18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość po polsku

hulej95 • 2021-08-08, 17:17
Prawdziwie polski wyraz zachwytu, radości, smutku, zdenerwowania, zaskoczenia i czego sobie zażyczycie!




Quassar

2021-08-08, 18:56
~Beny napisał/a:

Porównaj sobie to co usunęłam z tym, co napisałeś drugim razem i domyślisz się gdzie jest to nawiązanie do polityki.



No fakt zapomniałem dopisać 500+ choć ludzie tutaj też piszą często o 500+ gdy jakieś dziecko ginie w wypadku i tak dalej i mają po 100 piw za komentarz tak czy siak dalej to nie nawiązuje do polityki personalnej danej osobistości z sejmu...

Nawet głównych tematów jest nie licho z dopiskiem 500+ nawet można po tagach szukać a tego jest od zaj***nia... nagle sie obudziłeś



Pewnie ci coś nie podchodzi i szukasz tylko pretekstu by mi warna wywalić i tyle.
Tak że daj se siana... i przestań szukać tam problemów gdzie ich nie ma...

Druga sprawa skoro już poruszasz tematy to chciałem sie ciebie zapytać czemu wypadku tamtego z autobusem sam wiesz którego wykasowaliście
Tak jak wszystkie wypadki zostają wstawione na sadola bez cenzury ku uciesze ludzi jak to sadistic w swojej okazałości.
Tak jak ten jedne wywalacie i blokujecie ludziom konta za wstawianie i wspominanie o tym... na wykop gadacie że lewacki a sami sie obsraliście przy pierwszej okazji.
Co smuty pan w mundurze do was napisał czy co ?

~Beny

2021-08-08, 19:09
Quassar napisał/a:

No fakt zapomniałem dopisać 500+ choć ludzie tutaj też piszą często o 500+ gdy jakieś dziecko ginie w wypadku i tak dalej i mają po 100 piw za komentarz tak czy siak dalej to nie nawiązuje do polityki personalnej danej osobistości z sejmu...
Nawet głównych tematów jest nie licho z dopiskiem 500+ nawet można po tagach szukać a tego jest od zaj***nia... nagle sie obudziłeś
Pewnie ci coś nie podchodzi i szukasz tylko pretekstu by mi warna wywalić i tyle.
Tak że daj se siana... i przestań szukać tam problemów gdzie ich nie ma...
Druga sprawa skoro już poruszasz tematy to chciałem sie ciebie zapytać czemu wypadku tamtego z autobusem sam wiesz którego wykasowaliście
Tak jak wszystkie wypadki zostają wstawione na sadola bez cenzury ku uciesze ludzi jak to sadistic w swojej okazałości.
Tak jak ten jedne wywalacie i blokujecie ludziom konta za wstawianie i wspominanie o tym... na wykop gadacie że lewacki a sami sie obsraliście przy pierwszej okazji.
Co smuty pan w mundurze do was napisał czy co ?



Nie rozumiesz różnicy. Co innego jak temat z góry nawiązuje do 500+ i ludzie komentują w tym tonie, a co innego, kiedy na filmie jest sportsmenka, która nijak ma się do ww świadczenia.

Warna wystawiam jak mam powód, więc wsadź sobie w buty tą swoją teorię.

Co do tematu z autobusem, to była informacja, że temat został usunięty z powodu dużego zainteresowania ze strony organów ścigania. Czy Ci ta informacja wystarczy, tego nie wiem. Napisałam co wiem i więcej nic nie dodam.

Quassar

2021-08-08, 19:22
Same komentarze też są od dawna i nigdy z tym problemu nie mam bladego pojęcia co ci odj***ło że akurat teraz sie tego uczepiłaś loswoej ospby jak masz menopauzę, okres czy z czym tam sobie nie radzisz i szukasz odreagowania to nie tędy droga... kolejny powód aby ukazać że równo uprawnienie to bzdura swoje problemu zostaw w domu....

I tym kończę dyskusje bo nie mam zamiaru zaśmiecać bloga kłótniami idź i strzel sobie focha a nie nadużywać uprawnień by sobie ulżyć./ poprawić humorek.

To jest SADISTIC i jak już coś chcesz robić to zacznij kasować te gówniane tematy o charakterze tiktoka...

~Beny

2021-08-08, 19:28
Quassar napisał/a:

Same komentarze też są od dawna i nigdy z tym problemu nie mam bladego pojęcia co ci odj***ło że akurat teraz sie tego uczepiłaś loswoej ospby jak masz menopauzę, okres czy z czym tam sobie nie radzisz i szukasz odreagowania to nie tędy droga... kolejny powód aby ukazać że równo uprawnienie to bzdura swoje problemu zostaw w domu....
I tym kończę dyskusje bo nie mam zamiaru zaśmiecać bloga kłótniami idź i strzel sobie focha a nie nadużywać uprawnień by sobie ulżyć./ poprawić humorek.
To jest SADISTIC



Masz rację, lepiej skończmy, bo zamiast chwilę pomyśleć i odnieść się do tego co napisałam, to wyskakujesz z typową gadką o menopauzie, okresie, równouprawnieniu i fochach :facepalm:

mar077

2021-08-08, 19:43
Jak się wabi ten szon?

Quassar

2021-08-08, 19:50
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak się jedzie na olimpiadę to wypadałoby zabrać ze sobą cycki



A gdzie większość właśnie atleczek ma mały biust. Takie gazelki :P

njminime

2021-08-08, 19:55
porczmanki napisał/a:

Niektórzy żydzi potrafią być większymi polskimi patriotami, niż niektórzy niby prawdziwi Polacy.


Saszka wstawaj zesrales sie

pyjo84

2021-08-08, 20:14
A Ona nie ma cycków?

Folur

2021-08-08, 20:16
po polaczkowsku raczej.

darka19944

2021-08-08, 20:44
Gdzie ona ma cycki?

PieronJasnySzlag

2021-08-08, 21:08
Niestety, przez nasze nowoczesne pseudo elity intelektualne które do dyskusji publicznej wprowadziły hasła "wypie**alać" i "j***ć pis" to właśnie takie kwiatki będą wychodzić.


PS Takk, bo powinna mieć zajebiście wielkie cycory, wtedy na bank wykręciła by lepszy czas z takim balastem i obiciążeniem.

Payan

2021-08-08, 21:11
Sadol potrzebował takiego video ostatnio. k***a.

dżonyłojlker

2021-08-08, 21:13
CzerstWybut napisał/a:

Ale pie**olisz bezsensu.



Tak wiem, na sadola tylko prosty przekaz.

njminime napisał/a:

Saszka wstawaj zesrales sie



Skoro nie rozumiesz, to poproś kogoś mądrzejszego od siebie (z tym nie powinno być problemu), niech ci wytłumaczy co napisałem.

Dhubleiddd

2021-08-08, 21:36
Jedno słowo a tak wiele znaczeń...