18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radni przeciw gender

smagal • 2014-01-10, 12:26
Pomimo ogłupiania społeczeństwa przez telewizję, znajdują się jeszcze ludzie samodzielnie i racjonalnie myślący. Nie spodziewałbym się tego jednak po politykach - otóż radni powiatu jaworskiego wystosowali taki oto list:



A wszystkim, którzy bronią tej 'ideologii' i jednocześnie zakłamują rzeczywistość mówiąc, że to księża wymyślili sobie temat zastępczy - soczysty wielki murzyński ch*j w dupę :banany:

epilebzj

2014-01-10, 19:49
Księża wymyślili temat zastępczy hehe. Genderowcy przebierają dzieci w sukienki w przedszkolu, a księża przebierają ministrantów w sukienki na zakrysti. Jedno i drugie równie popieprzone.

smagal

2014-01-10, 20:47
ludzie czy wy na prawdę jesteście tacy tępi?
gender polega na tym, że chłopcom w przedszkolu nakazuje się ubierać w sukienki, bawić lalkami i analogicznie odwrotnie co do dziewczynek. gender zakłada również nauczanie już w przedszkolu dzieci o seksualności. na początku podstawówki chcą uczyć dzieci jak się masturbować.

na prawdę nie potraficie patrzeć ileś lat w przód i przewidzieć do czego to prowadzi?
będziesz miał jeden z drugim syna, pójdzie do przedszkola i będą go traktować jak dziewczynkę. no świetna zabawa!
albo inna sytuacja, będziesz mieć córkę która puści się już w podstawówce - no super wolność seksualna! i nie mówcie, że już teraz tak się dzieje - to są bardzo rzadkie przypadki - a to wszystko prowadzi do megawielkiej rozwiązłości seksualnej!

a ogólnie gender ma na celu zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny. nie będzie mamy i taty.
i jeszcze do ludzi co znowu pie**olą o tym, że księża wymyślili sobie temat zastępczy: k***a albo zacznijcie myśleć racjonalnie albo darujcie sobie wchodzenie na sadola bo zaniżacie jego poziom!

a jeśli ktoś mówi, że nie powinno się mowić o zagrożeniach płynących z tego ruchu gender - niech k***a dorośnie i się doedukuje bo zachowuje się jak j***ny gimbus, który ma whiskas zamiast mózgu. dziekuję za uwagę. bez odbioru.

termick

2014-01-10, 21:22
smagal napisał/a:


Nie wiem czy udajesz czy naprawdę w to wierzysz?
Bo jeśli wierzysz to znaczy, że katole osiągnęły cel i dobrze przeprowadziły akcję "Znajdźmy nowego wroga".
Gender samo w sobie to tylko wyp***ek socjologii zajmujący się rolą płci w społeczeństwie. Tylko tyle i aż tyle. O czym zresztą ładnie napisał !Timon.

Reszta to zabawa jakichś idiotów o lewych poglądach. Nie ma żadnej ideologii gender, są tylko idioci, którzy wymyślili sobie z nudów wprowadzanie ich chorych fantazji w życie.

smagal

2014-01-10, 21:39
termick jesteś idiotą.
w co wierze? że takich rzeczy się uczy dzieci w przedszkolach? nie trzeba w to wierzyć takie są fakty.
jesteś idiotą.

paul66

2014-01-10, 21:53
Moje miasto, jestem taki dumny :-D

termick

2014-01-10, 21:56
smagal napisał/a:

termick jesteś idiotą.
w co wierze? że takich rzeczy się uczy dzieci w przedszkolach? nie trzeba w to wierzyć takie są fakty.
jesteś idiotą.


Widzę, że inaczej się nie da.
Smutno mi z powodu twoich chorych fantazji. Fapasz po nocach, że małe dzieci są uczone przez facetów w rurkach jak wsadzać sobie drąga w dupala.

Czy ja gdziekolwiek twierdzę, że to się nie zdarza? Może się zdarza, może nie, po przedszkolach nie chodzę, nie wiem jak ty. Jednak to wina idiotów z chorymi fantazjami, a nie gender, z którego zrobiono sztucznego wroga narodu i PRAFFDZIFFYCH PRAWAKUF I POLAKUF :jezdziec:

HowAbout

2014-01-10, 21:59
smagal napisał/a:

termick jesteś idiotą.
w co wierze? że takich rzeczy się uczy dzieci w przedszkolach? nie trzeba w to wierzyć takie są fakty.
jesteś idiotą.



Gówno nie fakty. Daj mi listę tych wyklętych przedszkoli gdzie chłopcom nakazuje się chodzić w sukienkach. Albo chociaż podaj liczbę tych placówek i rzeczywiste dowody zajścia w nich takiego procederu.

smagal

2014-01-10, 22:14
to własnie ci idioci z chorymi fantazjami wymyślili te wszystkie głupoty.
życze wam aby wasze córki puściły się już w podstawówce z jakimś ciapatym albo innym brudasem a wasi synowi byli pedałami albo chodzili w sukienkach - życze z całego sadolowego serca.

HowAbout

2014-01-10, 22:22
smagal napisał/a:

to własnie ci idioci z chorymi fantazjami wymyślili te wszystkie głupoty.
życze wam aby wasze córki puściły się już w podstawówce z jakimś ciapatym albo innym brudasem a wasi synowi byli pedałami albo chodzili w sukienkach - życze z całego sadolowego serca.




wrobel242424

2014-01-11, 03:21
jeśli macie rację, że gender to zjawisko nieistotne i marginalne, to chwała "katolskiemu" Bogu

~Velture

2014-01-11, 11:19
wrobel242424 napisał/a:

jeśli macie rację, że gender to zjawisko nieistotne i marginalne, to chwała "katolskiemu" Bogu


Podziękuj tatusiom ,że pozwolili ci wybrać płeć jak już zasmakowałeś ku*asa w mordzie.

wrobel242424

2014-01-11, 11:46
@up jesteś aż tak niedopie**olony, że nie zrozumiałeś o czym mówię?