy, Ale wrzucone, wpadnięciu do wody, czy przy wysokiej fali mogą mieć duży problem. I trzeba na to uważać.

JebacToGowno

2020-11-16, 13:51
Hege napisał/a:

Nie zesraj się.
Na jakiej podstawie twierdzisz że są głupie skoro nie znasz nikogo kto takowego psa posiada? Owszem Buldogi francuskie w obecnej formie są wynaturzeniem ze względu na to co przez lata zdziałali ludzie. Niemniej jest to pies niezwykle przyjazny i łatwo uczący się.
A jeżeli chodzi o Pudle to jest to jedna z najbardziej inteligentnych ras, debilu. Także weź doczytaj nim się zbłaźnisz, debilu.



Sam się nie zesraj. Pulldog jest psem i jak każdy pies jest j***nym debilem. Downem świata zwierząt. Od pasa głupsze mogą być tylko dwa psy. Ewentualnie właściciel psa.

avic

2020-11-16, 15:00
@up! To sobie kup jakiegoś. Będziesz miał kogoś do pogadania na swoim poziomie. Bo samotność ci jak widać mocno doskwiera...

Zbysław

2020-11-18, 12:37
Skąd on wziął na basen?

JebacToGowno

2020-11-18, 18:21
avic napisał/a:

@up! To sobie kup jakiegoś. Będziesz miał kogoś do pogadania na swoim poziomie. Bo samotność ci jak widać mocno doskwiera...



No i ch*j. Zesrałeś się.