18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl na demonstracji dość rasizmu i faszyzmu

LB...........BZ • 2019-03-19, 15:12
Jak dla mnie to ci ludzie sami się orają

poligon6

2019-03-20, 17:16
Justynka99 napisał/a:

I dosadniej nie mogłeś potwierdzić, że ten gość jest szambem Kurskiego. To z czym ty tu dyskutujesz?



Pracuje od 2018 roku i jak pisałem wylali też Cejrowskiego. Was lewusy dupa boli bo robi z was pośmiewisko.

robsonx79 napisał/a:

Za rządów Peło Pospieszalski miał w tvp swój gówniany program, choć był z zupełnie innej linii politycznej. Teraz to nie do pomyślenia.




Mial też nawet Ziemkiewicz, dopuki ich nie poprzesuwali na dziwwne terminy i w końcu nie wylali. To tak jakby stwierdzić że nie wszystkich PiS wylał od razu na zbity ryj.

PieronJasnySzlag

2019-03-21, 01:18
W TVP zawsze była patologia. Kto rządził to pozbywał się nieprzychylnych a zatrudniał przychylnych. Tak było za SLD, za PO i tak jest za PISu. I tak będzie z kolejną władzą. pie**olenie ze "kurła, teraz to dopiero czystki..." jest niepoważnym pie**oleniem.
Rewiński, Tadek Drozda, Pietrzak, Pospieszalski... sami niezrezygnowali.

Różnica między TVP a TVN jest taka że TVPis to Polskie warchoły a TVN to czerwone garbate nosy. Każdy musi sobie odpowiedzieć sam na pytanie kto jest mniej szkodliwy.

PS JAk k***a można Lisa podać jako dziennikarza? To tak jakby o Godlewskiej powiedzieć wokalisgtka a o Najmanie Polski pięściarz.