18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radwańska wykluczona przez Krucjatę Młodych <smuteczek>

oc...........an • 2013-07-11, 20:12
A miało być tak pięknie! :emo:

Radwańska wykluczona z katolickiej akcji za rozbieraną sesję

Jak napisał Tomek "Butthurt" Terlikowski:



Cóż, najwidoczniej niektóre katole bardzo łatwo dostosują się do islamizacji - wystarczy zamienić krzyż na półksiężyc i tyle, bo poglądy z wepchnięciem kobiety w burki/"pingwiny" i decydowaniu za nie co dla nich jest najlepsze najwidoczniej pokrywają się w obu religiach
:samoboj:

A wg Krucjaty Młodych (dodać dopisek "Anty-" i mamy muzułmańską organizację :amused: )

Cytat:

Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Pragniemy podkreślić, że w akcji wzięło udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązaniu do Wiary Katolickiej i jej zasad.

Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa.

Krucjata Młodych




Dla tych, kto przez ostatnie 10 dni usilnie studiował "Agrarny problem" Stalina wrzucam zdjęcie o które taki "Katoból":



Nawiasem mówiąc Radwańska jest jedną z 21 sportowców którzy wzięli udział w sesji dla najnowszego numeru "The Body Issue" i tylko ona ma jakieś problemy z powodu tej jakże gorszącej sesji
:samoboj:


Nie wiem jak wy, ale ja jestem tylko za takim "upadkiem moralności" :niggasmile:


A co do samej sesji, to osobiście uważam zdjęcie Radwańskiej za jedno z bardziej "grzecznych", zresztą porównajcie sami :3













Panie zapraszam pod link: http://www.tvn24.pl/zdjecia/amerykanie-rozebrali-gwiazdy-sportu,32326,lista.html

Nabs

2013-07-12, 03:36
Popatrzcie na takie obrazy w różnych religiach, gdzie przedstawiane są niemalże nadzy, lub całkowicie nadzy ludzie, i takie coś jest przez kościół akceptowalne, ale golizna zrobiona w innym celu, niż święte przedstawienie kogoś tam świętego, jest już zabroniona. Dobrym przykładem jest kaplica sykstyńska z całkowicie gołym adamem w fresku "stworzenie adama" i widać mu nawet pindola. A o ilości takich nagich postaci to nawet nie wspomnę, bo jest ich tam multum, i praktycznie większość jest całkowicie, lub prawie całkowicie naga. Mężczyźni jak i kobiety.

Reasumując, jeżeli ktoś z kościoła zrobiłby tą fotkę, i oznajmił światu że jest to jego wizja ewy, wszystko byłoby OK. W momencie kiedy laska robi tą fotkę dla magazynu sportowego, już nie jest OK, bo robiący zdjęcie nie robił tego w celu przedstawienia ewy.. Taka hipokryzja.. ;)

Więc jeżeli nie chcesz zostać wykluczony z organizacji kościoła, swoje pół nagie, lub nagie fotki podpisuj jako "artystyczna wizja [...]". W miejsce kropek wstaw coś co nawiązywać będzie z kościołem i problem z głowy :ok:

orwell14

2013-07-12, 03:53
Do autora:

Masz po prostu naj***ne komunistyczna sp***olino.

oc...........an

2013-07-12, 05:19
orwell14, a ty jesteś skończonym imbecylem, który nawet nie potrafi podać jednego argumentu popierającego swoją "tezę". Widzę, że mamy dziś wysyp "patryjotuff wojujoncych". Biedaku pewnie ciężko ci odnaleźć się w świecie. Ech, aż płakłem nad twoim losem, pajacu :ok:

:idzwch*j:

McMenel

2013-07-12, 07:31
Nabs napisał/a:

Popatrzcie na takie obrazy w różnych religiach, gdzie przedstawiane są niemalże nadzy, lub całkowicie nadzy ludzie, i takie coś jest przez kościół akceptowalne, ale golizna zrobiona w innym celu, niż święte przedstawienie kogoś tam świętego, jest już zabroniona. Dobrym przykładem jest kaplica sykstyńska z całkowicie gołym adamem w fresku "stworzenie adama" i widać mu nawet pindola. A o ilości takich nagich postaci to nawet nie wspomnę, bo jest ich tam multum, i praktycznie większość jest całkowicie, lub prawie całkowicie naga. Mężczyźni jak i kobiety.

Reasumując, jeżeli ktoś z kościoła zrobiłby tą fotkę, i oznajmił światu że jest to jego wizja ewy, wszystko byłoby OK. W momencie kiedy laska robi tą fotkę dla magazynu sportowego, już nie jest OK, bo robiący zdjęcie nie robił tego w celu przedstawienia ewy.. Taka hipokryzja.. ;)

Więc jeżeli nie chcesz zostać wykluczony z organizacji kościoła, swoje pół nagie, lub nagie fotki podpisuj jako "artystyczna wizja [...]". W miejsce kropek wstaw coś co nawiązywać będzie z kościołem i problem z głowy :ok:



To właśnie jest najpiękniejsze w różnych religiach. Ogromna niezaprzeczalna hipokryzja. Ta schizofrenia poglądów. Te puste frazesy wypowiadane przez liderów i kapłanów. Z jednej strony mamy szeroką skalę pedofilii w kościele o której w Polsce cicho sza zaś z drugiej takie akcje.

