18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Racjonalny bambo

CrazyEdek • 2023-04-08, 12:41
Co to za gówno.


DużyKutas

2023-04-08, 12:50
Są dwie opcje, albo ten niger jest inteligentny jak inni inteligenci którzy to bojkotują albo ci inteligentni są inteligentni jak ten niger. Chociaż ja zawsze wątpiłęm że niger może być inteligentny.

Manolito666

2023-04-08, 13:30
I tutaj właśnie odczuwam klasyczny dysonans poznawczy :-) Inteligentny murzyn. Klasyczny oksymoron.

alojz

2023-04-08, 13:53
Dużyku*as napisał/a:

Są dwie opcje, albo ten niger jest inteligentny jak inni inteligenci którzy to bojkotują albo ci inteligentni są inteligentni jak ten niger. Chociaż ja zawsze wątpiłęm że niger może być inteligentny.


Mam taka teorię, że za zachowania społeczne czarnych odpowiedzialny jest nienormalny system panujący w USA, który zachęca do nie podejmowania pracy przez rozdawanie socjalu mniejszościom w przeszłości uciskanych, wykorzystywanych - czarni do tego nic nie mają, i każda rasa czy grupa społeczna, traktowana w ten sposób zdegenerowała by się. System ten wprowadzili biali, i to nie czarni, żółci, czerwoni czy fioletowi odpowiedzialni są za upadek cywilizacji zachodniej, a biali właśnie. W związku z tym mam pytanie - czyż to nie biała rasa jest tą mniej inteligentną, dającą sobą pomiatać teoretycznie słabszym w każdej dziedzinie? Przecież jak sie poczyta najnowsze informacje o tym, jak sami sobie strzelamy w skroń codziennie, to aż dech zapiera - jesteśmy w masie, debilami, czas se z tego zdać w końcu sprawę. k***a jego j***na mać.

Zulu-Gula

2023-04-08, 13:59
alojz napisał/a:

Mam taka teorię, że za zachowania społeczne czarnych odpowiedzialny jest nienormalny system panujący w USA, który zachęca do nie podejmowania pracy przez rozdawanie socjalu mniejszościom


Czytaj idiotom, czyli wypisz, wymaluj jak u nas.

Kriski

2023-04-08, 14:31
Zulu-Gula napisał/a:

Czytaj idiotom, czyli wypisz, wymaluj jak u nas.



Czyli wypisz, wymaluj jak w prawie całej europie.

to...........10

2023-04-08, 15:01
alojz napisał/a:

Mam taka teorię, że za zachowania społeczne czarnych odpowiedzialny jest nienormalny system panujący w USA, który zachęca do nie podejmowania pracy przez rozdawanie socjalu mniejszościom w przeszłości uciskanych, wykorzystywanych - czarni do tego nic nie mają, i każda rasa czy grupa społeczna, traktowana w ten sposób zdegenerowała by się.



Pełna zgoda. Coś jak obecne rozdawnictwo w Polsce.

alucard321

2023-04-08, 15:21
mwaski napisał/a:

Pełna zgoda. Coś jak obecne rozdawnictwo w Polsce.



Dokładnie. Tyle że zamiast murzynów mamy: patusów, meneli, nierobów i emerytów.

Folur

2023-04-08, 15:25
Murzyn debil.

User66

2023-04-08, 16:01
"Bro" = "jestem jednostrzalowcem lgbt"

Halrnan

2023-04-08, 16:21
Zulu-Gula napisał/a:

Czytaj idiotom, czyli wypisz, wymaluj jak u nas.



a cycki w reklamie to idiotyzm? a kula w łeb to idiotyzm? nie. to są narzędzia, które doskonałe wykorzystują naturę ludzką do konkretnych celów. sprowadzanie tego do idiotyzmu to prawdziwy idiotyzm

alojz napisał/a:

Mam taka teorię, że za zachowania społeczne czarnych odpowiedzialny jest nienormalny system panujący w USA, który zachęca do nie podejmowania pracy przez rozdawanie socjalu mniejszościom w przeszłości uciskanych, wykorzystywanych - czarni do tego nic nie mają, i każda rasa czy grupa społeczna, traktowana w ten sposób zdegenerowała by się. System ten wprowadzili biali, i to nie czarni, żółci, czerwoni czy fioletowi odpowiedzialni są za upadek cywilizacji zachodniej, a biali właśnie. W związku z tym mam pytanie - czyż to nie biała rasa jest tą mniej inteligentną, dającą sobą pomiatać teoretycznie słabszym w każdej dziedzinie? Przecież jak sie poczyta najnowsze informacje o tym, jak sami sobie strzelamy w skroń codziennie, to aż dech zapiera - jesteśmy w masie, debilami, czas se z tego zdać w końcu sprawę. k***a jego j***na mać.



a żydzi są biali, czy nie? pierwsze wnioski twojego komentarza są właściwe, ale potem sam sobie zaprzeczasz tym argumentem o białych. musisz jeszcze popracować nad swoją teorią i stosowaniem prostej logiki

BambiPMT

2023-04-08, 16:29
alucard321 napisał/a:

Dokładnie. Tyle że zamiast murzynów mamy: patusów, meneli, nierobów i emerytów.



No to pomyśl, że jeszcze masz do tego murzynów i jebbb jesteś we Francji.

Wiewór

2023-04-08, 16:34
Tak sobie właśnie wyobrażam openstreet Maps jak w sklepie zobaczy tencze.
Rak mózgu. Ciężka choroba.

juderaus

2023-04-08, 16:58
Bambo Da Business Rambo.