18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rak mózgu

nowynick • 2018-03-02, 09:57
u 16latki zdiagnozowali raka mózgu, dziewczę postanowiło się pobawić w chyba najsmutniejszego bloga w historii.


Szkoda panny, tyle tępych dzwonów żyje, a jak się trafi ogarnięta to buk tak chciał

poligon6

2018-03-02, 10:03
Niech wytna jej mózg, ludzie bez mózgu tez żyja np lewaki i feministki.

Swoja droga taka metamorfoze przechodza niektóre szlauchy w jeden dzień w sobote po południu jak księzniczki wieczorem jak warzywa.

romozomo

2018-03-02, 10:13
Jako pierwszy skomentował największy mózgowiec tego portalu. Jego wyjątkowy "mózg" potrafi jedynie wyróżnić lewak - feministka. Żałosny żywot wiedziesz chłopcze.

Wiewór

2018-03-02, 10:14
poligon nie jestem onkologiem ale ty też masz raka mózgu. Zeżarł ci już część odpowiedzialną za empatię i ludzkie odruchy.

Lobo24

2018-03-02, 10:15
Najgorsze jest to, że po drugiej stronie są ludzie dla których życie nie jest codzienną walką z cierpieniem. Ci "ludzie" natomiast zamiast się cieszyć - okaleczają się. Szukają codziennie nowych problemów, tatuują sobie oczy, dziurawią nosy, wszczepiają implanty, doczepiają siusiaki itd.
Ja jestem po 10 operacjach, a sąsiadka ostatnio przyszła do psiapsiółki z płaczem - włosy nie przefarbowały jej się na taki odcień jaki chciała i ktoś ją musiał pocieszyć.

emperorzbigniew

2018-03-02, 10:22
Smutny ten film. Kurde.
Pozostaje wyciągnąć wniosek i cieszyć się życiem, jakie by ono nie było.

nowynick

2018-03-02, 10:27
:roll:

no nie? My na co dzień martwimy zadrapanym samochodem, czy słuchamy od żony pretensji o coś co było 10 lat temu. Ani u nas wojny, ani zarazy, ani głodu, a problemów się sami doszukujemy.

Noside

2018-03-02, 10:28
Mózg postanowił oszczędzić jej cierpień w świecie dostosowanym dla idiotów i dostał raka

poligon6

2018-03-02, 10:54
romozomo napisał/a:

Jako pierwszy skomentował największy mózgowiec tego portalu. Jego wyjątkowy "mózg" potrafi jedynie wyróżnić lewak - feministka. Żałosny żywot wiedziesz chłopcze.



Acha zapomniałem dodać, r*chałbym, ale nie w paliatywnej fazie bo wyglada troche jak down.

Abraxus napisał/a:

poligon nie jestem onkologiem ale ty też masz raka mózgu. Zeżarł ci już część odpowiedzialną za empatię i ludzkie odruchy.



Sadistic.pl-codzienna dawka czarnego humoru. Czego tu szukasz filmików o kotkach? Ugrzecznionych komentarzy, a moze wspólczucia?

jacek44

2018-03-02, 10:59
to było smutne w ch*j, kto stracił kogoś bliskiego w młodym wieku, ten będzie w stanie to zrozumieć.

Wiewór

2018-03-02, 11:01
poligon6 napisał/a:


czarnego humoru.Ugrzecznionych komentarzy, a moze wspólczucia?


Wiesz co to jest czarny humor? Podpowiem ci, że na pewnie nie prymitywne chamstwo jakie prezentujesz.

poligon6

2018-03-02, 11:06
Abraxus napisał/a:

Wiesz co to jest czarny humor? Podpowiem ci, że na pewnie nie prymitywne chamstwo jakie prezentujesz.



Przestań nudzić rzewnymi tekstami. Idź się popłacz. Codziennie na swiecie giną tysiace ludzi w męczarniach i jedna wiecej czy mniej nie robi na nikim wrażenia. I jeszcze ta antecja w necie, po jaki ch*j się pytam?

tranzystor

2018-03-02, 12:22
nowynick napisał/a:

u 16latki zdiagnozowali raka mózgu, dziewczę postanowiło się pobawić w chyba najsmutniejszego bloga w historii.



To na prawdę bardzo przykre. Ale jeszcze bardziej przykre jest, że to nie grozi kucom, które ostatnio masowo wypełzły.

nowynick

2018-03-02, 12:38
:roll:

każdemu grozi