18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ranking znienawidzonych Polaków we “Wprost”

Plecionkarz • 2012-11-09, 17:25
“Wprost”, na podstawie wpisów w internecie z ostatniego tygodnia października stworzył ranking najbardziej znienawidzonych znanych Polaków.

1. Donald Tusk – 12628 komentarze
2. Jarosław Kaczyński – 3394
3. Doda – 2803
4. Janusz Palikot – 2622
5. Bronisław Komorowski 2606
6. Radosław Sikorski – 2457
7. Waldemar Pawlak – 1494
8. Natalia Siwiec – 837
9. Grycanki – 621
10. Janusz Korwin-Mikke – 604
11. Zbigniew Ziobro – 509
12. Kuba Wojewódzki – 453
13. Monika Richardson – 383
14. Monika Olejnik – 337
15. Anna Mucha – 297

MareKSG

2012-11-10, 00:53
Doda jeszcze żyje? :O

PustySocho

2012-11-10, 01:17
Klawisz77 napisał/a:

Te 604 głosy na Korwina to pewnie same pedały, feministki, nieroby na zasiłku i mężczyźni bez penisów, którzy przebierają się za kobiety.


lub osoby które skończyły szkoły i wiedza co robią, nie dziwie im się, korwin o pajac i tyle. Gdyby miały być jutro wybory glosowałbym na Palikota. dlaczego? jak ktoś ma ze mnie robić sobie jaja niech robi to ktoś kto się na tym zna.

M@peT

2012-11-10, 01:51
Jestem ciekaw kiedy zwolnią redaktora naczelnego "wprost" za to pierwsze miejsce w rankingu.

midnightc

2012-11-10, 04:56
Klawisz77 napisał/a:

Te 604 głosy na Korwina to pewnie same pedały, feministki, nieroby na zasiłku i mężczyźni bez penisów, którzy przebierają się za kobiety.



Jak wyrosną Ci włosy na jajach, i trochę dorośniesz, zapoznasz się z poglądami tego pana [dał np. nieopisany popis swojej "wiedzy" na każdy temat opowiadając o pedofilach], poznasz jego życiorys [w TVNie w latach 90tych dał występ podobny do Bierdonia], to wtedy możesz się nim zachwycać, bo na razie to jesteś dennym pozerem.

Swoją droga, lista jest trochę za mała, przydało by się jeszcze tam Urbana i jego lustrzane odbicie Macierewicza tam wsadzić.

el...........iz

2012-11-10, 07:26
PustySocho napisał/a:


lub osoby które skończyły szkoły i wiedza co robią, nie dziwie im się, korwin o pajac i tyle. Gdyby miały być jutro wybory glosowałbym na Palikota. dlaczego? jak ktoś ma ze mnie robić sobie jaja niech robi to ktoś kto się na tym zna.

zapomniałeś dopisać ze to są szkoły specjalne ty też jesteś zapewne jej absolwentem skoro chcesz głosować na pajace i napoleonów

M@peT napisał/a:

Jestem ciekaw kiedy zwolnią redaktora naczelnego "wprost" za to pierwsze miejsce w rankingu.

to napewno literówka i kaczory im się pomyliły ;)

krishna

2012-11-10, 08:41
Klawisz77 napisał/a:

Te 604 głosy na Korwina to pewnie same pedały, feministki, nieroby na zasiłku i mężczyźni bez penisów, którzy przebierają się za kobiety.



Och, urażona dusza domorosłego polityka. Uważaj, bo Ci kiedyś ta niewidzialna ręka rynku przyjebie gdybyś nie mógł znaleźć pracy i musiał zapłacić 20 koła za j***ne złamanie nogi.

M@peT napisał/a:

Jestem ciekaw kiedy zwolnią redaktora naczelnego "wprost" za to pierwsze miejsce w rankingu.



Jak ja kocham takie pie**olenie, a może samobójstwo popełni?

~Bambi~

2012-11-10, 08:50
Nap Limak napisał/a:


weź myślenie zostaw innym :-?



Aj ćlimak, do szkoły nie chodzi i wypisujesz głupoty po forach :-?

mr_9mm

2012-11-10, 09:04
Pewnie kobiety ją nienawidzą, bo ich faceci gapili się na nią podczas meczu.

ziemba

2012-11-10, 09:42
@up Poszła na mecz nie po to, żeby kibicować kadrze, ale się lansować (ot taka nowa moda)

Ja się pytam gdzie jest Hołdys?

Svenlee

2012-11-10, 09:45
Ta Siwiec jest tak brzydka, że nie mieści się w skali..

ellsworth

2012-11-10, 10:02
antyk77 napisał/a:



Gdyby tak rzeczywiście było, to by Korwin-Mikke każde wybory wygrywał.



Akutat! To by Kononowicz był naczelnikiem państwa.

Winterstorm

2012-11-10, 10:27
Svenlee napisał/a:

Ta Siwiec jest tak brzydka, że nie mieści się w skali..



Renia Rączkowska fajniejsza i na zawołanie, co nie?

czaspogardy

2012-11-10, 10:53
Svenlee napisał/a:

Ta Siwiec jest tak brzydka, że nie mieści się w skali..



Gay detected :-D

Może i jest zj***na, ale każdy zdrowy facet szarpałby jak student kebaba

Br...........ki

2012-11-10, 11:18
Klawisz77 napisał/a:

Te 604 głosy na Korwina to pewnie same pedały, feministki, nieroby na zasiłku i mężczyźni bez penisów, którzy przebierają się za kobiety.


Nie, to są ludzie którzy są efektem nieprzemyślanych wypowiedzi Korwina. Umówmy się, jego wypowiedzi są często kontrowersyjne, nawet jeśli mają w sobie logikę to więcej ludzi odrzucają od niego, nie raz mógłby się powstrzymać - no chyba że chce już zawsze mieć pare procent

JezusToŻyd

2012-11-10, 11:19
k***a jak widzę tą Siwiec to mi się chce rzygać. dz**ka, która nie potrafi nic i miała szczęście że jest ładna oraz pokazała cycki w odpowiednim momencie i nagle dzięki temu jest sławna. Jak była u Wojewódzkiego to wyszło, że mózgu u niej mniej niż u Hoffmana i na niczym się nie zna.

Dla takich "kobiet" zero szacunku.