18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasputin o końcu świata

pi...........ja • 2013-08-15, 21:00
Mam wiadomość dla zawiedzionych niespełnieniem przepowiedni Majów(a właściwie wymysłów na podstawie ich kalendarza) o końcu świata. Otóż najbliższa planowana data to 23 sierpnia 2013 czyli już za 8 dni :-P Kto tym razem przewidywał? OnGrigorij Jefimowicz Rasputin. Kto nie zna, krótko wyjaśnię.
Rasputin bywa dziś uznawany za mnicha-mistyka, demona a nawet Szatana :-P a rosyjski car Mikołaj II i jego dwór uważali go za swoistego guru. Człowiek ten, zwykły chłop najpewniej, pojawił się znikąd na dworze cara i podobno uleczył jego syna z hemofilii(taka choroba,że krew nie krzepnie). Czynem tym zasłużył na bycie faworytem i w końcu doradcą cara. Gość miał talent do bycia charyzmatycznym guru(wysoki,hipnotyzujące oczy) i wkrótce zdobył fanatyczne uwielbienie carskiej rodziny i dworu. Doradzał więc carowi, używając swych rzekomych mistycznych mocy a w międzyczasie zajmował się tym, z czego również dziś słynie. Wielbieniem uciech stołu i łoża. To w końcu doprowadziło do spisku na jego życie by uwolnić cara od jego wpływu i ciekawego morderstwa. Spiskowcy najpierw go otruli.Nic.Wpakowali mu więc wiele kulek z pistoletów i zmiażdżyli czaszkę.Wzięli go potem do bagażnika samochodu i wywieźli nad rzekę, po czym oplątali łańcuchami i wrzucili do rzeki.To już go ubiło, jak stwierdziła komisja badawcza.Podobno żył jeszcze, gdy go wrzucali bo wyplątał jedną rękę :shock:

No ale wróćmy do końca świata. Rasputin zostawił po sobie zbiór przepowiedni, lub opowiastek które się dopasowały do późniejszych wydarzeń, jak twierdzą inni.Zbiór ten zabrało KGB z oczywistych powodów. Jeśli wierzyć, że były to przepowiednie, to prawidłowo mówił o:
-zabiciu carskiej rodziny i nadejściu komunistów
-upadku ZSRR i komunizmu
-dojściu Hitlera do władzy
-lądowaniu na Księżycu.
Opisał też rzeczy, które się nie wydarzyły, takie jak:
-przejęcie władzy przez islamistów w Arabii Saudyjskiej,Iraku i Kuwejcie w 2007 roku(tu chyba daty i kraje pomylił)
-dojście do władzy chrześcijan w USA i nowa krucjata przeciw Wschodowi, mająca trwać 7 lat i przynieść rzezie milionów(to chyba jest w trakcie przygotowań, sądząc po ekspansji islamu)

A jak ma wyglądać koniec świata? "Ogień pochłonie wszystkie istoty, a planeta spowije się żałobną ciszą" Mało oryginalna wizja apokalipsy, trzeba przyznać.

Snaku

2013-08-15, 21:12
To już chyba będzie piąty koniec świata, który osobiście przeżyję :D

Czytając ten artykuł przypomniało mi się, że właśnie dziś, gdy odsypiałem nockę śnił mi się koniec świata.



Siedziałem w robocie, radyjko grało, maszyny szły gdy nagle w radiu transmisja została przerwana i jakaś przemiła pani obwieściła, że to ostatnie chwile ludzkości i zaraz wszystko pie**olnie. Po czym radyjko zgasło, maszyny zgasły, zapadła cisza w ch*j i tylko słychać za chwilę głuchy dźwięk jakby meteoryt pie**olnął gdzieś niedaleko. Siadłem sobie przy ścianie i czekam, aż dojdzie fala uderzeniowa i wszystko rozpie**oli. I czekam, czekam już jakąś minutę, gdy dopiero dochodzi do mnie, że k***a leżę w łóżku ;x. Fajny realistyczny sen, z którego później można się pośmiać. Chyba, że okaże się snem proroczym :D

W sumie, to nie wiem, po ch*j to tu napisałem, pewnie pragnę naj***ć się dziś wirtualnymi piwami.

