18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radni przeciw gender

smagal • 2014-01-10, 12:26
Pomimo ogłupiania społeczeństwa przez telewizję, znajdują się jeszcze ludzie samodzielnie i racjonalnie myślący. Nie spodziewałbym się tego jednak po politykach - otóż radni powiatu jaworskiego wystosowali taki oto list:



A wszystkim, którzy bronią tej 'ideologii' i jednocześnie zakłamują rzeczywistość mówiąc, że to księża wymyślili sobie temat zastępczy - soczysty wielki murzyński ch*j w dupę :banany:

HowAbout

2014-01-10, 16:28
Gospodarka Polski leży, system edukacji leży, opieka zdrowotna leży, wszędzie gówno ale lepiej zajmować się jakimś k***a "gender" cokolwiek to znaczy.

lordmegatron

2014-01-10, 16:30
Czy tylko ja jak czytam o tym pie**olonym gender (żadna k***a ideologia, po prostu jakiejś tępej piździe przewróciło się w dupie) to aż się gotuje? Ogarnia mnie taki gniew, że aż gorąco w brzuchu się robi. Przecież to jest poj***ne. Tej szmacie co to wymyśliła, powinni wbić do głowy młotkiem pięciokilowym informacje, że płci są 2 - kobieta i mężczyzna, a inne ZBOCZENIA i dolegliwości psychiczne, nazywane homoseksualizmem powinny być tematem nie dość, że pobocznym, to eliminowanym z życia publicznego. Są sobie te pedały, to niech sobie nimi będą mam to gdzieś, niech sobie żyją, ale niech nie wchodzą nam, NORMALNYM ludziom w życie i w drogę. Nie pozwolę, NIE POZWOLĘ aby moim dzieciom wpajali pie**olenie o "tęczowych rodzinach", związkach między facetami i tym, że jak rodzi się chłopczyk to wcale nim nie jest. Czy ich wszystkich poj***ło do reszty? Czemu oni to propagują, to trzeba było stłumić w zarodku. Ja tego nie pojmuję...

normalnyxd

2014-01-10, 16:36
Za Jawor - miasto pełne sukcesu i biznesu, zawsze piwo! :D

wrobel242424

2014-01-10, 16:36
tak, tak, tak
Polskę rozkradają!
a spaczenie umysłów setek tysięcy dzieci to przy tym pikuś...
a tak poza tym, to naprawdę myślicie, że jeśli nagle przestanie się mówić o gender, to ono magicznie zniknie z polskich szkół i o zgrozo przedszkoli?

Wykidajlo

2014-01-10, 16:38
HowAbout napisał/a:

Gospodarka Polski leży, system edukacji leży, opieka zdrowotna leży, wszędzie gówno ale lepiej zajmować się jakimś k***a "gender" cokolwiek to znaczy.



Święta racja. Jak nie jakaś madzia to krzyż w sejmie, jak nie krzyż to jakieś gender. Nawet nie wiem co to jest i szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi.
Wszystko po to, żeby nie skupiać się na ważnych rzeczach jak te o których napisałeś.
Media tylko nakręcają temat, w internecie wrzawa, a Tusk jest zadowolony, że zaciągnął nas na kolejne miliardy, a mnie od tego wszystkiego tylko k***ica bierze.

HowAbout

2014-01-10, 17:01
wrobel242424 napisał/a:

tak, tak, tak
Polskę rozkradają!
a spaczenie umysłów setek tysięcy dzieci to przy tym pikuś...
a tak poza tym, to naprawdę myślicie, że jeśli nagle przestanie się mówić o gender, to ono magicznie zniknie z polskich szkół i o zgrozo przedszkoli?



Jakie znowu spaczenie, ktoś wymyślił jakąś pseudo ideologię, ktoś inny dostał z tego powodu bólu dupy, media wyczuły nowy konflikt grożący zmianą biegunów ziemi i III wojną światową a wszystkie lemingi z obu obozów przekrzykują się nawzajem. Widocznie brzoza smoleńska już nikogo tak nie rajcuje.

Od dziesiątek lat na całym j***nym świecie sieje się spaczenie w postaci katolsko-islamsko-ch*j_wie_jakiej indoktrynacji i jest zajebiście. Choroby psychiczne mają to do siebie, że próbują osiągnąć monopol na rynku ludzkiej paranoi więc teraz prawicowo-katolskie gwiazdy starają się wygryźć chłopców w sukienkach (o ironio) z interesu.

siwy16l

2014-01-10, 17:06
Dzisiaj na TVN o tym pie**olili i jak najbardziej popierali to, że chłopcy gotowali i bawili się lalkami, a dziewczynki reperowały samochodziki. To jest Poj***ne, a dzieciaki będą miały popie**olone w głowie. Już sobie wyobrażam rok 2030 jak po ulicach łażą faceci w sukienkach prowadzani za rączkę z innym pedałem .

panchamityle

2014-01-10, 17:16
Oby się rodziły małe skinheady, to będą prostować tych zboczeńców za X lat.

vass

2014-01-10, 17:21
To księża wymyślili sobie temat zastępczy, a niektórzy łykają to jak pelikany :)

kenzol

2014-01-10, 17:24
"... nie ulegać naciskom nielicznych, choć dobrze zorganizowanych środowisk, które pod pozorem działania na rzecz równych szans dokonują niebezpiecznych zabiegów na najmłodszym pokoleniu."

To zdanie mi się podoba. Tak powinna brzmieć odpowiedź na wszelkie próby ekspansji gender, pedałów, ciapaków, Cyganów i ch*j wie jeszcze czego na normalne społeczeństwo.

KlinikaAborcyjna

2014-01-10, 17:27
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

@smagal
Pedały się, na szczęście, nie rozmnażają ;)



Z pedałami jest ten problem że pomimo braku możliwości rozmnażania się ich populacja ciągle rośnie :p
i to jest dopiero paradoks

ellsworth

2014-01-10, 18:03
Jakich k***a sferach intymnych?!? Seks jest tak samo sferą intymną jak oddychanie czy poruszanie się. Razem jeszcze z kilkoma innymi czynnościami tworzą to co odróżnia materię nieżywioną od istot żywych. Żadna z tych czynności nie jest w żaden sposób lepsza czy gorsza, to tylko wymysł jakiś paranoików!

abcdefgz

2014-01-10, 18:42
Niech niektórzy tutaj nie pie**olą, że to w ogóle nie jest ważne. Oczywiście są ważniejsze sprawy związane z syfem mafii państwowe j(rozkradanie państwa przez klike okrągłostołową, upadlanie ludzi przez socjalistyczny ustrój itd.), ale jeśli przemilczymy te genderopodobne lewactwa to jeszcze k***a przejdzie jakaś ustawa mówiąca o wymogu tego podobnych rzeczy w szkołach, i jeszcze dalej, i jeszcze dalej, aż skończy się rozbiciem rodziny. Należy pochwalić tych radnych

The.prophecy

2014-01-10, 19:13
I weź tu sobie załóż rodzinę (opłać kościół albo tylko cywilny), spłódź sobie potomstwo (dostań w twarz od państwa becikowym), staraj się wychować tak jak cię wychowano... Puść syna do przedszkola to każą mu chodzić w sukienkach... Rozjebią cały wpojony dziecku system... I w dodatku wojsko nic go nie nauczy bo k***a nie ma wojska!

:samoboj:

dupa222

2014-01-10, 19:24
Wszędzie tylko Gender i Gender. Ja pie**ole. I kościół myśli, że jak "odkryje" w sumie TEORIĘ Gender sprzed 30 lat, to ludzie zapomną o pedofilii w kościele?