18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mo...........it

2017-04-23, 15:15
Haha patrzcie komu piwa dajecie BIAŁY POLAG PATRYJOTA8869!1!1!!1 :oops: :krejzi:
:tecza:

matt69

2017-04-23, 15:27
@up ty masz nierówno pod sufitem, ktoś powinien się tobą zainteresować...

Mo...........it

2017-04-23, 15:46
matt69 napisał/a:

@up ty masz nierówno pod sufitem, ktoś powinien się tobą zainteresować...


Twoja matka krzyczała to samo :krejzi:

~Velture

2017-04-23, 16:19
decode21 napisał/a:



Pewnie pomyliło mu się bo dawniej w sklepie były ćwiartki czyli 0.25l potem zmienili "ćwiartkę" na 0.2l.


Nic mi się nie pomyliło. Wiem, że ćwiartka to 1/4 ale masz teraz tylko 0.2l i na to każdy prawie mówi ćwiartka albo 200 gram co też ch*ja się ma do wagi bo 200g wódki nie waży 200g.
Dlatego napisałem "ćwiartka".
Podobnie jak na setki mówią "małpka" a na 0,7l mówi się 3/4.

Antysemichnik

2017-04-23, 16:34
satanicunt, ból dupy lewaka :D w necie to hoolsy z was w ch*j :D idź dupkę wystaw imigrantom lewacka p*zdo :lol:

Zygmundo

2017-04-23, 17:41
Bez oglądania wiadomo kto wygra.

karoldeicide

2017-04-23, 18:04
@velture : najpierw się naj***li a potem poszli do tamtych do szatni i się nawdychali czyli grali na podwójnej bombie

krasnal_hałabała

2017-04-23, 19:35
Velture napisał/a:

Popijanie wódy piwem. Ja pie**olę. Już mi się robi niedobrze...

A test niemiarodajny w ch*j.
Powinno się dać ludzi na zbliżonym poziomie umiejętności a nie losowo 4v4 gdzie nie wiadomo kto ma jakie umiejętności bo tak to w ch*j można dopie**olić amatorów z pół-profesjonalistami i sobie ustawić wynik.

Podejrzewam, że jakbym miał się ścigać samochodem na trzeźwo to bym przegrał z Hołowczycem który jest pijany i wątpię aby to było pretekstem do wyciągania wniosków, że po pijaku się lepiej prowadzi.

Do tego nie ma podanych wyników dmuchania więc równie dobrze mogą mieć 0.5 albo 1.5 promila.

Dodałbym jeszcze, że każdy inaczej reaguje na używki i znam ludzi którzy mogą wychlać litr wódy i lepiej udawać trzeźwego niż ktoś kto wypie**oli 4-pak piwa tak samo jak takich co wyjarają z wiadra gieta zioła i patrząc na nich nie kapniesz się, że są skuci jak murzyn w kajdany na plantacji bawełny a inny ściągnie buszka z blanta i oczy koloru związku radzieckiego.

No ale przynajmniej chłopaki się pobawili.




Ja kiedyś popijałem wódkę drugą wódką, polecam bądź nie, w zależności co kto preferuje.

Mdeyna

2017-04-23, 19:55
Prawda jest taka że mógłbym być maksymalnie skuty i bardzo nie pogorszyłoby to moich zdolności. Istnieje ewentualnie opcja ze nie chcialoby mi sie grac...

Natomiast jak sie człowiek porzadnie schleje to mocno to ogranicza mozliwosci motoryczne. Po prostu mało wypili, tak to by prosto biegać nawet nie mogli

~Velture

2017-04-24, 10:39
Mdeyna napisał/a:

Prawda jest taka że mógłbym być maksymalnie skuty i bardzo nie pogorszyłoby to moich zdolności. Istnieje ewentualnie opcja ze nie chcialoby mi sie grac...


Mdeyna jak ty mnie teraz zaimponowałeś w tej chwili!
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk[/youtube]

jbone

2017-04-24, 15:32
Velture napisał/a:

@up
Po godzinie to chyba jak towar masz lewy albo tolerancja po ch*ju wysoka. Ktoś kto nie jara albo jara okazjonalnie to min 2h a potem 1h zamuły.
A litr na pięciu to tzw. "ćwiartka" na łba więc też ciężko aby cały dzień być naj***nym.



ok masz rację a nie zapomniałeś o piwach cwaniaku?