18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl na marszu "Obudź się Polsko"

zapal • 2012-10-04, 15:49
Czy PisDA nam wolność? :D pyta znów w świetnej formie :)


marcinsud

2012-10-04, 23:08
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Oczywiście. Tusk nas r*cha w dupę, ale zagłosujemy na niego żeby PiS-u nie dopuścić do władzy. Myślenie połowy obywateli Polski.



Nie połowy, a 15,7 % uprawnionych obywatelów Polski, bo właśnie tyle PO zdobyło w ostatnich wyborach. Niżej masz wyniki, których w TV bezpośrednio nie zobaczysz z oczywistych względów.

plugnplay

2012-10-04, 23:26
marcinsud napisał/a:



Nie połowy, a 15,7 % uprawnionych obywatelów Polski, bo właśnie tyle PO zdobyło w ostatnich wyborach.


Dokładnie, 15% polakow zadecydowalo.
Wogóle to się w pale nie mieści, żeby np. taki pojeb w pierdlu miał prawo do głosowania.

piotruniusz

2012-10-04, 23:26
hahhah padłem..
to właśnie cała PISDA i zwolennicy/ciemnota/ciemnogród ch*j wie jak to stado otumanionych jełopów nazwać

Lensen

2012-10-04, 23:47
@Global

Ale ty k***a jesteś głupi ja pie**olę, nie dość, że piszesz, że nie idziesz głosować, udzielasz się na tematy polityki, to jeszcze mówiśż, że PO pie**oliło od początku o podniesieniach podatków itd.

To teraz powiedz mi do świętej k***y nędzy co mówił Tusk aka. złodziej i szabrownik przed wyborami albo jaką partią deklaruje się PO. Skończ pie**olić bo mnie k***ica strzela jak czytam wywody takich przygłupów jak ty.

Co do filmiku to z jednej strony akcję podzielam a z drugiej nie. Cieszy mnie to, że tyle osób potrafi się zebrać w jednym miejscu i zadelkarować coś co chcą zrobić lub czego ktoś ma nie robić. A nie cieszy mnie to, że akurat wychodzą tylko z powodu TRWAM.

Widzimy się na Marszu Niepodległości 11.11.2012r.

solteck

2012-10-05, 09:02
@UP
Pan Tusk brał przed wyborami lekarstwa i nie wiedział co mówi...

Marsz patriotów k***a... a pierwsi ze Smoleńska uciekali

Freakky

2012-10-05, 10:16
z 5:35 to nie jest czasem ta psychiczna pani od darcia ryła na policjanta?

Zl...........ny

2012-10-05, 11:52
nemiroff napisał/a:

ludzie? na ulicę wyszli? pokaż mi tam chociaż jednego młodego człowieka naszego pokolenia który podziela dane poglądy. to jakaś patologia z radiem maryja na czele. za każdym razem gdy widzę filmy przedstawiające tego typu 'protesty' i 'strajki' to modlę się (tak k***a modlę się) żeby to nie trafiło poza granice nasze internetu..



Bo ci wszyscy "młodzi ludzie" o których mówisz to właśnie takie k***y twojego pokroju, niewykształcone to, nieobyte. Co do poglądów, żeby je mieć, trzeba czytać, dużo czytać i interesować się polityką, da taki luj suba na kanale pyta.pl i on k***a mówi że poglądy ma... :lodowka:

Stachu Wichura

2012-10-05, 17:53
saf6 napisał/a:



On tylko obnażył fakt, ze tysiace z ludzi będących tam nie wiedziało po co tam jest. Potrafia tylko cytować zasłyszane hasła i slogany.
Pewnie wiele osób wiedziało, ale wielu z nich nie miało pojęcia po co. Znasz teorie Gustava Le Bon'a opisaną w ksiażce La psychologie des foules. Polecam ! Nauczysz się wtedy trochę o sposobach postrzegania takiej mazi jaką są właśnie takie "manifestacje"
Chodź patrząc na Twój nick w tłumaczeniu "Miłość ojczyzny naszym prawem" ... to chciałbym wierzyć, że keirujesz się jakąś mądrością a nie hasełkami :]


Przypie**alasz się chłopie. Zauważ kogo celowo wybiera prowadzący do rozmów -w większości to ludzi którzy maja 70 albo i lepiej. Oni nie kumają że to prowokacja. Oni nie muszą wiedzieć co to jest multipleks- przyszli pokazać że chcą radio maryja/tv trwam i że nie podoba im się obecna władza. Mają do tego pełne prawo. Kilka momentów było nawet śmiechowych ale suma sumarum to ci starsi ludzie robią więcej od nas.

