18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl na demonstracji dość rasizmu i faszyzmu

LB...........BZ • 2019-03-19, 15:12
Jak dla mnie to ci ludzie sami się orają

odgrujahad

2019-03-19, 18:55
Komentarz z yt: "Tiger w 17:03 wydał pyte jak Judasz wydał Jezusa Rzymianom"

vetius

2019-03-19, 19:11
Jak dla mnie świetna prowokacja. Niby wszystko super chcą się integrować z dziwakami a jak k***a maja dziwaka to agresja - bo się k***a nie spodziewali. Analogiczna sytuacja. Na wigilie zostawia puste miejsce dla "nieznajomego ", ale gdyby takowy się napatoczy to z mordą do niego i za drzwi.

azazel757

2019-03-19, 19:13
Polska jest krajem bardzo tolerancyjnym. Prawdą jest to, że nikt nikogo nie prześladuje. Nawet homoseksualiści i transwestyci mogą sobie żyć i funkcjonować. Nikt nikomu nie zabrania robienia w domu tego co lubi. To że mój sąsiad np. lubi sobie ubierać sukienki i jest waginosceptykiem to jego prywatna sprawa. Natomiast jak wychodzi do pracy to niech wygląda jak facet i nie robi zamieszania.
Nie ma akceptacji dla przekraczania ogólnie przyjętych norm społecznych w przestrzeni publicznej.
Biedroń też przecież jest aktywny polityczny i nikt mu nic nie zakazuje wskazując jako powód tylko jego orientacje.
Niedawno mieliśmy też trans posła Grodzką i może czasem były śmiechy, ale także prześladowania to nie uświadczyło.

Polska jest bardzo tolerancyjnym krajem.

intermag

2019-03-19, 19:21
Ja tam jestem za nimi, niech robią pośmiewisko z tej calej pedalsko lewackie choloty

Justynka99

2019-03-19, 19:35
Już się tak zbłaźnili, że boją się przyznać z jakiej są telewizji tylko gość na pytanie wprost stwierdza, że "internetowej". Pisowskie trolle opłacane z podatków za pośrednictwem TVP.

Cryo

2019-03-19, 19:43
Te biedne umysłowo ch*jki są tolerancyjne póki zgadzasz się z ich poglądami

DarthT3mplar

2019-03-19, 21:02
Justynka99 napisał/a:

Już się tak zbłaźnili, że boją się przyznać z jakiej są telewizji tylko gość na pytanie wprost stwierdza, że "internetowej". Pisowskie trolle opłacane z podatków za pośrednictwem TVP.



Jebnij Ty się w łeb...

robsonx79

2019-03-19, 21:16
Kiedyś pyta jeździła po wszystkich. Potem się między sobą pożarli, a niedobitek który został na siłę próbuje reanimować inicjatywę, ale już wali tylko w jedną stronę. To dla mnie zaprzeczenie idei pojazdu po wszystkich hipokrytach, jaka stała za starą pytą. No szkoda.

niemamskarpet.

2019-03-19, 21:16
baba na początku ma trochę racji tylko nie można doprowadzić do skrajności lewicy jak i prawicy w tym wszystkim trzeba znaleźć balans i odpowiednie granice

PoliteP

2019-03-19, 23:31
HAL9000/2 napisał/a:

kto to jest pyta.pl? k***a.. niektórzy to się zatrzymali umysłowo i mentalnie lata wstecz...



Jak nie wiesz co to pyta to chyba ty się umysłowo zatrzymałeś synku.

poligon6

2019-03-20, 08:53
robsonx79 napisał/a:

Kiedyś pyta jeździła po wszystkich. Potem się między sobą pożarli, a niedobitek który został na siłę próbuje reanimować inicjatywę, ale już wali tylko w jedną stronę. To dla mnie zaprzeczenie idei pojazdu po wszystkich hipokrytach, jaka stała za starą pytą. No szkoda.



Smoleńsk się juz przejadł, tak jak zadymy na 11 listopada, czy miesięcznice. Ostatnio darł łacha z kukistów na protescie antyszczepionkowców.

Druga sprawa pokłady sp***olenia umysłowego u lewicy sa nieprzebrane. Jeżeli widzisz tępego kibola, na którego twarzy nigdy nie zagościła zadna myśl, to nie ma takiego zaskoczenia.

Natomiast na lewej stronie sa ludzie co pokonczyli studia, nawet maja tutuły naukowe jak np Środa. I ci ludzie twierdzą że jest wiecej niz dwie płcie, że 4 letnie dzieci trzeba uczyc masturbacji, Albo że płeć moze zmieniac sie od nastroju, jak sobie obetniesz fiuta to stajesz sie babą, wymieniać mozna tu długo. I jak ktos tu napisał to towarzystwo jest tak samo zj***ne jak mohery bez szkoły.

Wiewór

2019-03-20, 10:40
Nawet nie włączam tego gówna.

janlew

2019-03-20, 11:36
Czy takie antypolskie k***y nie powinny być gdzieś deportowane ??? Chocby na madagaskar

Archeolog

2019-03-20, 12:41
Skąd tyle poklasku dla tego taniego propagandzisty z TVPiS? Niestety pyta.pl skończyła się kończąc równą krytykę obu śmiesznych stron sporu a opowiadając się wyłącznie za prawackim gównem.