gerst

2013-07-12, 09:27
Nie wiem, czy jesteście jacyś sp***oleni, czy k***a knp i Max Kolonko już Wam wyprał mózgi, ale właśnie hejtujecie komentarz autora wpisu i przedstawiacie go jako "wjazd na Kościół". Zastanówcie się co do jasnej k***y pie**olicie, bo popadacie w zj***ną skrajność i zachowujecie się nie jak "ludzie o prawicowych poglądach" tylko jak jakieś j***ne, fanatyczne bydło, dla których wszystko jest atakiem na kościół/kraj/białą rasę (niepotrzebne skreślić). Z Sadola widzę zrobiło się forum propagandowe kanapy. Też jestem przeciwnikiem j***nej islamizacji czy wszelkich przejawów gimboateizmu, ale są k***a pewne granice, które momentami przekraczacie, najlepszy przykład:

Cytat:

Ja pie**ole nie chcą jej to ich sprawa .
Teraz lewaczki mają wzwody małych ch*jów bo można pojechać na kościół . Taki pewnie DUST DEVIL to pewnie by chciał żeby jego stara świeciła dupa w jakimś magazynie , ale niestety w Animal planet zamknęli już ramówkę na ten miesiąc



Gratuluję k***a inteligencji i proponuję nieco samokrytyki i pokory, bo jesteście śmieszni z tym całym napinaniem.

milosciprzyjazn

2013-07-12, 09:30
Ciało to piękna rzecz. Skoro katole wierzą, że jest ono dziełem Boga, to czemut trzeba się go wstydzić, jeżęli jest co podziwiać? Sesja nie ma nawet podtekstu erotycznego. Spokojnie mogłaby być pokazana w telewizji przed 22. Ogarnijcie się katolicy i dołączcie swą mentalnością wreszcie do nas, do XXI wieku

McMenel

2013-07-12, 09:31
gerst napisał/a:

Nie wiem, czy jesteście jacyś sp***oleni, czy k***a knp i Max Kolonko już Wam wyprał mózgi, ale właśnie hejtujecie komentarz autora wpisu i przedstawiacie go jako "wjazd na Kościół". Zastanówcie się co do jasnej k***y pie**olicie, bo popadacie w zj***ną skrajność i zachowujecie się nie jak "ludzie o prawicowych poglądach" tylko jak jakieś j***ne, fanatyczne bydło, dla których wszystko jest atakiem na kościół/kraj/białą rasę (niepotrzebne skreślić). Z Sadola widzę zrobiło się forum propagandowe kanapy. Też jestem przeciwnikiem j***nej islamizacji czy wszelkich przejawów gimboateizmu, ale są k***a pewne granice, które momentami przekraczacie, najlepszy przykład:



Gratuluję k***a inteligencji i proponuję nieco samokrytyki i pokory, bo jesteście śmieszni z tym całym napinaniem.




Masz u mnie nie jedno piwo ale całą kratę... Bo to co teraz się dzieje na sadisticu to k***a jedno wielkie poletko do masturbacji debili spod znaku Korwina. Tu już nie ma miejsca na myślenie jest tylko wzajemne homoerotyczno-polityczne szambo.

WolfManGoth

2013-07-12, 09:40
Wiesz... Drogi autorze tego dennego pościku.

Cnotliwość jest cnotą niezależną od wyznania. Chyba, że wolisz być z kimś, kto obnaża się dla wszystkich i jeszcze na tym zarabia. Społeczeństwo takie osoby płci pięknej nazywa k***ami, ladacznicami. Jeśli twoim ideałem kobiety są właśnie takie panie, to proszę bardzo.

Katole? Jacy katole? Czy Papierz wysłał list, w którym odnosi się do tego wydarzenia? Jakiś ksiądz wydał oświadczenie potępiające te zdjęcia? Czy tylko pewna organizacja nie życzy sobie takich kobiet w swym gronie.

Fajny jest diss na katola, bo się nie wysadza... Lewaczki drogie. Spróbujcie dissować arabów w swoich krajach najpierw. :amused:

PS: Tak. Chodziło mi, byście pojechali sobie tam na bliski wschód i dissowali arabów. Jak macie jaja to zrobicie to!

Pa...........or

2013-07-12, 09:50
mam pytanie - czy lewaków podnieca anna grodzka?

The_Generat

2013-07-12, 09:57
teraz niech ktoś wytłumaczy księżom, że ich nagość też powinna być zachowana dla nich a nie dla ministrantów czy bezbronnych dzieci....

sa...........66

2013-07-12, 09:57
rozk***ia mnie ,że ten portal staje się ostoją katolicyzmu...gówno zamiast mózgu w głowie

ba...........01

2013-07-12, 09:58
Ja jebie :samobojstwo:
Jestem katolikiem i nie widze nic złego w tej sesji. Nie widać piersi, nie widać szparki więc w zasadzie nie ma różnicy czy jest ona naga czy w kostiumie na plaży.

Dlaczego zawsze jakieś sp***oliny katolickie i lewackie muszą znaleźć powód do kłótni?? Wiadomo że lewaki wolą pukać biedronia i grodzką a katole woleli by przykrywać katolickie kobiety jak to robią ciapaci ze swoimi. Ale normalni katolicy widzą że to co mówi kościół nie koniecznie pokrywa się z tym co jest w piśmie świętym. Więc katechizm KK i wywody Terlikowskich nie powinny być dla katolików nowym dekalogiem. Miejmy swój rozum.

Frank Hoorigan

2013-07-12, 10:01
Najgłosniej sie rzucają ci którzy nie por*chają

Ru...........tQ

2013-07-12, 10:17
Rozmowę proszę przenieść na PW. Miłego dnia :hitler: