18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton Tygrysi vs królik

skute_r • 2013-03-16, 11:22
Atak pytona na królika ;)
Materiał własny wąż również ;)
Jeżeli ktoś ma coś do karmienia węży żywymi królikami niech zmieni portal na i love słitaśne króliczki :P
Jakość jest jaka jest kręcone telefonem

mam jeszcze filmik jak dusi innego królika oraz zdjęcia jak zjada jakiegoś mogę wrzucić jak chcecie

ces

2013-03-16, 18:17
Ale ten pytonek to jeszcze młody jest?

nemiroff

2013-03-16, 18:18
@skute_r
weź mi powiedz, czy jak idziesz do zoologicznego to mówisz sprzedawczyni, żeby Ci dała takiego króliczka dla pytona, czy po prostu króliczka?

chups

2013-03-16, 18:18
TY chory pojebie !!!!!!!!!!!!! :ok***a:

stery_srh

2013-03-16, 18:19
Z innym wężem, ale jeszcze jeden filmik - szczególnie drastyczny, osoby o słabych nerwach lepiej niech nie oglądają:

;-)

KurwaRomantyk

2013-03-16, 18:20
norbi7631 napisał/a:

ciekaw jestem co sie stanie jak jakiegoś kota tam wrzucisz? Zaspokoisz moją ciekawość i nagrasz? No chyba, że węża ci szkoda :D


Może niech wrzuci mu twoją matkę. Chętnie obejrzałbym taki filmik.

stery_srh

2013-03-16, 18:22
Wilku220 napisał/a:



ch*ja k***a wiesz a sie debilu j***ny wypowiadasz.
Skoro uważasz że węże i pająki są nudne to widocznie jesteś tępy jak toporek do cukru i widzisz w zwierzętach tylko przytulanki. Mam dziesiątki ptaszników i obserwowanie jakiegokolwiek nich na jakimkolwiek stadium rozwoju jest w ch*j zajmujące. Mam też jaszczurkę która gwarantuję że jest mądrzejsza od ciebie.


Ale się rozpisałeś...

Zeece

2013-03-16, 18:22
Może nie tak widowiskowe jak Króliki ale za to materiał własny :mrgreen:


Gracjan

2013-03-16, 18:24
dlatego jestem za tym aby broń była powszechnie dostępna, żeby króliki mogły sie bronić

Sanjizz

2013-03-16, 18:36
Wstaw jak go zjada ... OMOMOMOMOMO

miskolargol

2013-03-16, 18:43
znajomy mial kiedys pythona,albo inne cholerstwo.Urodzil im sie dzieciak i waz przestal jesc.Po kilku tygodniach zmatwieni gadem poszli do weterynarza,a a on ich pyta czy nie maja czegos nowego w chacie,psa,kota itd.Oni na to ze maja potomka,a weterynarz na to:Pozbadzcie sie weza ,bo on sobie miejsce w zoladku na duzy posilek robi i dlatego nie rzze.Oddali weza do zoologicznego i ciesza sie dzieckiem ;)

skute_r

2013-03-16, 18:54
Tu macie jeszcze jedn jak dusi innego


nemiroff napisał/a:

@skute_r
weź mi powiedz, czy jak idziesz do zoologicznego to mówisz sprzedawczyni, żeby Ci dała takiego króliczka dla pytona, czy po prostu króliczka?



Kupuje zawsze na giełdzie rolnej(najtaniej) dziwią się tylko jak mówię że płeć bez różnicy :P

mam tylko zdjęcia jak zjada no bo zjadanie trwa zależy od rozmiaru ale od 15 min do paru godzin(wrzucę zdjęcia za parę chwil)

Firlex

2013-03-16, 19:01
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpie**oliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



To się nazywa hobby.. mówi Ci to k***a coś ?
Kojarzysz może słowo "terrarysta" ? (nie k***a "terrorysta")

sknerus_mckwacz

2013-03-16, 19:11
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpie**oliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



Od rybek się odczep. Sam jestem akwarystą a jakbyś poznał temat, pooglądał to byś się sam przekonał. Ryby właśnie są bardzo ciekawe. No i jak na sadistic przystało- moją pielęgnicę pawiooką karmiłem małymi rybkami.

Haribo

2013-03-16, 19:19
Nie lubię węży, ale ci wszyscy, którzy bronią królika - a pasztet taki domowy to Wy jedliście kiedyś? Smakował? On też z królika był. Może nie z takiego puchatego, ale zwierz to zwierz. Sapiecie się jak ch*j wie co, a sami szyneczki wpie**alacie pewnie i inne mięsa.