18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość z porażki w Maku

huncfot130 • 2019-08-06, 11:10
Zgodnie z opisem zdarzenia :

Kibic mistrza Polski, Piasta Gliwice, w restauracji McDonalds dotknął swoich genitaliów (…). Mężczyzna został zauważony około 23:00 w centrum nadzoru video, a kiedy był nagi i dotknął swoich genitaliów w miejscu publicznym, stewardzi postanowili go zatrzymać. Mężczyzna początkowo zgodził się pójść z policją, gdy wtem zaczął uciekać przed restaurację. Kolejny kibic rzucił butelką w ścigającego pierwszego kibica policjanta. (…) Gdy stewardzi sporządzali niezbędne dokumenty, inny polski fan próbował otworzyć tylne drzwi, aby uwolnić zatrzymanego kolegę.


edmund

2019-08-07, 08:23
surojak napisał/a:

1.Co to k***a maku? Czy makao? Czy kakao?
2. Co to piast gliwice?
3. Polska piłka? Czy bardziej kartofliska?
4. Gościu wyjął fujarę na kilka sekund i już go ściagają? Pałują aresztują? Naj***ny to głupi, na trzeźwo pewnie też. Ale policja? na coś takiego?
Ja rozumiem jakby koleś tam marszczył freda rzez godzine czy co coś w tym stylu.
5. Ja bym tam wysłał na niego wojsko i rakiety i zrzucił bombę atomową bo jezus by tak chciał.



głupi debil wyciąga fujarę to fakt, ale gdy lesby z cyckami biegają, srają gdzie popadnie, czasem chodzą nago ulicami, pokazują cycki za korale itd.
to według tamtych przepisów jest chyba w porządku

Strielok1

2019-08-07, 08:29
Zastrzelić a truchła powiesić na granicy, to da do "myślenia" innym patusom.

Esccax

2019-08-07, 10:27
Widzę że polska nadal eksportem bydła stoi

Cloverface

2019-08-17, 17:07
Dopiero jak ich powalą na ziemie, to k***a IM NOT ANGRY,