18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Rasistowski" Spot Szwedzkich Demokratów

1400x900 • 2012-10-13, 19:00
Już niedługo drodzy rodacy będziemy musieli się zmagać z podobnym zagrożeniem. Szwedzka telewizja odmówiła emisji tego spotu ponieważ uznano że zawiera nienawiść rasową (islam to przecież wyznanie a nie rasa, więc co oni pie**olą). Film z 2010r

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA !!! PRECZ Z ISLAMEM!!!

LICH0

2012-10-13, 22:39
Drogi Sadysto pamiętaj... kupując kebaba wspierasz araba!

Pariah

2012-10-13, 22:42
Jako że mieszkam za granicą, to rozumiem i w pełni popieram ten spot. Może i jestem emigrantem, ale muslimy to szarańcza i może mieszkający w Polsce nie uwierzą ale są o wiele gorsi od Cyganów.

Kuriki

2012-10-13, 23:03
@Libertinus
A ja kebabów nie kupuję ;p

Robię sobie sam i są tysiąc razy lepsze oraz jest pewność, że mi nikt "dla jaj" nie spuszczał się.
Polecam ;* :nietoperz:

JedzMojLagier

2012-10-13, 23:05
1400x900 napisał/a:





Może dlatego ?

Watpie by nasz tolerancyjny narod, nasze ukochane mohery a tymbardziej nasi oddani kibice pilki noznej dopuscili do takich zdarzen. Nawet cyganie by im nie darowali bo to w sumie zawsze kilka par butow za darmo by wpadlo. To jest Polska a nie jakis c*pkogrod !

1400x900

2012-10-13, 23:23
Darksaider napisał/a:



Ekhm, co ma wolna Polska do Islamu?



Przytoczę tutaj fragment 9:29 : "Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w allaha i w dzień ostatni, którzy nie zakazują tego co zakazał allah i jego posłaniec, i nie posiadają religii prawdy (islam)

Pomyśl o tym kiedy idąc po piwo do żabki będziesz mijał 2 meczety.

szymon_g

2012-10-13, 23:33
@1440x900
"Przyrost demograficzny muzułmanów praktykujących islam jest zatrważający... Kraje takie jak Francja, Anglia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Niemcy i wiele innych w niekrótkim czasie mogą zostać przez nich zdominowanie jeżeli nic się nie zmieni. "

akurat w takim UK Polki rodza wiecej dzieci niz szeroko rozumiane muzulmanki.
zreszta- przyrost naturalny takich muzulmanow we Francji jest.... mniejszy niz rodowitych francuzow (pisze tutaj o 2iej /i 'nowszej'/ generacji imigrantow).
Wiec nie jest tak zle (i nie, nie oceniaj UK po Londynie, tak samo nie oceniaj Francji po slumsach z Paryza).

" Pomyśl o tym kiedy idąc po piwo do żabki będziesz mijał 2 meczety."

no, od razu- 17 meczetow.
a na powaznie: Biblia rowniez nakazuje zabijac np czarownice etc etc- i co mamy sie przekrzykiwac wyciagami z ksiazek?
i tak, wiem, rozumiem: sa raczej male szanse (przynajmniej w Europie: w USA masz duzo wieksza szanse byc zabitym przez chrzescijanskiego fundamentaliste niz przez islamiste) na to ze ktos takie rzeczy odwala (poza uwielbianym tutaj Brejwikiem), ale wiekszosc muzulmanow rowniez sie asymiluje. nie wszyscy, nie do konca, ale jednak. a w 2im i 3im pokoleniu to juz zasadniczo nie odroznisz od europejczyka /ino po kolorze i nazwisku/- w wiekszosci przypadkow.

@JedzMojLagier
"Nie pozwolcie Polsce stac sie drugim londynem czy niemcami ! tepic islamistow ! nie kupowac halal jedzenia i nie pozwalac im wprowadzac standardow halal czy budowac wlasnych ubojni by produkowac ta zywnosc ! oni sie nie integruja ze spoleczenstwem ! odcinaja sie, zyja we wlasnych kregach, maja wyj***ne na twoja religie i przekonania. "

... akurat Polska jest jednym z wiekszych producentow zywnosci Halal w Europie; i nie- ubojnie nie sa prowadzone przez przybyszow z Arabii Saudyjskiej, tylko rodowitych Polakow.
co do zycia we wlasnych kregach- rozumiem, ze z wielu krajow Polakow rowniez bys wyrzucil, bo zyja w swoich gettach (jak np w Londynie badz Birmingham)?

Darksaider

2012-10-13, 23:49
1400x900 napisał/a:

Pomyśl o tym kiedy idąc po piwo do żabki będziesz mijał 2 meczety.



Chłopie jesteś delikatnie mówiąc przewrażliwiony, zapewne nie pamiętasz jakie wojny przechodziły przez Polskę, gdy chyba w Łodzi stary komin jakaś artystka chciała zamienić w minaret.

Religia jest tak ch*jowa jak ludzie ją tworzący. Skrajna forma objawia się tym, że niezbyt inteligentni ludzie dają sobą sterować przez ludzi, którzy pod pryzmatem religii chcą osiągnąć własne cele.

