18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl na marszu "Obudź się Polsko"

zapal • 2012-10-04, 15:49
Czy PisDA nam wolność? :D pyta znów w świetnej formie :)


Ha...........ng

2012-10-04, 16:02
k***a, a ja to nie mogłem tego wrzucić ;/

rockface123

2012-10-04, 16:10
napiszę wam coś, ale nie zabijajcie się ok?

dobra a więc, prawda jest taka że może cały kraj... 40 mln ludzi (czy ch*j wie ilu nas jest w kraju) wyjść na ulice. A w międzyczasie w rządzie poli-ch*je obyślają jak tu jeszcze bardziej sp***olić ten kraj by napchać sobie kieszenie.

2:33 :amused: no, już już WON :evil:

zapal

2012-10-04, 16:13
Hacerking napisał/a:

k***a, a ja to nie mogłem tego wrzucić ;/



biedaku... nie bedzie kolejnego sweet piwa? :) oj nie przejmuj sie i...


pakicito

2012-10-04, 16:17
co to k***a za demonstracja katolików i pedalstwa, co potem wrzucają na fb fotki - jacy to oni demonstranci;
maczety, pochodnie i rozpie**olić sejm (oczywiście razem z pisem);

macleod

2012-10-04, 16:38
ciemnogród i średniowiecze... :walikonia:

emka1990

2012-10-04, 16:51
To,że ludzie chcą coś zrobić z własnym krajem to źle? przynajmniej wyszli na ulicę i coś robią.

A wy wolicie się śmiać przed monitorami i narzekać potem jaka to bida w kraju. Każdy ma swoje przekonania i ma prawo je wygłaszać.

A tego kolesia za takie prowokowanie powinni naj***ć. Idzie i robi dym w ludziach spokojnie maszerujących a potem to wychwytuje TVN i możemy się dowiedzieć w Faktach,że głupie katole napadają na prasę niezależną i dziennikarzy.

@Do internetowych
"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie."

Chleb razowy

2012-10-04, 16:51
"ja nigdy mamy nie opuszczę!" Ujęła mnie postawa tego młodego człowieka - Piwo!

AmorPatriae

2012-10-04, 16:59
k***a ten typ myśli, że jest śmieszny czy co? Tylko odcinek z feministkami był fajny i w takich klimatach powinni to kręcić, bo nabijanie się ze starszych ludzi, na manifestacjach patriotycznych jest co najmniej zniżeniem się do poziomu gówna. Tak wiem manifestacja PIS, j***ć wszystkich polityków.

stefan0987

2012-10-04, 16:59
pis to chu...chu... chu... chuck norris polityki.

wo...........49

2012-10-04, 17:07
stefan0987 napisał/a:

pis to chu...chu... chu... chuck norris polityki.


Yyy?

EdmundKemper

2012-10-04, 17:08
Oczywiście. Tusk nas r*cha w dupę, ale zagłosujemy na niego żeby PiS-u nie dopuścić do władzy. Myślenie połowy obywateli Polski.

s0pel

2012-10-04, 17:10
Szkoda mi tych ludzi, zawsze jak widzę manifestacje niepełnosprawnych to mam ochotę odbudować krematoria w Brzezinkach.

saf6

2012-10-04, 17:10
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

k***a ten typ myśli, że jest śmieszny czy co? Tylko odcinek z feministkami był fajny i w takich klimatach powinni to kręcić, bo nabijanie się ze starszych ludzi, na manifestacjach patriotycznych jest co najmniej zniżeniem się do poziomu gówna. Tak wiem manifestacja PIS, j***ć wszystkich polityków.



On tylko obnażył fakt, ze tysiace z ludzi będących tam nie wiedziało po co tam jest. Potrafia tylko cytować zasłyszane hasła i slogany.
Pewnie wiele osób wiedziało, ale wielu z nich nie miało pojęcia po co. Znasz teorie Gustava Le Bon'a opisaną w ksiażce La psychologie des foules. Polecam ! Nauczysz się wtedy trochę o sposobach postrzegania takiej mazi jaką są właśnie takie "manifestacje"
Chodź patrząc na Twój nick w tłumaczeniu "Miłość ojczyzny naszym prawem" ... to chciałbym wierzyć, że keirujesz się jakąś mądrością a nie hasełkami :]

dostępny_nick

2012-10-04, 17:10
@up Amor Patriae Nostra Lex

Wierzysz w patriotyzm przedstawiany przez PiS?
Współczuję.