18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość z porażki w Maku

huncfot130 • 2019-08-06, 11:10
Zgodnie z opisem zdarzenia :

Kibic mistrza Polski, Piasta Gliwice, w restauracji McDonalds dotknął swoich genitaliów (…). Mężczyzna został zauważony około 23:00 w centrum nadzoru video, a kiedy był nagi i dotknął swoich genitaliów w miejscu publicznym, stewardzi postanowili go zatrzymać. Mężczyzna początkowo zgodził się pójść z policją, gdy wtem zaczął uciekać przed restaurację. Kolejny kibic rzucił butelką w ścigającego pierwszego kibica policjanta. (…) Gdy stewardzi sporządzali niezbędne dokumenty, inny polski fan próbował otworzyć tylne drzwi, aby uwolnić zatrzymanego kolegę.


Pimp187

2019-08-06, 16:06
Z tego co widać narodowsko-nazistowsko-kibolskie k***y lubią dotykać swoich genitaliów w towarzystwie swoich troglodyckich kolegów,a pewnie gdzieś głęboko wewnątrz siebie marzą o tym, żeby być dotykanym przez tych właśnie kolegów...

M00nSpeLL

2019-08-06, 16:29
To oni będą bronić ojczyzny, kiedy nadejdzie wojna!

TB303

2019-08-06, 16:32
M00nSpeLL napisał/a:

To oni będą bronić ojczyzny, kiedy nadejdzie wojna!



Żart żartem, ale są tacy, którzy są święcie przekonani, że tak będzie.

surojak

2019-08-06, 16:45
1.Co to k***a maku? Czy makao? Czy kakao?
2. Co to piast gliwice?
3. Polska piłka? Czy bardziej kartofliska?
4. Gościu wyjął fujarę na kilka sekund i już go ściagają? Pałują aresztują? Naj***ny to głupi, na trzeźwo pewnie też. Ale policja? na coś takiego?
Ja rozumiem jakby koleś tam marszczył freda rzez godzine czy co coś w tym stylu.
5. Ja bym tam wysłał na niego wojsko i rakiety i zrzucił bombę atomową bo jezus by tak chciał.

LOOFAH

2019-08-06, 17:18
Od pierwszych sekund widać, że szlachta. Widać jakaś husaria tam pojechała pod Konstantynopol.

sereja3

2019-08-06, 17:36
surojak napisał/a:



4. Gościu wyjął fujarę na kilka sekund i już go ściagają? Pałują aresztują? Naj***ny to głupi, na trzeźwo pewnie też. Ale policja? na coś takiego?
Ja rozumiem jakby koleś tam marszczył freda rzez godzine czy co coś w tym stylu.
.



Rozumiem, że dla Ciebie to normalne, że ktoś se na chwile wyciągnie ch*ja w "Maku"? Lubisz oglądać?

Marek_0485_pol

2019-08-06, 18:18
Mam pracę za granicą, jadę spokojnie autostradą ... I jestem zatrzymywany przez policję (Nie pierwszy raz) w niemczech czy w holandi... Od razu jak widzą Polską tablice , to jestem traktowany z góry jako ktoś niebezpieczny. Polskie cebule, jak nie potraficie się zachować u sąsiadów siedzieć w Polsce j***ne PATUSY !! Thu !!

szczyglas

2019-08-06, 18:52
Bardzo ładna akcja policji, j***ć patusa

hfbnmiuytp

2019-08-06, 19:54
Marek_0485_pol napisał/a:

Mam pracę za granicą, jadę spokojnie autostradą ... I jestem zatrzymywany przez policję (Nie pierwszy raz) w niemczech czy w holandi... Od razu jak widzą Polską tablice , to jestem traktowany z góry jako ktoś niebezpieczny. Polskie cebule, jak nie potraficie się zachować u sąsiadów siedzieć w Polsce j***ne PATUSY !! Thu !!



To fajnie, ja z kolei słyszałem historię, że francuski policjant kupił dom w Polsce i odesłał do nas swoją żonę razem z dziećmi. Sam siedzi jeszcze we Francji żeby dociągnąć do emerytury i dostać odprawę. Także widzisz, każdy zna jakieś fajne historie.

picolo

2019-08-06, 20:32
Tak się właśnie łapie bydło.

Disi81

2019-08-06, 22:38
2:29 „Dawaj jedziemy k***a”, klik i szybciutko paru policjmajstrów odbezpiecza broń. Szlachta zaciągnęła hamulec jakby za machnięciem czarodziejskiej różdżki. A nas się k***a boją sięgnąć do kabury aby przypadkiem nie urazić dumy kwiatu polskiego społeczeństwa.

kothletino

2019-08-06, 23:23
Panie, szkoda gadać...

Razmuser

2019-08-07, 01:00
Disi81 napisał/a:

2:29 „Dawaj jedziemy k***a”, klik i szybciutko paru policjmajstrów odbezpiecza broń. Szlachta zaciągnęła hamulec jakby za machnięciem czarodziejskiej różdżki. A nas się k***a boją sięgnąć do kabury aby przypadkiem nie urazić dumy kwiatu polskiego społeczeństwa.



tak to dziala w cywilizowanych krajach. Tfu jebac patoli

M00nSpeLL

2019-08-07, 02:47
Kiedy wzywa ojczyzna, moim honorem jest walenie konia za granicą, bo ucieknę jako pierwszy :(