18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rassyjska babuszka dworcowa...

Halman • 2022-10-04, 04:27

nowy rodzaj matrioszki którą trzeba poskładać do kupy...

M_A

2022-10-04, 06:31
Lata doświadczenia, nawet na koniec wzięła od tyłu.

Lobo24

2022-10-04, 06:50
Co ona myślała, że on się zmieści?

konrad_w

2022-10-04, 07:01
Torbę to już mogła zostawić

kris1978

2022-10-04, 07:06
Nie chciała na front, czy chciała do dupy?

baronturbina

2022-10-04, 07:43
Jak bym tam mieszkał to zrobił bym to samo.

Con4terPro96

2022-10-04, 08:08
Ale jednak na pałe tego nie zrobiłą -- mogła położyć się w poprzek a następnie kilka minut leżeć przeciętą na pół i czekać na śmierć a położyła się równolegle i myślę że ostatnie co poczułą to zimno na dupie od koła pociągu/ metra :D

Yolanda

2022-10-04, 08:38
I wjechał pociąg do tunelu babci.

wlazidup-Krzysztof

2022-10-04, 08:54
szybko i skutecznie. W PL to by się nie udało bo PKP by się wykoleił i opóźnił 3 godziny

Pees4

2022-10-04, 10:20
Pełna profeska - pozycja na torach, wyczucie czasu, nawet odwróciła się tyłem żeby w stresie czegoś nie odj***ć na widok pociągu. Nie jeden młody mógłby się od nie uczyć :-)

panar3

2022-10-04, 10:39
Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen

ratford

2022-10-04, 11:09
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



to jest sadol a nie kółko wzajemnej adoracji, weź maść na ból dupy, jej już nie pomoże :D

FeeGiee

2022-10-04, 11:13
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe sk***ysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. cwe*e j***ne. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



pomyliłeś portale prawda?
ps. błagam, nie zaglądaj na harda

MsVapore

2022-10-04, 11:18
To już jej druga druga próba. Pierwszego pociągu do dziś szukają

OldMann

2022-10-04, 11:52
poziom sp***olenia w komentarzach level master :roll: