18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rassyjska babuszka dworcowa...

Halman • 2022-10-04, 04:27

nowy rodzaj matrioszki którą trzeba poskładać do kupy...

JebacJP2

2022-10-04, 17:11
Pewnie dostała wezwanie do armii i chcieli ja wysłać na Ukrainę.

parapsychol

2022-10-04, 17:31
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



wazne ze u ruskich, i jestem szczesliwy, wypad z forum.

ssewer

2022-10-04, 18:07
Torebki nie puściła do końca xd

bobbob23

2022-10-04, 18:19
może powołanie do wojska dostała i nie wytrzymała

Yolanda

2022-10-04, 20:25
ssewer napisał/a:

Torebki nie puściła do końca xd



Dwie stare torby na torowisku... ciuch ciuch... I mamy trzy stare torby, z dżemorem.

killua

2022-10-04, 21:23
Genius510 napisał/a:

Kolejnej ruskiej k***y mniej hahahahah



no ale właściwie akurat starzy ludzie w rosji są cenni dla nas. są tylko obciążeniem dla systemu sami już sie do niego nie dokładając.

Szary_Jeleń

2022-10-04, 21:29
OldMann napisał/a:

poziom sp***olenia w komentarzach level master



Społeczeństwo jest sp***olone.

gagatek690

2022-10-04, 21:36
mam nadzieję że wjadą tu ruskie na pełnej k***ie i zrobią z waszymi bachorami i szmatami robiącymi za matki i żony coś fajnego co można będzie pooglądać na hardzie. Bo rozumiem że tacy twardziele jak wy nagracie to. czekam na wrzutki.pajace

Rob3rt88

2022-10-04, 23:53
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



moze i pie**oli ale ale pie**oli prawde.
wielu co u k***a komentuje ma fajne mile i przyjazne zycie, ale jak by zamknac im sklepy na tydzien i zabrac zapalki ( jezeli wiedza co to k***a jest ) i zapalniczke i dac surowe mieso to by k***a do mopsu lub swoich zwiaskow zawodowych mialo pretensje ze nie maja co jesc.

j***ne k***isony jestescie i tyle, nie pojmujecie zycia ze tak naprawde powiedzenie @ raz na wozie raz pod wozem @ nie ma dla was znaczenia.
smieje sie ten co smiac bedzie sie z was k***isony.

btw sam filmik jest straszny nie dlatego ze zginela babcia ale dlaczego to zrobila to, w tymk***a niby cywilzowanym swiecie, ja pie**ole.
moj kot ma lepsze zycie niz ja i 99% spoleczenstwa. heh powiesz co chcesz ale ktory lub kroa z was ma miche plna i spi kiedy chce ? przyznaj sie k***iszonie j***ny

Gargamellos

2022-10-05, 00:52
To jest sadol a nie zwyrol patusy bez empatii!

Nemrod90

2022-10-05, 22:26
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



I taka prawda, ale nie warto tutaj nawet pisać takich komentarzy. Kiedyś poziom tego portalu był zupełnie inny, wystarczy przejrzeć materiały sprzed na przykład dziesięciu lat i poczytać wpisy ludzi. Niebo, a ziemia. Dzisiaj sadol to przede wszystkim gówniarzeria z podstawówki, która myśli, że jest zabawna oraz obleśne lewaki nienawidzące wszystkiego i wszystkich. Jak ktoś wyżej pisał - zjeby pozbawione empatii, inteligencji i wrażliwości.

Nie warto też wspominać, czytając komentarze typu: "Była karaluchem kacapskim. Na osranych prze muchy ścianach bez tynku na pewno miała sierp i młot a obok portret Putina", że zwykli ludzie są medialną propagandą znów dzieleni, nastawiani jedni przeciwko drugim i dehumanizowani, zupełnie jak przed drugą wojną światową. Te same mechanizmy, co ponad 80 lat temu, coraz bardziej zaczynają zbierać swoje żniwo i trafiają na podatny grunt w płytkich umysłach prymitywnych ludzi, którzy nie zastanawiają się, kto jest prawdziwym wrogiem, a przecież jesteśmy rozgrywani wcale nie gorzej niż znienawidzeni Ruscy, tylko na razie w nieco inny sposób, ogrom propagandy jest przerażający. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby były to przygotowania pod kolejny konflikt zbrojny na ogromną, nieporównywalną z niczym wcześniej skalę, gdzie po raz kolejny setki milionów ludzi pójdą do piachu w imię interesów wąskiej grupki najbogatszych.

Yolanda

2022-10-06, 03:50
Poleca Dr Oetker. Weźcie się ogarnijcie. Żal wam babci, a w ogóle nie wiecie kim była. Piszecie wysrane, subiektywne opinie i dupa was swędzi, że ktoś może mieć inne zdanie. Mamy wszyscy, babę opłakiwać.

Adae

2022-10-07, 14:56
Okazalo sie, ze ci piszacy o waleniu konia do tego filmiku urzadzili sobie grupowe obciaganie w komentarzach.

Caanonierka

2024-01-01, 07:28
ratford napisał/a:

to jest sadol a nie kółko wzajemnej adoracji, weź maść na ból dupy, jej już nie pomoże



Sadol,nie Sadol..Markiz de Sade nie takie rzeczy kombinował,ale chociaż kulturę zachował..Rynsztok się wylewa z każdego forum;z Fb..