18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radwańska wykluczona przez Krucjatę Młodych <smuteczek>

oc...........an • 2013-07-11, 20:12
A miało być tak pięknie! :emo:

Radwańska wykluczona z katolickiej akcji za rozbieraną sesję

Jak napisał Tomek "Butthurt" Terlikowski:



Cóż, najwidoczniej niektóre katole bardzo łatwo dostosują się do islamizacji - wystarczy zamienić krzyż na półksiężyc i tyle, bo poglądy z wepchnięciem kobiety w burki/"pingwiny" i decydowaniu za nie co dla nich jest najlepsze najwidoczniej pokrywają się w obu religiach
:samoboj:

A wg Krucjaty Młodych (dodać dopisek "Anty-" i mamy muzułmańską organizację :amused: )

Cytat:

Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Pragniemy podkreślić, że w akcji wzięło udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązaniu do Wiary Katolickiej i jej zasad.

Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa.

Krucjata MÅ‚odych




Dla tych, kto przez ostatnie 10 dni usilnie studiował "Agrarny problem" Stalina wrzucam zdjęcie o które taki "Katoból":



Nawiasem mówiąc Radwańska jest jedną z 21 sportowców którzy wzięli udział w sesji dla najnowszego numeru "The Body Issue" i tylko ona ma jakieś problemy z powodu tej jakże gorszącej sesji
:samoboj:


Nie wiem jak wy, ale ja jestem tylko za takim "upadkiem moralności" :niggasmile:


A co do samej sesji, to osobiście uważam zdjęcie Radwańskiej za jedno z bardziej "grzecznych", zresztą porównajcie sami :3













Panie zapraszam pod link: http://www.tvn24.pl/zdjecia/amerykanie-rozebrali-gwiazdy-sportu,32326,lista.html

ostatni

2013-07-11, 20:41
DUST DEVIL napisał/a:


Ach te przepychanki słowne z ludźmi o miałkich poglądach i inteligencji buraka cukrowego . Niestety nie odpowiem na tą jakże głęboką zaczepkę bo taki jełop jak ty nie jest tego wart



spoko, mam dla ciebie order xD



Fhyzjer

2013-07-11, 21:49
"wstyd jest piękną wartością"
"nie wstydzÄ™ siÄ™ Jezusa"
:amused:

BongMan

2013-07-11, 22:57
Miziou napisał/a:

Pewnie taki Mr Bongman chciałby, żeby do jego babeczki tak fapowali spaśli niedorozwoje.


O k***a, nie wierzę... Na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek?

McMenel

2013-07-11, 23:25
Terlikowski to imbecyl który nie wydolił w seminarium więc teraz próbuje być alfa i omega kościoła katolickiego. Zajebisty ignorant. W sprawie kś. Lemańskiego pie**olił iż parafianie nie mają nic do gadania jeżeli biskup coś postanowi to jest to wola niemalże boska. A z tego co wiem z teologii to kościół jest wspólnotą wszystkich wiernych. Więc kto tu ma rację ?? Oszołom Terlikowski czy Katechizm czy nawet Biblia. To właśnie jest to z czym walczę jako antyklerykał. To nie wiara to co obecnie prezentuje Terlikowski i jemu podobni. To chęć zdobywania władzy nad innymi. Wiara nie potrzebuje opływających w luksusy kościołów. Jezus dał jedno przykazanie miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Jakoś nie widzę tej miłości w wieli polskich katolikach. Całe szczęście iż jestem ateistą.

Fa...........um

2013-07-11, 23:46
Umówmy się jasno - każda religia to ciemnogród, syf, kiła i malaria.

Gdyby nami rządził kościół to dalej byśmy wierzyli w to, że ziemia jest płaska, a ziemia jest centrum wszechświata. Ja naprawdę nie pojmuję, jak przy obecnym poziomie wiedzy naukowej można wierzyć w to, że Bóg istnieje w takiej formie jak podają katole/muślimy etc. Cwaniaki co te religie wymyślały nie wiedziały, że kiedyś człowiek będzie latać i poleci w niebo. Miały tam być aniołki, dusze dobrych ludzi ... a jest jeden wielki ch*j! Obłoki pary wodnej!

To czy Bóg jest czy go nie ma to kwestia do dyskusji, ale spieranie się która religia lepsza ... przykro mi, religijny debil debilowi równy. Terlikowski to dla mnie Mułła Omar w wersji z krzyżem. Gdyby mógł, to by niewiernych na stosach palił, a kobietom kazał się odziać od stóp do głów.

wojtass

2013-07-11, 23:56
BongMan napisał/a:

Haha, kolejny dowód na zacofanie katoli :D Panienka pokazała ciało - jest zła i tym niecnym czynem obraża Jezusa do tego stopnia, że trzeba ją wywalić z organizacji "nie wstydzę się Jezusa". Jezusa nie ma się co wstydzić, ale takich zacofanych zjebów - jak najbardziej.



kolejny dowód na to, że jesteś idiotą.

Pewne, zwłaszcza reprezentacyjne, funkcje muszą być sprawowane przez nadające się do tego osoby. Osoby te muszą swoją postacią pasować do tego co reprezentują. Roznegliżowana tenisistka raczej nie pasuje do chrześcijańskiej kampanii. Skoro brak aprobaty dla świecenia gołą dupa przez osobę która ma promować miłość do Jezusa jest dla ciebie oznaką zacofania to znaczy, że powinieneś zostać przy tym co idzie ci najlepiej.
zgoogluj jakieÅ› suchary bo tylko do tego siÄ™ nadajesz

McMenel

2013-07-12, 00:09
wojtass napisał/a:



kolejny dowód na to, że jesteś idiotą.

Pewne, zwłaszcza reprezentacyjne, funkcje muszą być sprawowane przez nadające się do tego osoby. Osoby te muszą swoją postacią pasować do tego co reprezentują. Roznegliżowana tenisistka raczej nie pasuje do chrześcijańskiej kampanii. Skoro brak aprobaty dla świecenia gołą dupa przez osobę która ma promować miłość do Jezusa jest dla ciebie oznaką zacofania to znaczy, że powinieneś zostać przy tym co idzie ci najlepiej.
zgoogluj jakieÅ› suchary bo tylko do tego siÄ™ nadajesz


Po pierwsze co złego jest w nagim ciele ?? Nic. Nie czuje się jakoś specjalnie podniecony ta sesją. Nie wywołuje ona we mnie jakiegoś pożądania. Mimo iż jestem heteroseksualistą. Widzisz problemem wielu ludzi jest to iż postrzegają świat jedynie swymi oczami. Przez co przez ich własne fobie i przekonania widzą ów świat wypaczony. Dla ludzi którym cały czas jedynie seks na myśli owa sesja będzie się jedynie kojarzyć z seksem. Dla mnie raczej kojarzy się z próbą pokazania wytrwałości i ciężkiej pracy aby ukształtować takie ciało.

Ch...........‚y

2013-07-12, 00:10
ostatni, znów zrobiłeś z siebie idiotę. Chcesz nie wiadomo co udowodnić i jak zwykle wyszedłeś na kretyna :hitler:

MonroeHutchen

2013-07-12, 00:37
Co za głupie porównanie do kultury islamu, w ogóle pie**olenie, jako katoliczka naprawdę nie powinna się rozbierać, w ogóle jako kobieta dla publiczności nie powinna się rozbierać, wtedy traci się pewną dozę godności
P.S.
2 i 4 od dołu najfajniejsze

mc

2013-07-12, 02:03
Hehe, zabawne jak lewackie media nagle zaczęły się troszczyć o wewnętrzne sprawy katolickiej organizacji.

ravn

2013-07-12, 02:12
Taka spina o całkiem fajną, artystyczną sesję? Ja pie**olę, hejtują pewnie niedowartościowani i zakompleksieni. Co brzydkiego/złego jest w ludzkim ciele ja się pytam? A te zdjęcia pokazują ni mniej ni więcej tylko (nieidealne i nieerotyczne) piękno. Może Dawid Michała Anioła też jest dla nich nieprzyzwoity?
I tak na koniec, jak można wrzucać KK do prawicowej ideologii, skoro najbliżej chrześcijaństwu do komunizmu i lewicy? Ba, nawet efekt ten sam- paru bogatych obrzydliwie, pozostali niech napełniają im kieszenie.

DamianH

2013-07-12, 02:13
No i o ch*j Ci chodzi? Robisz wywód na temat, o którym wyraźnie nie masz pojęcia i szukasz sensacji. Inne dziewczyny, z innych krajów nie miały takiego problemu, bo nie należały do takiej organizacji, całkowicie DOBROWOLNEJ. Panna angażuje się w akcję, a później łamie zasady danej grupy. Usuwają ją z niej, wszystko zgodnie z zasadami. W czym problem? Nigdy nie należałeś do jakiejś grupy ludzi, z którymi dzieli się wspólne wartości? Tak zwanych przyjaciół? Tam też trzeba być lojalnym i trzymać się niepisanych zasad, albo szukać innej paczki.
My możemy podziwiać zdjęcia dziewczyn, bo jest na co popatrzeć- natomiast członkowie tytułowej grupy mogą czuć się zawiedzeni.
Notabene: podobny, powiÄ…zany zresztÄ… przypadek- Pan Siejewicz.

conrad89

2013-07-12, 02:17
ojjj złapałby za te piłeczki i wsadził rakiete !!!!!!!!! :D

Zyragon

2013-07-12, 02:47
Jakim trzeba być zjebem, żeby porównywać zakonnice, która dobrowolnie jest zakonnicą, do przeciętnej muzułmanki, której religia karze sie tak ubierać? :homer: