18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdy...

Ramsey007 • 2013-01-02, 15:06
...a nie pie**olona piłka kopana!



Wiem, wiem... Też tak jechaliście z kuzynem, gdy śpieszyliście się na trening piłki halowej, a jechaliście na spóźnieniu, bo trzeba było ogolić nogi...

Schabik

2013-01-02, 16:59
Za młodego szczyla miałem okazję przejechać się podobną rajdówką, też zimą, ale niedaleko Gdańska. Powiem tak, fotele kubełkowe nie są zdecydowanie przeznaczone dla 12to latków, bo na hopach nieźle mną miotało :D No i wszystko było fajnie dopóki się przednie koło nie urwało

ll_Mario_ll

2013-01-02, 16:59
Leito_KS i rossiNH

Przynajmniej miał kto na bramce stać ^^ (Nie obrażając oczywiście bramkarzy bo do tego także trzeba mieć predyspozycje)

Crossblade

2013-01-02, 17:22
kombajn Ci nogi upier**ił na żniwach lata temu, że tak po piłkarzach jeździsz ? :D

Ramsey007

2013-01-02, 17:24
Tak, tak... Bardzo męski sport ;)

I tak, tak. Stałem na bramce. Chowałem się za słupkiem!

Pampanini

2013-01-02, 17:27
Bez świateł jedzie...

Nestoreish

2013-01-02, 17:28
@UP
no nie mów że jesteś cristiano ronaldo! aż dziw bierze że sadola odwiedzają tak znane osoby

klklklll

2013-01-02, 17:28
Hejt na skopana = zimne piwko ode mnie. Łap

marco_tbg

2013-01-02, 17:30
@Ramsey007
widać ze masz spore kompleksy. stad ten hejt

BlackMamba

2013-01-02, 17:31
Czy każdy facet, który gra w piłkę wygląda jak Ronaldo ? Dlaczego ta ciota stała się symbolem piłki nożnej i każdy argumentuje jego zdjęciem swój hejt do futbolu ? Broń Boże, niech nikt nie pomyśli, że jestem jego fanem, wręcz przeciwnie.

A autor tematu ma jakieś ch*jowe życie i bez sensu hejtuje, albo faktycznie z piłką Ci nie do twarzy i jest tylko poj***ny.

Ramsey007

2013-01-02, 17:32
A jeżdżę po piłce nożnej, od kiedy uświadomiłem sobie, że kopanie flaczka w Polsce jest tak strasznie popularne pomimo ch*jowego poziomu...

W ten oto sposób Kraków ma dwa stadiony, w centrum miasta, dwóch miernych jak sk***isyn zespołów, zupełnie nie wiadomo PO ch*j... W dodatku te stadiony były modernizowane za pieniądze PODATNIKÓW.

Podobnie Warszawa na potrzeby łajz biegających za flaczkiem wybudowała najdroższy kurnik na świecie... Też nie wiem po co?

Tymczasem np. Tor Wyścigowy w Kielcach niszczeje, bo nie ma funduszy... A uwierzcie mi - tor miałby znacznie większy sens, niż dziesięć zasranych stadionów...

W Polsce buduje się też ch*jowe drogi, bo na lepsze NIE MA FUNDUSZY, zamyka się przedszkola, szpitali się nie wspiera (polecam poczytać o Dziecięcym Szpitalu na Prokocimiu w Krakowie, który zaczyna mieć coraz więcej problemów, bo USA przestało przysyłać kasę).

Więcej powodów? Bo przeciętny obywatel mógłby tak godzinami...

Acha! Banda debili uważająca, że co DERBY trzeba rozj***ć pół miasta, schlać mordę i terroryzować ludzi, którzy mają głęboko w dupie jakże "zacny" sport.

shinigamiONE

2013-01-02, 17:35
Nie widzę nigdzie napisu "materiał własny", więc się do futbolu nie przypie**alaj, samcu k***a alfa :v

Dzichader

2013-01-02, 17:36
Ale zj***ny temat z jeszcze bardziej zj***nym opisem, który:
a) nie dotyczy tematu
b) jest zj***ny

Jakieś kompleksy? Ostatniego Cię wybierali grubasku?

Sayper1

2013-01-02, 17:43
Autorowi chyba sie coś konkretnie w główce popie**oliło jak porównuje piłke z rajdami. Moze jeszcze siatkówke z NASCAR porównasz??