18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanie o dział Suchary

BlackWiz • 2013-06-09, 17:08
Witam, chciałbym spytać o zasady kryteriów jakimi kierują się moderatorzy jeśli chodzi o utylizowanie tematów z działu Poczekalnia do działu Suchary. Rozumiem, że czasami pewne materiały można uznać za dno intelektualne, które trzeba utylizować wraz z chwilą publikowania tych materiałów. Ale czy czasami nie dochodzi do za ostrej oceny? Nie chcę rościć pretensji, a jedynie zamanifestować ciekawość względem stanu rzeczy, który opisałem. Wczoraj wrzuciłem materiał, który mimo, że jakimś nienegatywnym zainteresowaniem został uraczony, to już dzisiaj ktoś przeniósł go do działu Suchary, klasyfikując go tym samym jako dno intelektualne. Materiał sam stworzyłem, więc odrobinę poczułem się urażony, zważając, że ze strony ani użytkowników ani moich znajomych, którym wcześniej go prezentowałem nie spotkał się z negatywną krytyką i tytułowaniem per dno. :D Z góry dziękuję za odpowiedź, konstruktywną krytykę i rozwianie wątpliwości. Pozdrawiam. ;)

le...........ce

2014-05-21, 14:54
BrunoL napisał/a:

Mam wrażenie, że piwa są jednak wyznacznikiem pewnego standardu.


Od pewnego już czasu nie są wyznacznikiem jakości tematu.
Gimbusy i inne gamonie napływające na ten portal z najgorszych gówien polskiego internetu (czyt. wiocha, kwejk, jebyzdzidy itp) stawiają piwa za wszystko, nawet za taki chłam jak twój temat :roll:
Pozdrawiam.

Jojanna

2014-12-06, 14:10
Weszłam na sadistic, sprawdzam profil, i co widzę? Temat z 80 piwami w suszarni. Jeśli jakiś mod lub admin mógłby mi wyjaśnić co tu do ciężkiego ch*ja jest grane, byłabym niezwykle zobowiązana. Jakieś j***ne suchary trafiają na główną, przykład pierwszy z brzegu:
Dz.: Misiu powiedz mi bajkę na dobranoc
Ja.: Kocham Cie.
Nosz k***a. Zarejestrowałam się żeby dzielić się czymś co ma szanse się spodobać - temat wisiał na głównej, ale widocznie ktoś z brzydką mamą z moderacji poczuł się urażony. Poza tym , czytam regulamin i widzę niezłe kwiatki:
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek
TO JEST JAWNY ŻART. Mówiąc krótko, spadam stąd bo zaczyna tu wiać ku*asem. Modowi który ususzył temat życzę dużo kasy na operację plastyczną mamusi. :idzwch*j:

~Vuko

2014-12-06, 14:45
Jojanna napisał/a:

Mówiąc krótko, spadam stąd bo zaczyna tu wiać ku*asem


Z Twoich ust na pewno.

Piwa nie zawsze są wyznacznikiem jakości, zwłaszcza w przypadku całej armii userów, którzy się śmieją nawet z papieru toaletowego.

Jojanna

2014-12-06, 16:33
@Vuko, jak taki cwany jesteś usuń swój komentarz i wlep sobie warna:
Regulamin IV.
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane.
Jeśli nie, to jesteś pałą a nie moderatorem.

~Vuko

2014-12-06, 16:42
Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


Nie obraziłem Cię, tylko domniemywałem że robisz blowjoba jak spory % kobiet :roll:

Cytat:

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane.


Pierwsza część mojego posta się łapie, owszem, ale w drugiej przecież Ci wyjaśniłem dlaczego wyj***li Twój temat do sucharów :ok:

Jak chcesz się jeszcze siłować na słowa to pisz na PW żeby tutaj offtopu nie powiększać.

~Sunday

2014-12-06, 16:48
Jojanna, jeśli chodzi o post Vuko, to nie widzę żadnej winy w tym człowieku. ;-)

Natomiast mam pewne wątpliwości co do twojej sygnatury...

CrazyEdek

2014-12-06, 16:56
Jojanna, tak naprawdę Twój temat to dubel, w zaistniałej sytuacji nie wrzucę tego suchara do "było.pl". Wiem, że jest gdzieś w "sucharach" oryginalny temat, i tak samo źle otagowany.

