18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdy...

Ramsey007 • 2013-01-02, 15:06
...a nie pie**olona piłka kopana!



Wiem, wiem... Też tak jechaliście z kuzynem, gdy śpieszyliście się na trening piłki halowej, a jechaliście na spóźnieniu, bo trzeba było ogolić nogi...

Black Snake

2013-01-02, 21:07
@Leito_KS, ja uwielbiam ludzi których nie stać na coś droższego niż piłka z tesco za 15zł ;]

modzgi

2013-01-02, 21:08
A co do tych kurników to macie rację, dla tych debili tylko łąkę z półmetrową trawą a nie stadiony
Pieniądze w błoto;C

odbytpsa

2013-01-02, 22:20
k***a, Ramsey, skoro taką uwagę przywiązujesz do sukcesów Polaków, to muszę ci powiedzieć, że na ostatniej paraolimpiadzie zdobyliśmy kilka złotych medali w tenisie stołowym. Może czas się tą dyscypliną k***a zainteresować?

j***ć sukcesy. Jakby każdy myślał tak jak ty, to pewnie mielibyśmy teraz w każdym większym mieście skocznie narciarską. Bo przecież Małysz tak zajebiście skakał.

Utożsamianie piłkarzy z pedałami jest śmieszne. Każdy z nich by ci naj***ł. Najlepiej wygodnie siedzieć za kierownicą i wmawiać sobie, że jest to zajebiste i że jest się zajebistym sportowcem, a w rzeczywistości dostawać zadyszki po przebiegnięciu 50 metrów ;)

Ktoś tam jeszcze pisał o pensjach piłkarzy. Przecież największe kluby piłkarskie zarabiają po kilkaset euro rocznie, więc mogą sobie pozwolić na takie pensje dla zawodników. Jakby to wyglądało, jakby taka Barcelona płaciła Messiemu jakieś 100tys euro rocznie, zarabiając na nim tysiąc razy tyle? k***a..

pumacz9

2013-01-02, 22:29
Za hejt piwa nie ma :(

B-B

2013-01-02, 22:42
Leito_KS napisał/a:

Uwielbiam jak ludzie hejtują piłke tylko dlatego ze byli za slabi zeby pograc i nikt ich na wf w gimnazjum nie chcial w zespole...



Piłka nożna to sport dla plebsu rajdy dla wybranych.
Tu i tu trzeba talentu (chociaż patrząc na tą naszą ligęi reprezentację zaczynam wątpić) ale w rajdach trzeba mieć jeszcze jaja.
I to za ogromnie mniejsze pieniądze.

Chines88

2013-01-02, 22:53
Ja uważam że piłka w Polsce nie istnieje, bo nasi rodacy grają o wiele lepiej w obcych drużynach w innych krajach. Rajdy natomiast to sport dla twardzieli, którzy przez lata wyczerpujących psychicznie i finansowo nauk jeżdżenia z dużymi prędkościami po krętych drogach doszli wysoko dzięki swojej pracy a nie selekcjonerów którzy na ch*j w ogóle istnieją.

Ja sam niechętnie grałem w piłkę, ale za to w szachy i w darta mało kto mógł się ze mną równać.

Ramsey007

2013-01-02, 22:57
odbytpsa napisał/a:


Utożsamianie piłkarzy z pedałami jest śmieszne. Każdy z nich by ci naj***ł. Najlepiej wygodnie siedzieć za kierownicą i wmawiać sobie, że jest to zajebiste i że jest się zajebistym sportowcem, a w rzeczywistości dostawać zadyszki po przebiegnięciu 50 metrów ;)



Wsiadłbyś dzieciaku na jedną porzadną pętlę do rajdówki... ;)

No ale moment! NIE WSIĄDZIESZ BO KASK ŻEL UKLEPIE :(

odbytpsa napisał/a:

k***a, Ramsey, skoro taką uwagę przywiązujesz do sukcesów Polaków, to muszę ci powiedzieć, że na ostatniej paraolimpiadzie zdobyliśmy kilka złotych medali w tenisie stołowym. Może czas się tą dyscypliną k***a zainteresować?

j***ć sukcesy. Jakby każdy myślał tak jak ty, to pewnie mielibyśmy teraz w każdym większym mieście skocznie narciarską. Bo przecież Małysz tak zajebiście skakał.



Acha! Dla jednego Małysza nie warto budować skoczni, ale dla kilku ch*jowych klubów warto budować stadiony o równowartości budowy nastu skoczni? Popie**oliło Cię! Poza tym wiesz czemu warto byłoby wybudować tor? Żebyś mógł się k***a porządnie nauczyć jeździć! Bo łuk i parkowanie to nie wszystko.

motłoch

2013-01-03, 00:23
Ramsey007 stadiony budują też po to, bo bardzo wielu ludzi interesuje się piłką, o wiele więcej niż sportami motoryzacyjnymi, a widzę, że Cię to boli. Mogliby odnowić tory, ale widocznie nie ma aż takiego zainteresowania tą dziedziną. Stadiony budowali głównie pod Euro, które owszem, nie wyszło nam, ale zwykli ludzie z innych krajów bardzo nas chwalili za nie i za atmosferę jaka u nas panowała podczas tej imprezy (no może prócz akcji z ruskimi :D ) Piłka nożna po prostu jest najbardziej popularna i przynosi ludziom najwięcej radości i emocji, a to, że dla Ciebie rajdy są ciekawsze, to nie znaczy, że trzeba hejtować kopaną. Niepotrzebny ten tekst pod filmikiem, pozdro.

