18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość po polsku

hulej95 • 2021-08-08, 17:17
Prawdziwie polski wyraz zachwytu, radości, smutku, zdenerwowania, zaskoczenia i czego sobie zażyczycie!




dżonyłojlker

2021-08-08, 17:26
Niektórzy żydzi potrafią być większymi polskimi patriotami, niż niektórzy niby prawdziwi Polacy.

CzerstWybut

2021-08-08, 17:28
porczmanki napisał/a:

Niektórzy żydzi potrafią być większymi polskimi patriotami, niż niektórzy niby prawdziwi Polacy.



Ale pie**olisz bezsensu.

Quassar

2021-08-08, 17:32
Dlaczego mój komentarz został usunięty od kiedy komentarz dotyczący Policji czy MOPSU jest polityczny? politykę to masz w sejmie.
Tak że proszę nie wychodzić kompetencjami po za własny regulamin albo odpowiedni uzupełnić.

Tak że pisze jeszcze raz komentarz.

Od kiedy to Pato-dresiarka biega w olimpiadzie. Czyżby była tak wytrenowana po przez sp***alaniem przed policją i mopsem ..

joeblacktwo

2021-08-08, 17:32
porczmanki napisał/a:

Niektórzy żydzi potrafią być większymi polskimi patriotami, niż niektórzy niby prawdziwi Polacy.



W szczególności żydowskie fundacje walczące o zwrot mienia przedwojennego :)

Kriski

2021-08-08, 17:40
Quassar napisał/a:

Dlaczego mój komentarz został usunięty od kiedy komentarz dotyczący Policji czy MOPSU jest polityczny? politykę to masz w sejmie.
Tak że proszę nie wychodzić kompetencjami po za własny regulamin albo odpowiedni uzupełnić.
Tak że pisze jeszcze raz komentarz.
Od kiedy to Pato-dresiarka biega w olimpiadzie. Czyżby była tak wytrenowana po przez sp***alaniem przed policją i mopsem ..



A gdzie Ty tu patologię widzisz, bo k***a powiedziała?

skywalker75

2021-08-08, 17:41
joeblacktwo napisał/a:

W szczególności żydowskie fundacje walczące o zwrot mienia przedwojennego



Nie, w szczególności współcześni polscy żydzi patrioci, jak stary i młody Wildstein , młody Śpiewak, młody Tyrmand wszyscy oni stanowczo potępiają próby zwrotu mienia bezspadkowego , i popierają ustawę która ma temu zapobiegać . W przeciwieństwie do takiej Konfy która nie potrafi się okreslić w takiej oczywistej sprawie i jest raczej piątą kolumną Putina niż prawdziwym obozem patriotycznym. O reszcie polityków, tzw opozycji , czyli byłej władzy oderwanej od koryta nie wspomnę, bo wiadomo co.

PękniętySłoik

2021-08-08, 17:57
skywalker75 napisał/a:

Nie, w szczególności współcześni polscy żydzi patrioci, jak stary i młody Wildstein , młody Śpiewak, młody Tyrmand wszyscy oni stanowczo potępiają próby zwrotu mienia bezspadkowego , i popierają ustawę która ma temu zapobiegać . W przeciwieństwie do takiej Konfy która nie potrafi się okreslić w takiej oczywistej sprawie i jest raczej piątą kolumną Putina niż prawdziwym obozem patriotycznym. O reszcie polityków, tzw opozycji , czyli byłej władzy oderwanej od koryta nie wspomnę, bo wiadomo co.



Ostrzeżenie przed wypranym łbem. Miejsce pisuarów jest w dole z wapnem. Jak i reszty tego politycznego gówna.

Nyrewesa

2021-08-08, 17:57
Kiedyś profesor Miodek zrobił wykład o słowie k***a i nawet uzasadnił dlaczego go lubi choć stara się nie używać.

McQurwa

2021-08-08, 18:09
Brakowało mi na tych igrzyskach więcej k***, no cóż może w Paryżu usłyszymy dużo więcej k***y

Karboksylator

2021-08-08, 18:11
dziękujemy za medale, za emocje, czekamy na jeszcze lepsze występy.

Zbora6969

2021-08-08, 18:18
Uhhhh, ale się właśnie wysrałem :-)
:shock:

~Beny

2021-08-08, 18:31
Quassar napisał/a:

Dlaczego mój komentarz został usunięty od kiedy komentarz dotyczący Policji czy MOPSU jest polityczny? politykę to masz w sejmie.
Tak że proszę nie wychodzić kompetencjami po za własny regulamin albo odpowiedni uzupełnić.
Tak że pisze jeszcze raz komentarz.
Od kiedy to Pato-dresiarka biega w olimpiadzie. Czyżby była tak wytrenowana po przez sp***alaniem przed policją i mopsem ..





Porównaj sobie to co usunęłam z tym, co napisałeś drugim razem i domyślisz się gdzie jest to nawiązanie do polityki.

Manolito666

2021-08-08, 18:43
porczmanki napisał/a:

Niektórzy żydzi potrafią być większymi polskimi patriotami, niż niektórzy niby prawdziwi Polacy.



Dobre, no naprawdę zabawne