Wszędzie spotkasz i normalnych ludzi, kwestia tylko czy sam poddasz ich ocenie, czy też oprzesz swą opinię na opinii jakiegoś guru politycznego/religijnego/ideologicznego (niepotrzebne skreślić). Masz świadomy wybór z którego rezygnujesz.

Ja do dnia dzisiejszego wypracowałem pogląd, że wszędzie masz ludzi, tylko w różnych proporcjach, tak jak Polska pełna jest idiotów tak samo inne kraje. Kwestią jest jedynie do której grupy Ty chcesz przynależeć, bo mądrzy nie mieszają się w bitwę debilnego plebsu. Darwin mawiał, że słabe geny same się eliminują...

1400x900

2012-10-14, 00:03
szymon_g, W obecnym stanie rzeczy nie jest najgorzej jeśli chodzi o Polskę, wk***ia mnie jedynie nieograniczona liczebność i destrukcyjność. Nie wiadomo jak to będzie, pamiętaj że oprócz urodzeń ich liczba stale rośnie.

Darksaider, Możliwe że jestem wyczulony na tym punkcie ponieważ chodziłem do szkoły w której była dość spora grupa islamistów która nie liczyła się dosłownie z niczym zachowując się jak bydło.

Danlew

2012-10-14, 02:16
Powiem krótko wiecie czemu ostatnio obalono dyktaturę ..... w Egipcie ( zapomniałem jak ona się nazywa)
Nie dlatego że źle się im żyło tylko dlatego że w Egipcie jest koło 70% społeczeństwa to wyznawcy inne religii niż chrześcijańska a ostatni dyktator był wyznania chrześcijańskiego. Mimo że ludzie nie żyli bóg wie jakiej biedzie tylko na średnim poziomie życia.
I to jest dobry przykład jak religia się miesza w politykę.
A najlepszym przykładem jest rydzyk i jego kaczka.
A kolejny śmieszny fakt wyznawcy radia maryja nienawidzą niemców, uważają że tvn jest niemiecką tv.
Co do tego uważają że kaczor to spaniały człowiek bo ma poparcie rydzyka. A wróćmy do czasów panowania podwójnej kaczki z retorycznym pytaniem. Kto lizał dupę niemcom prosząc ich o różne pierdółki itd ??
Dlatego uważam że kościoły powinny być opodatkowane tak jak przeciętny zwykły człowiek bez ulg itd. I żeby dostały zakaz mieszania się w politykę państwa. I powinno poinformować się społeczności że za pierdo ślub i pogrzeb itd nie powinno się płacić chu ą ponieważ dostają za takie rzeczy kasę od państwa można ich wynagrodzić dobrym słowem czy posiłkiem a nie ta pie**olo kasą którą ciągle ludziom mało.
Czemu te kościoły są tak przepełnione złotem itd co w tym takiego jest przepych i pycha największej wyłudzającej kasę mafii na świecie czyli kościołowi.
Kto to chociaż przeczytał niech napisze banan dużymi literkami w p.s zanim zacznie mnie krytykować.

1400x900

2012-10-14, 09:41
Danlew, Co by złego nie powiedzieć o naszym kościele faktem jest że to element naszej Polskiej kultury jednoczący ogromną grupę Polaków. Muammar al-Kaddafi powiedział "Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci". Pamiętaj, oni się nie opie**alają i z przyjemnością będą szerzyć religię pedofila. Za 7 lat islam może stać się dominującym wyznaniem na świecie a Europejski laicyzm w tej sprawie działa tylko na ich korzyść.

lwRazor

2012-10-14, 11:17
20 lat i w Polsce zamiast "szczęść boże", będzie można usłyszeć "allah akbar"... na lekcji religii w szkole. Najlepsze byłoby ultimatum: - wypie**alać z powrotem na zachód albo do pociągów i na sybir z tym tałatajstwem.
W innym wypadku, w niedalekiej przyszłości okaże się, że rdzenni mieszkańcy Europy będą zmuszeni emigrować w p*zdu bo kochana UE będzie jednym wielkim islamskim młynem.

Pu...........le

2012-10-14, 12:00
w ch*j dobra reklama, więcej takich

człowiek_zły

2012-10-14, 12:42
Zlikwidować socjalizm i problem niechcianych przez społeczeństwo emigrantów skończy sie jednego dnia. I przy okazji obnizone będą podatki. Chcecie pomocy państwa? To będą brudasy i u nas. Nie będzie socjalu, nie będzei brudasów. Przypominam: PiS, PO, PSL i SLD to partie socjalistyczne. Głosowanie na te partie spowoduje wczesniej lub później wprowadzenie szariatu w Polsce.

1400x900

2012-10-14, 13:18
człowiek_zły, Danlew, Można tak sobie gdybać, ale takie przemiany przy obecnej biurokracji, jeżeli w ogóle by nastąpiły, zajęły by 50 lat. Biurokracja nas zabije.

XxxX66

2012-10-14, 13:55
Do radykalnych zmian trzeba zmiany konstytucji, a do tego trzeba 2/3 sejmu czyli ok 66% głosujących musiało by zagłosować na coś innego niż PiS, PO, PSL, SLD, RP, czyli na coś co ludzie głosowali przez 20 lat co jest prawie niemożliwe. Można ją tylko czesciowo zmienić głosując na cos innego niz te niby partie. Moze za jakies 50 lat... ale wtedy może być za późno...