Enjoy, możesz scrollować dalej. :idzwch*j:

Hans-Kloss

2013-08-15, 21:34
Cytat:

Grigorij Jefimowicz Rasputin. Kto nie zna, krótko wyjaśnię.
Rasputin bywa dziś uznawany za mnicha-mistyka, demona a nawet Szatana :-P a rosyjski car Mikołaj II i jego dwór uważali go za swoistego guru. Człowiek ten, zwykły chłop najpewniej, pojawił się znikąd na dworze cara i podobno uleczył jego syna z hemofilii(taka choroba,że krew nie krzepnie). Czynem tym zasłużył na bycie faworytem i w końcu doradcą cara. Gość miał talent do bycia charyzmatycznym guru(wysoki,hipnotyzujące oczy) i wkrótce zdobył fanatyczne uwielbienie carskiej rodziny i dworu. Doradzał więc carowi, używając swych rzekomych mistycznych mocy a w międzyczasie zajmował się tym, z czego również dziś słynie. Wielbieniem uciech stołu i łoża. To w końcu doprowadziło do spisku na jego życie by uwolnić cara od jego wpływu i ciekawego morderstwa. Spiskowcy najpierw go otruli.Nic.Wpakowali mu więc wiele kulek z pistoletów i zmiażdżyli czaszkę.Wzięli go potem do bagażnika samochodu i wywieźli nad rzekę, po czym oplątali łańcuchami i wrzucili do rzeki.To już go ubiło, jak stwierdziła komisja badawcza.Podobno żył jeszcze, gdy go wrzucali bo wyplątał jedną rękę :shock:



To nie prawda! Znam Rasputina kolo robi zajebistą Wóde! :wodka: :megalol:

go...........11

2013-08-15, 21:35
KGB nie było w tamtych czasach.

sleper

2013-08-15, 21:48
Hehe 23 kończy mi się urlop

Ezoteryk

2013-08-15, 21:51
A tam może się palić , wypie**alam na księżyc .

RockyWood

2013-08-15, 22:03
i ch*j w bombki strzeli! - na wrzesień mam urlop wpisany ehhh... :(

pi...........ja

2013-08-15, 22:19
Cytat:

KGB nie było w tamtych czasach.

a czy napisałem, że od razu mu to zabrali? To później wpadło im w łapy.

Johny212

2013-08-15, 22:36
Rasputin, Rasmiedwiediew, Rasobama, Rastusk...

Yggdrasil

2013-08-16, 00:22
Cytat:

nowa krucjata przeciw Wschodowi, mająca trwać 7 lat i przynieść rzezie milionów


No, rycerze Chrystusa, kto jest gotów na wyprawę po skarby i odpuszczenie grzechów? Zaniesiemy krzyż, ogień i miecz na ziemie saracenów. Mam w domu młot, siekierę i zestaw noży, kto chętny proszony jest o natychmiastowy kontakt :amused:

Ghostface

2013-08-16, 02:12
Który to już koniec świata, który przeżyliśmy? 9, 10? Przyszłemu pokoleniu trudno będzie pobić ten rekord ;d

In...........eo

2013-08-17, 16:08
Znam legende tego hardego sk***ysyna, ale z tym meteorytem jest coś na rzeczy bo moja stara pie**oliła o jakiś meteorach 24, czy 23 sierpnia, więc może coś będzie. Ale żeby pomór masowy to wątpie. Jeśli już to mogło by w hamerykańców pie**olnąć, sodomici pie**oleni, zachciało im się legalizacji pedalstwa...

2m...........ad

2013-08-17, 20:22
faktycznie koleś ma hipnotyzujący wzrok, zrobiłby w dzisiejszych czasach karierę w polityce