18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Rasistowski" Spot Szwedzkich Demokratów

1400x900 • 2012-10-13, 19:00
Już niedługo drodzy rodacy będziemy musieli się zmagać z podobnym zagrożeniem. Szwedzka telewizja odmówiła emisji tego spotu ponieważ uznano że zawiera nienawiść rasową (islam to przecież wyznanie a nie rasa, więc co oni pie**olą). Film z 2010r

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!! PRECZ Z ISLAMEM!!!

dirty_pig

2012-10-13, 19:35
widac ze ci demokraci to niezli faszysci :)

ja z reszta wszyscy demokraci to banda złodziei.

~Velture

2012-10-13, 20:26
Nie widze w tym nic złego... W polsce by się takie przydały tylko zastąpić kebaby żydami, pedałami i skośnymi.

Polska dla polaków - ziemia dla ziemniaków! a księżyc dla księży.

1400x900

2012-10-13, 20:35
dirty_pig napisał/a:

widac ze ci demokraci to niezli faszysci :)

ja z reszta wszyscy demokraci to banda złodziei.



Zatkałeś mnie człowieku... Czyżbyś nie wiedział co się obecnie dzieje w Europie ? Nazywasz faszystami ludzi którzy chcą chronić swoją kulturę i obywateli ? Przyrost demograficzny muzułmanów praktykujących islam jest zatrważający... Kraje takie jak Francja, Anglia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Niemcy i wiele innych w niekrótkim czasie mogą zostać przez nich zdominowanie jeżeli nic się nie zmieni. Nie muszę chyba przypominać jak bardzo tolerancyjną i pokojową religią jest islam... (popatrz hard)

kiziamizia

2012-10-13, 21:52
Nie znam sie od razu mowie, ale powinni wprowadzic w polce wizy dla takich tak jak np my do stanow potrzebujemy... problem??

JedzMojLagier

2012-10-13, 22:02
Nie pozwolcie Polsce stac sie drugim londynem czy niemcami ! tepic islamistow ! nie kupowac halal jedzenia i nie pozwalac im wprowadzac standardow halal czy budowac wlasnych ubojni by produkowac ta zywnosc ! oni sie nie integruja ze spoleczenstwem ! odcinaja sie, zyja we wlasnych kregach, maja wyj***ne na twoja religie i przekonania.

1400x900

2012-10-13, 22:04
kiziamizia napisał/a:

Nie znam sie od razu mowie, ale powinni wprowadzic w polce wizy dla takich tak jak np my do stanow potrzebujemy... problem??



Problem polega na tym że migrują do krajów EU gdzie jest swobodny przepływ ludzi. Wizy są owszem, ale dla naszych wschodnich sąsiadów na czym cierpią biedniejsze województwa np: Lubelskie

Szprotka

2012-10-13, 22:15
Wbrew pozorom to tacy sami ludzie jak my :)

Te...........ed

2012-10-13, 22:18
Nie strzelajmy do imigrantów, bo jeśli uczciwie pracuje, to tylko się cieszyć. Jednak jeśli taki skurczybyk chce respektowania Shariatu to kij im w oko i c=niech wracają na te swoje pustynie. Jak rozwiązać ten problem? Już teraz wprowadzić wizy i bardzo zmniejszyć przepustowość rozdawania tych wiz, tj. tylko potrzebnym i wykształconym no i oczywiście wystąpić ze strefy Shengen, która jest po prostu kuriozalna. To nie jest faszyzm/rasizm/nacjonalizm etc., tylko ochrona swojej narodowości i kultury, która powinna być dla nas ważniejsza nić własne życie! Niech żyje wolna Polska!

Br...........ki

2012-10-13, 22:20
Islam to stan umysłu

paleblanty

2012-10-13, 22:21
Zakazać publicznego wyznawania wiary. Zabronić zgromadzeń religijnych. Z miejsc kultu zrobić muzea. I mam to w dupie czy chodzi o kościół Mariacki czy meczet Al-Aksa. Największym źródłem jadu na świecie są czciciele jednego jedynego pana (wybierz nazwę). Religijni ekstremiści to broń groźniejsza od karabinu.
Zwieńczenie męskiej cewki moczowej z nimi, dziękuję.

Te...........ed

2012-10-13, 22:25
@up Póki się z tym ludzie nie afiszują i nie żądają pakietu ulgowego ze względu na wiarę to jest okej i na przykład mi w ogóle nie przeszkadzają, ale to co odwalają muzułmanie to już przechodzi ludzkie pojęcie :O

JedzMojLagier

2012-10-13, 22:29
paleblanty napisał/a:

Zakazać publicznego wyznawania wiary. Zabronić zgromadzeń religijnych. Z miejsc kultu zrobić muzea. I mam to w dupie czy chodzi o kościół Mariacki czy meczet Al-Aksa. Największym źródłem jadu na świecie są czciciele jednego jedynego pana (wybierz nazwę). Religijni ekstremiści to broń groźniejsza od karabinu.
Zwieńczenie męskiej cewki moczowej z nimi, dziękuję.

Niby dlaczego nagle bysmy mieli zakazac publicznego wyznawania wiary i zabronic zgromadzen religijnych ? Z obawy przed inwazja islamu ? Polska to kraj chrzescijanski i nie ma tu miejsca na inne religie, poza ta jedna i nic ani nikt nie powinien tego zmieniac. Moze jeszcze wszystkie swieta pozdejmowac co ? Wielkanoc, Boze Narodzenie ? Cala nasza tradycja i kultura opiera sie na chrzescijanstwie i mimo ze nie jestem jakis swietojebliwy to wychowam swoje dzieci w jej duchu.

Darksaider

2012-10-13, 22:32
1400x900 napisał/a:

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!! PRECZ Z ISLAMEM!!!



Ekhm, co ma wolna Polska do Islamu? Gdybyś nie wpie**alał kebaba z budki od Turasa, nie jechał u niego w taksówce, gdyby chciało Ci się podjąć pracę poniżej krajowej to tego problemu by nie było. Ale widzisz ludzie w UE są zbyt wygodni, nie chcą podejmować pracy, która w ich przekonaniu uwłacza im samym, dodaj do tego tłusty socjal i ich model rodziny. Pochodzą z krajów prymitywnych lub rozwijających się, gdzie model rodziny to 2+min. 4-5, średnia przeżywalność przy b. dobrych wiatrach wynosi 50l. To są niewykwalifikowani, niedoedukowani troglodyci, typowe bydło, które my sami wpuszczamy i dokarmiamy...

1400x900

2012-10-13, 22:37
JedzMojLagier napisał/a:

Niby dlaczego nagle bysmy mieli zakazac publicznego wyznawania wiary i zabronic zgromadzen religijnych ? Z obawy przed inwazja islamu ? Polska to kraj chrzescijanski i nie ma tu miejsca na inne religie, poza ta jedna i nic ani nikt nie powinien tego zmieniac. Moze jeszcze wszystkie swieta pozdejmowac co ? Wielkanoc, Boze Narodzenie ? Cala nasza tradycja i kultura opiera sie na chrzescijanstwie i mimo ze nie jestem jakis swietojebliwy to wychowam swoje dzieci w jej duchu.





Może dlatego ?