18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raj u Andrzeja

józekdeluxe • 2017-06-02, 09:42
Przyznać się, który geniusz zła to wystawił :wali: :spermshot: :amused:



Ciekawe jak wygląda umowa najmu...

Zaj***ne widać skąd, niestety nie ma już wglądu w oryginał

Volfodzio

2017-06-02, 09:51
Cóż desperatek nie brakuje skoro takich ogłoszeń nie ubywa

~Velture

2017-06-02, 10:10
Jak to niektórzy muszą kombinować aby zakisić ogóra...
Ja bym już zszedł z tych 300zł na jego miejscu aby trafić na więcej kandydatek :amused:

pazuzu

2017-06-02, 10:15
Niby to śmiechowe ale chętne na pewno sie znajdą, według ostatnich danych co piąta dziewczyna utrzymuje sie z seksu za pieniądze. To smutne że dziewczyny przyjeżdżające do dużego miasta nie mogą znaleźć normalnej pracy za którą była by w stanie wynająć mieszkanie i mieć pieniądze na normalne życie :/

Podporucznik_Bao_Bao

2017-06-02, 10:29
pazuzu napisał/a:

Niby to śmiechowe ale chętne na pewno sie znajdą, według ostatnich danych co piąta dziewczyna utrzymuje sie z seksu za pieniądze. To smutne że dziewczyny przyjeżdżające do dużego miasta nie mogą znaleźć normalnej pracy za którą była by w stanie wynająć mieszkanie i mieć pieniądze na normalne życie :/



ch*ja się znasz, dzięki temu może któryś z sadoli wreszcie por*cha.

Pa...........or

2017-06-02, 10:35
Za to mieszkanie dostał by 1200,00. Miałby na k***y 1200,00 zł.
A on chce 300,00 i ma k***ę w gratisie.

Ogarnięty gość.



darex99

2017-06-02, 10:48
pazuzu napisał/a:

Niby to śmiechowe ale chętne na pewno sie znajdą, według ostatnich danych co piąta dziewczyna utrzymuje sie z seksu za pieniądze. To smutne że dziewczyny przyjeżdżające do dużego miasta nie mogą znaleźć normalnej pracy za którą była by w stanie wynająć mieszkanie i mieć pieniądze na normalne życie :/



Prawda jest taka, że takim kurewkom tak jest wygodniej, da dupy, obciągnie i ma kasę. A gadka, że nie mogą mieć normalnej pracy to zwykłe usprawiedliwienie leniwych kurewek. Moja znajoma ma we Wrocławiu sklepik, w przeciągu kilku miesięcy przewinęło się 4 pracowników - 3 młode dziewczyny, odchodziły od 1 do 3 tygodni, a praca jest banalna i łatwa na 3/4 etatu - może bez kokosów, ale 1.7 tys. na rękę bez wysiłku. Tłumaczenia: jej się nie podoba, tamta myślała, że jej czas szybciej zleci inna, że ona się uczyć musi na studia...ja pie**olę no cyrk. Więc idą na łatwiznę - sk***ić się z jakimiś dziadami i kasa płynie...najgorszy rodzaj szmat moim zdaniem.

voidinfinity

2017-06-02, 17:06
darex99 napisał/a:

Tłumaczenia: jej się nie podoba, tamta myślała, że jej czas szybciej zleci inna, że ona się uczyć musi na studia...ja pie**olę no cyrk. Więc idą na łatwiznę - sk***ić się z jakimiś dziadami i kasa płynie...najgorszy rodzaj szmat moim zdaniem.



Oczywiście, jako pracownik fizyczny nie sprzedajesz swojego ciała za pieniądze :amused: Nic - a nic :krejzi:

Nie wiem co was tak boli. No chyba tylko to, że sami nie macie takich opcji :krejzi:

kalijanek

2017-06-02, 18:21
kobieta im bardziej wyzwolona tym bardziej interesowna

darex99

2017-06-02, 20:12
voidinfinity napisał/a:



Oczywiście, jako pracownik fizyczny nie sprzedajesz swojego ciała za pieniądze :amused: Nic - a nic :krejzi:

Nie wiem co was tak boli. No chyba tylko to, że sami nie macie takich opcji :krejzi:



Skoro stawiasz znak równości pomiędzy sk***ieniem się za kasę w postaci dania dupska losowemu dziadowi, a uczciwą pracą, która nie pozbawia cię godności to polecam wyszukać dobrego psychiatrę lub przynajmniej psychologa.....

PS. O jakich opcjach ty pie**olisz, aby za kasę por*chać jakąś sprzedajną k***ę?? gratulacje podejścia skoro masz tak piękne opcje.

voidinfinity

2017-06-02, 22:18
@up

Co jest nieuczciwego w dawaniu dupy za pieniądze? :amused:

A co do pytania, chodziło mi że możecie się hipotetycznie sami zająć taką działalnością.

Hipotetycznie, bo nie każdy ma predyspozycje np. psychiczne do tego żeby taką pracę wykonywać (o wyglądzie nie wspominając).

Jak to taka łatwa, lekka i przyjemna praca na której się dobrze zarabia, to czemu nie chcecie sami skorzystać?

No chyba, że wcale to nie jest taka fajna lekka i przyjemna praca ;-)

Z drugiej strony zapie**alanie w jakiejś gówno pracy - za minimalną krajową też do przyjemnych nie należy.