Matuch90

2012-10-05, 18:49
j***ć medialną manipulację, cenzurę, komunę i k***y przy korytach, które sprzedają ten kraj. Tu nie chodzi o TV Trwam, tylko o wolność.
Niestety przyszłość tego narodu, to w większości śmierdzące pedalstwo, dresiarstwo i hipsterstwo bawiące się swoimi iphonami i jarające kawą z popularnej amerykańskiej sieciówki.
Fałszywa demokracja i kapitalizm rozpieściło polskie bydło. To było idealne posunięcie komuny - wmówmy im, że jest dobrze, dajmy im coca colę i adidasy, niech zachłysną się byle gównem, a w tym czasie ograbimy wszystko do reszty.
Żyjemy w czasach, w których 40 milionów polaków jest ubezwłasnowolnionych i uzależnionych od garstki ludzi, którzy nie ponoszą kompletnie żadnej odpowiedzialności za swoje czyny i niespełnione obietnice. Nie potrafimy nawet uzmysłowić sobie tego, że za to co robią te szmaty, za zdradę i grabież narodu, powinni zadyndać na końcu sznura.
Oddawanie naszych wspólnych dóbr w obce ręce, w zamian za wypchane kieszenie miłościwie nam panujących. Sztucznie utrzymywany rząd rękoma rosyjskiej agentury. Prawa unijne nad prawami krajowymi. Uzależnienie energetyczne, mimo że sami moglibyśmy zaopatrywać innych w nasze surowce. Wszystko za koszyk gruszek dla polaków i walizki pieniędzy dla tych k***. To nie mity, to są fakty. Tylko bydło jest za głupie. Za mało im czasu na to, żeby czymkolwiek się zainteresować.
Jeden czy drugi, co mu się lepiej powodzi, bo umowę o pracę dostał, Opla wziął w kredy i myśli, że pana boga za nogi złapał, będzie pie**olił ironicznie, że nic się nie dzieje, że ludzie szukają dziury w całym. Albo nic nie będzie pie**olił, bo po za drogą do swojego zakładu pracy, nie widzi już nic innego.

Masz inne poglądy ? pie**ol się ! Zero tolerancji dla debili !

Mr Dan

2012-10-05, 18:59
Ciekawi mnie tylko ten dziadek co już 30 lat temu brał w czymś takim udział i ciągle jest źle.
Co prawda czepiam się, ale PiS również był u władzy w ciągu ostatnich 30 lat.
Po co wyszedł z nimi, skoro mówi, że było źle...

Pegasi

2012-10-05, 19:33
emka1990 napisał/a:

To,że ludzie chcą coś zrobić z własnym krajem to źle? przynajmniej wyszli na ulicę i coś robią.

A wy wolicie się śmiać przed monitorami i narzekać potem jaka to bida w kraju. Każdy ma swoje przekonania i ma prawo je wygłaszać.

A tego kolesia za takie prowokowanie powinni naj***ć. Idzie i robi dym w ludziach spokojnie maszerujących a potem to wychwytuje TVN i możemy się dowiedzieć w Faktach,że głupie katole napadają na prasę niezależną i dziennikarzy.

@Do internetowych
"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie."



Tacy ludzie nie mają prawa głosu, na miejscu Tuska wsadził bym ich do pociągu i wysłał na Kamczatkę, pieprzyć PIS, pieprzyć tą całą ciemnotę

emka1990

2012-10-07, 23:04
bocianju87 napisał/a:



Tacy ludzie nie mają prawa głosu, na miejscu Tuska wsadził bym ich do pociągu i wysłał na Kamczatkę, pieprzyć PIS, pieprzyć tą całą ciemnotę



Ślicznie. brawo. To teraz powiedz to swojej babci i pożegnaj się z nią przed wsadzeniem do kibitki.

No a co do TV TRWAM. Jeśli chodzi o programy publicystyczne to chyba najbardziej wiarygodne debaty się tam odbywały.

Co do manipulacji w mediach? No k***a. PiS ma tylko TV TRWAM,a partia rządząca ma państwową TVP, TVN,Polsat i inne ścierwa. I to jest ok wtedy? Zero obiektywizmu. Zero pojęcia. Tylko takie czcze gadanie.

Sam się na polityce nie znam za bardzo,ale tyle,żeby mieć dobrze dla swojego dupska jestem w stanie ogarnąć. I uwierzcie mi spinacze,że za PO raczej nie polepszył się mój żywot w Polsce. I nie potrzeba do tego 5 fakultetów i ukończonej politologii.