18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasputin o końcu świata

pi...........ja • 2013-08-15, 21:00
Mam wiadomość dla zawiedzionych niespełnieniem przepowiedni Majów(a właściwie wymysłów na podstawie ich kalendarza) o końcu świata. Otóż najbliższa planowana data to 23 sierpnia 2013 czyli już za 8 dni :-P Kto tym razem przewidywał? OnGrigorij Jefimowicz Rasputin. Kto nie zna, krótko wyjaśnię.
Rasputin bywa dziś uznawany za mnicha-mistyka, demona a nawet Szatana :-P a rosyjski car Mikołaj II i jego dwór uważali go za swoistego guru. Człowiek ten, zwykły chłop najpewniej, pojawił się znikąd na dworze cara i podobno uleczył jego syna z hemofilii(taka choroba,że krew nie krzepnie). Czynem tym zasłużył na bycie faworytem i w końcu doradcą cara. Gość miał talent do bycia charyzmatycznym guru(wysoki,hipnotyzujące oczy) i wkrótce zdobył fanatyczne uwielbienie carskiej rodziny i dworu. Doradzał więc carowi, używając swych rzekomych mistycznych mocy a w międzyczasie zajmował się tym, z czego również dziś słynie. Wielbieniem uciech stołu i łoża. To w końcu doprowadziło do spisku na jego życie by uwolnić cara od jego wpływu i ciekawego morderstwa. Spiskowcy najpierw go otruli.Nic.Wpakowali mu więc wiele kulek z pistoletów i zmiażdżyli czaszkę.Wzięli go potem do bagażnika samochodu i wywieźli nad rzekę, po czym oplątali łańcuchami i wrzucili do rzeki.To już go ubiło, jak stwierdziła komisja badawcza.Podobno żył jeszcze, gdy go wrzucali bo wyplątał jedną rękę :shock:

No ale wróćmy do końca świata. Rasputin zostawił po sobie zbiór przepowiedni, lub opowiastek które się dopasowały do późniejszych wydarzeń, jak twierdzą inni.Zbiór ten zabrało KGB z oczywistych powodów. Jeśli wierzyć, że były to przepowiednie, to prawidłowo mówił o:
-zabiciu carskiej rodziny i nadejściu komunistów
-upadku ZSRR i komunizmu
-dojściu Hitlera do władzy
-lądowaniu na Księżycu.
Opisał też rzeczy, które się nie wydarzyły, takie jak:
-przejęcie władzy przez islamistów w Arabii Saudyjskiej,Iraku i Kuwejcie w 2007 roku(tu chyba daty i kraje pomylił)
-dojście do władzy chrześcijan w USA i nowa krucjata przeciw Wschodowi, mająca trwać 7 lat i przynieść rzezie milionów(to chyba jest w trakcie przygotowań, sądząc po ekspansji islamu)

A jak ma wyglądać koniec świata? "Ogień pochłonie wszystkie istoty, a planeta spowije się żałobną ciszą" Mało oryginalna wizja apokalipsy, trzeba przyznać.

Zaethrael

2013-08-18, 16:56
Historia kołem się toczy i naprawdę nie trudno "przewidzieć", że coś, gdzieś - jebnie. Teraz czekać na beton - niech sobie dopowie resztę :p

pi...........ja

2013-08-19, 14:42
leBigMac napisał/a:

nie raczy zerknąć do źródła, nie przeczyta k***a co rzeczywiście napisał Rasputin

No więc źródło głosi że:
-w archiwach KGB znaleziono 11-stronowy dokument
-tytuł niepodany,może go wcale nie ma
-po piśmie poznano że to jego dzieło, co dodatkowo potwierdza podpis "Diabelski Mnich". Taki gość miał pseudonim i jak widać niezły dystans do siebie i docinków na swój temat :-P

Trollujące zrzędy powinny być zadowolone.