Ps. Jojanna nie obrażaj moderatora.. za to jest warn :trollencjusz:

Jojanna

2014-12-06, 16:58
@Vuko, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Ale gram rzetelności by się przydał. Jesteś modem, nie userem - powinieneś dawać przykład. Tutaj wyszło Ci to po prostu pięknie...
@Sunday, sam Vuko przyznał że nie był fair. Proszę Was pięknie, skończcie lizać się po pałkach i zacznijcie działać jak moderzy z prawdziwego zdarzenia, a nie banda dupków z przerostem ego i odrobiną władzy. Śmiało, wpierdzielcie mi od razu warna za 6 pkt za bycie szczerą. I dare you, I double dare you motherf...


Edit: W sumie to najciekawszy pokój na tym portalu :D

~zsakuł

2014-12-06, 17:00
Jojanna napisał/a:

@Vuko (...) Jesteś modem, nie userem (...)


:ok***a: Wuko jest modny i ładnie się ubiera ale żeby zaraz wyzywać go od moda :krejzi:

MichaU

2014-12-06, 17:02
Jojanna napisał/a:

@Vuko, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Ale gram rzetelności by się przydał. Jesteś modem, nie userem - powinieneś dawać przykład. Tutaj wyszło Ci to po prostu pięknie...
@Sunday, sam Vuko przyznał że nie był fair. Proszę Was pięknie, skończcie lizać się po pałkach i zacznijcie działać jak moderzy z prawdziwego zdarzenia, a nie banda dupków z przerostem ego i odrobiną władzy. Śmiało, wpierdzielcie mi od razu warna za 6 pkt za bycie szczerą. I dare you, I double dare you motherf...


Edit: W sumie to najciekawszy pokój na tym portalu :D



Tutaj tylko użytkownik ~Popiół jest moderatorem, reszta to pomagierzy.

Sz...........an

2014-12-07, 22:59
Jakim cudem temat mając 25 piw ląduje w sucharach? Tym bardziej, że bardziej ch*jowe wstawki rodem z kwejka wydostają się z poczekalni na główną mając zaledwie 20 piw.

link do tematu.

Na moje oko to wygląda tak, że moderacja podobnie jak część użyszkodników nie zauważyli tego, że zapowiadali na dzisiaj 20 stopni ciepła w środku zimy. Ja rozumiem, że inni mogli tego nie zauważyć ale moderacja chyba powinna zwracać uwagę na szczegóły.

Jeśli chcecie to dajcie wyżej wymieniony temat na główną, jeśli nie to nie zawracajcie sobie dupy, ale zróbcie chociaż jedno dla mnie i dla innych - zwracajcie uwagę na szczegóły.


P.S. Proszę o nieprzenoszenie tematu do sucharów ew. do "klopa" (hyde parku)

Paradona

2014-12-07, 23:02
Tak to tutaj wygląda moje poprzednie konto zostało zbanowane za to że jechałem po żydach i ciapatych, a niby to portal na który takie wyrażenie opinii jest słuszne, moderatorzy to banda niedojebów którzy liżą się po jajkach wystarczy spojrzeć na SB, jeden siedzą goście który mają ~ przy nicku i uważają się też za jakiś bogów siusiaka i 4 wagin.

Sz...........an

2014-12-07, 23:10
@up po prostu są niekompetentni, zupełnie jak nasi politycy.

~Vuko

2014-12-07, 23:22
Szeryfian napisał/a:

Jakim cudem temat mając 25 piw ląduje w sucharach? Tym bardziej, że bardziej ch*jowe wstawki rodem z kwejka wydostają się z poczekalni na główną mając zaledwie 20 piw.


Ponieważ
Vuko napisał/a:

Piwa nie zawsze są wyznacznikiem jakości, zwłaszcza w przypadku całej armii userów, którzy się śmieją nawet z papieru toaletowego.


Paradona napisał/a:

Tak to tutaj wygląda moje poprzednie konto zostało zbanowane za to że jechałem po żydach i ciapatych, a niby to portal na który takie wyrażenie opinii jest słuszne, moderatorzy to banda niedojebów którzy liżą się po jajkach wystarczy spojrzeć na SB, jeden siedzą goście który mają ~ przy nicku i uważają się też za jakiś bogów siusiaka i 4 wagin.


Skoro zostało zbanowane to znaczy że nazbierałeś warnów albo miałeś multikonto, proste. Podaj swój poprzedni nick to pewnie zobaczymy jakieś W5 za wypie**alanie lub coś w tym stylu.

Nie ma zakazu jechania po ciapakach, możliwe że po prostu przeginałeś granice i np. "wypie**alałeś". Zauważ ile osób po nich jedzie i nikt bana bezpośrednio za to nie dostał. No, może co najwyżej wezwanie na komendę albo do sądu :trollencjusz: