18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raj u Andrzeja

józekdeluxe • 2017-06-02, 09:42
Przyznać się, który geniusz zła to wystawił :wali: :spermshot: :amused:



Ciekawe jak wygląda umowa najmu...

Zaj***ne widać skąd, niestety nie ma już wglądu w oryginał

SirMajkel

2017-06-03, 18:52
no i potem poznajesz ładną i fajną dziewczynę, która ma swoje mieszkanie bo byłą bardzo "oszczędna" i szybko odłożyła kasę na wkład własny. Żyjesz sobie z nią i nic nie wiesz, że przez kilka lat dawała jakiemuś gamoniowi w zamian za dach nad głową.

Wiewór

2017-06-04, 08:36
Rozpie**ala mnie jak bardzo katozaścianek uważa seks za coś nadzwyczajnego. Normalnie świętość, że hoho

siwybis

2017-06-04, 19:09
Dlatego pierwsza randka to obowiązkowo w najbliższym punkcie pobrań krwi. Za bardzo cenie sobie swoje zdrowie a do kobiet mam takie samo zaufanie jak do pokojowego kozojeba. Szansa trafienia takiej co więcej ch*jów przyjęła niż szalet miejski w ostatnich latach coraz większa...

daniel2505

2017-06-04, 19:23
voidinfinity napisał/a:

@up

Co jest nieuczciwego w dawaniu dupy za pieniądze? :amused:

A co do pytania, chodziło mi że możecie się hipotetycznie sami zająć taką działalnością.

Hipotetycznie, bo nie każdy ma predyspozycje np. psychiczne do tego żeby taką pracę wykonywać (o wyglądzie nie wspominając).

Jak to taka łatwa, lekka i przyjemna praca na której się dobrze zarabia, to czemu nie chcecie sami skorzystać?

No chyba, że wcale to nie jest taka fajna lekka i przyjemna praca ;-)

Z drugiej strony zapie**alanie w jakiejś gówno pracy - za minimalną krajową też do przyjemnych nie należy.



Uwielbiam obalanie wymyślonych przez siebie samego samego tez. Gdzie w dyskusji ktos napisał, że dawanie dupy jest nieuczciwe? Dalej, gdzie masz mowę, że to lekka i przyjemna praca? Dlaczego chłopaki nie chca sami zniżać sie do takiego poziomu? Bo maja godność? Ludzie którzy parcują fizycznie za 'najniższa krajową' przyczyniaja sie chociażby do odbudowy tego kraju po pół wieku okupacji czerwonych. Dawanie dupy za mieszkanie to tylko dawanie dupy.

voidinfinity

2017-06-04, 20:44
@up

Nie przeczytałeś nawet posta na którego odpowiadałem, co? :amused:

darex99 napisał/a:

Skoro stawiasz znak równości pomiędzy sk***ieniem się za kasę w postaci dania dupska losowemu dziadowi, a uczciwą pracą,



Tak więc, ten tego ;-)

daniel2505 napisał/a:

Ludzie którzy parcują fizycznie za 'najniższa krajową' przyczyniaja sie chociażby do odbudowy tego kraju po pół wieku okupacji czerwonych. Dawanie dupy za mieszkanie to tylko dawanie dupy.



A najgorsze jest to, że k***a weźmie co zarobi - i wyda pośrednio na pensje tych bohaterskich ziomków co są j***ni w dupala za min. krajową ;-)

qwerq221

2017-06-04, 21:36
Ktoś tam napisał o obowiązkowym badaniu krwi przed wejściem w jakąkolwiek głębszą "relację" z dupą. To jest k***a w dzisiejszych czasach j***na podstawa. Sam badałem się raz na syfa i wiem jaką pie**oloną katorgą jest czekanie 3 j***nych miesięcy na powtórne badanie no k***a 3 miesiące wyjęte z życia ze stresu schudłem ze 5 kilo, problemy ze snem, j***na biegunka z nerwów i ciągłe wyrzuty sumienia po ch*j mi to było (ale mniejsza o to nie mam zamiaru się spowiadać pojebom z sadola :D ) Także ten pamiętajcie chłopaki aby pytać szmaty o badania na hiv czy inne ścierwo, bo moim zdaniem żadne dymanie nie jest warte zmarnowanego życia.

BrianGriffin

2017-06-04, 21:42
qwerq221 napisał/a:

Sam badałem się raz na syfa i wiem jaką pie**oloną katorgą jest czekanie 3 j***nych miesięcy na powtórne badanie no k***a 3 miesiące wyjęte z życia ze stresu schudłem ze 5 kilo, problemy ze snem, j***na biegunka z nerwów i ciągłe wyrzuty sumienia po ch*j mi to było (ale mniejsza o to nie mam zamiaru się spowiadać pojebom z sadola :D )




Badałeś się przez jakiś cygański NFZ? Znajomy prywatnie miał wynik na HIV po 1 dniu.

Klusekcs

2017-06-04, 21:56
Jeżeli dziewczyny chcą to pracują ale większości się nie chce robić ;)

gomez1308

2017-06-04, 22:27
pazuzu napisał/a:

według ostatnich danych co piąta dziewczyna utrzymuje sie z seksu za pieniądze.



Wliczając do tego Żony wyszło by jakies 3/5 albo nawet 4/5, reszta jest za brzydka by je ktoś chciał łoić :mrgreen:

MV6

2017-06-05, 00:03
BrianGriffin napisał/a:




Badałeś się przez jakiś cygański NFZ? Znajomy prywatnie miał wynik na HIV po 1 dniu.



mogę się mylić ale:
po jakimś czasie trzeba zrobić ponowne wyniki ;)
jeśli po kilku dniach po złapaniu syfa robisz badania może ci nic nie wykryć bo wirus się nie rozwinął... i dopiero po kilku tygodniach lub miesiącach masz pewność.

Np. wzw typ c jest wykrywalny dopiero po 6 miesiącach od zarażenia ;)