Ramsey007

2013-01-03, 00:27
motłoch napisał/a:

Ramsey007 stadiony budują też po to, bo bardzo wielu ludzi interesuje się piłką, o wiele więcej niż sportami motoryzacyjnymi, a widzę, że Cię to boli. Mogliby odnowić tory, ale widocznie nie ma aż takiego zainteresowania tą dziedziną. Stadiony budowali głównie pod Euro, które owszem, nie wyszło nam, ale zwykli ludzie z innych krajów bardzo nas chwalili za nie i za atmosferę jaka u nas panowała podczas tej imprezy (no może prócz akcji z ruskimi :D ) Piłka nożna po prostu jest najbardziej popularna i przynosi ludziom najwięcej radości i emocji, a to, że dla Ciebie rajdy są ciekawsze, to nie znaczy, że trzeba hejtować kopaną. Niepotrzebny ten tekst pod filmikiem, pozdro.



Jaki mam pożytek z tych stadionów i euro jako PODATNIK?

The Pain

2013-01-03, 00:48
Ja tak w Da Grasso zapie**alam.

motłoch

2013-01-03, 01:00
Ramsey007 żaden, tak jak większość ludzi nie miałaby żadnego pożytku z Twoich rajdów i pogódź się z tym, bo wszystkim nie da się dogodzić, każdy ma inne gusta a hejtowaniem w necie nic nie zdziałasz.

Skowu

2013-01-03, 01:24
Ja gram w piłkę nożną. Dlaczego napisałeś, że spóźniamy się na treningi, ponieważ golimy nogi? Może ty coś masz na sumieniu w tej sprawie?
To, że ty golisz nogi to zostaw dla siebie. I nie każdego stać na taki samochód. Chociażby na silnik sam... Wiesz... nie każdy tak jak ty ma bogatych rodziców i rodzice mają takiego nastolatka, bo wątpię, że ty masz prawidłowo podany wiek. A jeśli miałbym tylko oglądać te rajdy - a nigdy za fajerą nie zasiąść to dla mnie żadna frajda. Wolę już pograć w kosza lub w coś innego.

@z tymi rodzicami to strzeliłem, że masz bogatych - ale jeśli masz taki samochód, to sam nie zarobiłeś na niego chłopcze. I od piłkarzy to się odpie**ol i idź hejtować football gdzie indziej, chociażby na facebooku pisz durne komentarze, tam pie**ol - może ktoś się dołączy...

ps. możecie mnie hejtować - w dupie mam to, ja tylko wyrażam swoje zdanie

Kaprys

2013-01-03, 07:35
Nooo panowie. W piłce, jeden błąd, i nie trafisz do bramki. W rajdzie, jeden błąd, i możesz być roślinką. Wiem wiem, poduchy, klatki i pasy - ale ryzyko zawsze jest. Kopcie dalej swoją bezpieczną piłeczkę, albo kibiców innej drużyny. Jakoś w rajdach chyba nigdy nie było kiboli, atakujących kibiców innego kierowcy. Albo żużlowca.

podgor5

2013-01-03, 10:46
Ramsey wrzuć jakiś swój film jak zapie**alasz rajdówką po lesie, bo rozumiem że z Ciebie zawodowy kierowca i jeździsz tak jak driverzy na filmie powyżej? Jeśli tak to hejtuj sobie piłkę nożną do bólu. Jeśli jednak jeździsz czerwono-żółtym ikarusem do roboty to zamknij japę łaskawie.

Pewnie ludzie z komentarzy mają rację, jesteś typową łamagą z otyłością która męczy się po 5 minutach gry i jest wybierana do składu na sam koniec i to z reguły na bramkę, bo każdy kto gra jako tako chce atakować i strzelać gole. nie hejtuj sportów ktorych nie rozumiesz, dla mnie np curling jest bez sensu ale są ludzie którzy są w tej dziedzinie mistrzami i chwała im za to że robią coś co lubią

Go...........ga

2013-01-03, 11:00
W nożnej jest mało kontaktu, dużo teatru, średnio dwie bramki na mecz, więcej pie**olenia niż kontentu. Piłka ręczna, rugby to są sporty dla facetów, liczy się siła, zwinność, ogromna ilość kontaktu, zero pie**olonego mazgajenia.
Pozdrawia były bramkarz, teraźniejszy szczypiornista.