18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton Tygrysi vs królik

skute_r • 2013-03-16, 11:22
Atak pytona na królika ;)
Materiał własny wąż również ;)
Jeżeli ktoś ma coś do karmienia węży żywymi królikami niech zmieni portal na i love słitaśne króliczki :P
Jakość jest jaka jest kręcone telefonem

mam jeszcze filmik jak dusi innego królika oraz zdjęcia jak zjada jakiegoś mogę wrzucić jak chcecie

koloalu

2013-03-16, 17:26
oby tak dalej, więcej takich wrzutek!!! niech ludzie wiedzą że to sadistic a nie jakiś kwejk

wo...........49

2013-03-16, 17:56
@up
Gdybys nie przegladal tego kwejka to bys tu o nim nie wspominal. Ssiesz.

Wilku220

2013-03-16, 18:02
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpie**oliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



ch*ja k***a wiesz a sie debilu j***ny wypowiadasz.
Skoro uważasz że węże i pająki są nudne to widocznie jesteś tępy jak toporek do cukru i widzisz w zwierzętach tylko przytulanki. Mam dziesiątki ptaszników i obserwowanie jakiegokolwiek nich na jakimkolwiek stadium rozwoju jest w ch*j zajmujące. Mam też jaszczurkę która gwarantuję że jest mądrzejsza od ciebie.

Neruviel

2013-03-16, 18:03
Królika szkoda, bo chyba ciekawski była tu taka niespodzianka. No, ale pyton też coś jeść musi. Inna rzecz, że podzielam kolegę wyżej: trudno o nudniejszego zwierzaka. Tak królik jak i wąż są o kant dupy potłuc.

Nie moge zrobić edit, wiec: wilku, widze, ze nie raz cie coś z tej ferajny upie**oliło, że taki agresywny jestes. mózg już rozpuszczony od jadu, co? Spuść z tonu 'debilu j***ny'.

oozyxak0o

2013-03-16, 18:07
Wincyj wincyj k***a

goral__

2013-03-16, 18:08
I trzymiesz gp w akwarium dla rybek, ciekawe jakby Ciebie ktoś w****ł do klatki 2x2.

stery_srh

2013-03-16, 18:08
Wincyj? Dobra:

Żeby nie było - wąż nie mój, królik też nie. ;-)

krt92

2013-03-16, 18:10
szczerze Cię nienawidzę...

skute_r

2013-03-16, 18:10
goral__ napisał/a:

I trzymiesz gp w akwarium dla rybek, ciekawe jakby Ciebie ktoś w****ł do klatki 2x2.



sam chyba w akwarium mieszkasz haha ma takie jak powinien 2 metrowe terrarium!

dumad

2013-03-16, 18:12
Autorze a masz filmik jak go wpie**ala? bo to w sumie najciekawsze.
Wiem wiem, długo to trwa

staffior

2013-03-16, 18:12
@up

k***a, zajebisty był te królik

clinton

2013-03-16, 18:13
fajnie poogladac ale dzikie zwierzeta w niewoli to dla mnie po ch*ju sprawa. taki pajak to jeszcze ale dziki wąż z dzungli u Ciebie na parkiecie.. nudny zywot pod lampa..

MadDave

2013-03-16, 18:13
Kolego nawet nie wiesz jaka fala hejtu ciebie czeka , co fakt to fakt - Baaardzo piękny zwierzak , mamy w fundacji dorosłego więc ten w moich oczach to mała glizda :)
Aha polecam nie karmić węża w terrarium - z własnego doświadczenia - puki jest jeszcze mały to tam jeszcze daje rade ale z biegiem czasu gad się uczy i zaczyna kojarzyć otwieranie zbiornika z porą karmienia po paru latach możesz mieć z tym problem gdy taki 3 metrowy pupilek strzeli cię w rękę i nie będzie chciał puścić , kolega popełnił ten błąd a podejrzewam że dobrze wiesz jak wygląda krwawienie ran po ukąszeniu węża . Dlatego polecam pojemnik karmowy czyli jakieś puste terrarium z miską wody i kryjówką .
Mimo to życzę ci powodzenia w hodowli gada ( wiem że hodowla kojarzy się z rozrodem ale brzmi to lepiej niż - powodzenia w trzymaniu węża ... bo to dość dwuznacznie się kojarzy )


dth

2013-03-16, 18:13
@Wilku220
a ja Ci gwarantuję, że jesteś niewychowanym imbecylem. Idź baw się ze swoimi pajączkami i pożal się im, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, internetowy napinaczu.

Gebofon

2013-03-16, 18:15
Dobry ten film w komentarzu, łap piwo mordo. :mrgreen: