18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie o dział Suchary

BlackWiz • 2013-06-09, 17:08
Witam, chciałbym spytać o zasady kryteriów jakimi kierują się moderatorzy jeśli chodzi o utylizowanie tematów z działu Poczekalnia do działu Suchary. Rozumiem, że czasami pewne materiały można uznać za dno intelektualne, które trzeba utylizować wraz z chwilą publikowania tych materiałów. Ale czy czasami nie dochodzi do za ostrej oceny? Nie chcę rościć pretensji, a jedynie zamanifestować ciekawość względem stanu rzeczy, który opisałem. Wczoraj wrzuciłem materiał, który mimo, że jakimś nienegatywnym zainteresowaniem został uraczony, to już dzisiaj ktoś przeniósł go do działu Suchary, klasyfikując go tym samym jako dno intelektualne. Materiał sam stworzyłem, więc odrobinę poczułem się urażony, zważając, że ze strony ani użytkowników ani moich znajomych, którym wcześniej go prezentowałem nie spotkał się z negatywną krytyką i tytułowaniem per dno. :D Z góry dziękuję za odpowiedź, konstruktywną krytykę i rozwianie wątpliwości. Pozdrawiam. ;)

Ru...........tQ

2013-10-14, 00:59
las84500 napisał/a:

Ja mam podobny przypadek dwukrotnego wyrzucenia mojego ostatniego tematu http://www.sadistic.pl/rosja-pozdrawia-ekologow-z-greenpeace-vt236674.htm do sucharów po 10 minutach w poczekalni. Za pierwszym razem myślałem, że to kwestia nieopisania tekstem filmiku ale za drugim razem to samo. Mam rozumieć, że to aż takie intelektualne dno? Zwłaszcza w kontekście "piractwa" na platformie wiertniczej w Rosji?



Przejeżdżający, kopcący pociong wnosi dużo. :ok: W Polsce również jest dużo kopconcych pociongów, i co?

las84500

2013-10-14, 18:10
RutQ napisał/a:



Przejeżdżający, kopcący pociong wnosi dużo. :ok: W Polsce również jest dużo kopconcych pociongów, i co?



Ok, w takim razie wchodzę na poczekalnie i widzę jak rolnik jeździ w kółko Wladimircem bo ciężko to nazwać bąkiem nawet na lodzie (przecież tyle ciungnikuff mamy w Polsce), dalej widzę drzwi bez szyby w drzwiach Model-Gomułka (absolutny ewenement na skalę krajów byłego RWPG) i biedactwo, które się drastycznie poharatało. I ultra mega biały kruk, święty graal sadistica, a mianowicie - Ładę i jej woźnicę. I nie czepiam się wcale tych konkretnych wrzutek i pozostałych innych. Niech tłum decyduje poprzez Pollice Verso co jest cacy, a co nie.
I co?

~Sunday

2013-10-14, 21:03
las84500 napisał/a:

I co?



I nic. :krejzi:

las84500

2013-10-14, 22:32
Up - Nie wcinaj się między wódkę, a zakąskę jak nie rozumiesz ironii.
A Ty RutQ jak taki z Ciebie wielki mod to może byś się z łaski swojej sam stosował do regulaminu, a nie uprawiasz tutaj browarowy rimming.

"4.6. (...) W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek."

Wisi to na dole tak dla przypomnienia więc nie traktuj regulaminu wybiórczo płynąc w towarzystwie wzajemnej adoracji.

Ru...........tQ

2013-10-15, 00:09
las84500 napisał/a:

Up - Nie wcinaj się między wódkę, a zakąskę jak nie rozumiesz ironii.
A Ty RutQ jak taki z Ciebie wielki mod to może byś się z łaski swojej sam stosował do regulaminu, a nie uprawiasz tutaj browarowy rimming.

"4.6. (...) W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek."

Wisi to na dole tak dla przypomnienia więc nie traktuj regulaminu wybiórczo płynąc w towarzystwie wzajemnej adoracji.



Misiu kochany, w klopie i dyskusjach posty są traktowane przeze mnie z przymrużeniem oka, ponieważ są to podfora forum głównego. ;)

~Angel

2013-10-28, 17:55
Aby nie zaśmiecać poczekalni do suszu przenoszę tematy które:

- w przeciągu 24 godzin od wstawienia mają mniej niż 7 piw
- w przeciągu 48 godzin od wstawienia mają mniej niż 14 piw
- zalegające powyżej 48 godzin i nie otrzymujące piw - czyli nie rokujące na wyjście z poczekalni

Machol

2013-12-04, 08:50
I to jest jakiś konkret. Proponuję wlepić to w regulamin i nikt się dziwić/czepiać nie będzie ;-) Ewentualnie jakiś zdolny PHPowiec się znajdzie i to oprogramuje żeby przenosiło automatycznie.

Ru...........tQ

2014-01-09, 10:45
Nie połamał sobie niczego i nikt mu nie wpie**olił. Ot, temu. :D

ZmienNazwe

2014-01-09, 11:41
Dobrze, że tylko filmiki z wpie**olem lub połamaniami przechodzą ale :ok: , bo myślę że bez problemu znalazło by się na głównej. Po co pokazać czego możne dokonać polski student za 30 zł, lepiej puścić kolejne vinesy czy hamerykańskie żarciki ot taka dygresja.

Szycha929

2014-01-17, 11:00
to że to jest suchar? Prawidłowo zrobił moderator

wojan81

2014-01-17, 11:10
No to rozbuduj wypowiedź, bo rozumując tym torem co drugi temat na głównej to suchar.