18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta vs złotówy

Zapi93 • 2017-06-09, 00:06
Patrzcie jakie to Janusze z wąsami harde.


chochlikhero166

2017-06-09, 00:40
Napisałbym, że za ten protest nie będę jeździł taksówką, ale i tak nie jeżdżę bo mnie nie stać i kupiłem sobie swój samochód.

Ma...........ce

2017-06-09, 00:49
Żeby zostać kierowcą Ubera, trzeba prowadzić działalność gospodarczą. Mam wrażenie, że ten temat jest wszędzie pomijany.

manson__

2017-06-09, 02:51
Pani rzecznik w okularkach a'la taxi mnie rozj***ła. Wycieraczek jej tylko brakuje :mrgreen: Skąd się tacy ludzie biorą?

Kaszysz

2017-06-09, 06:18
Prowokanci z ubera, dziękuję, dobranoc.

~Velture

2017-06-09, 07:36
Pani rzecznik może i pie**oli od rzeczy i może ma ch*jowe okulary ale i tak r*chałbym.

Sanitarjusz

2017-06-09, 09:07
Z jednej strony taksówkarze do janusze, krulowie miast i ch*je, ale z drugiej strony są Polskim kapitałem. Bo pieniądze przez nich zarobione zostają w Polsce.
Uber z kolei ma system ocen, nowe samochody i kierowcy zazwyczaj starają się, aby klient był zadowolony, ale to kamitał USA i większość pieniędzy to tam trafia (pomijając zarobki kierowców i podatki).
Rozwiązaniem jest utworzenie konkurencji dla Ubera z Polskim kapitałem. Myślę, że kierowcy Ubera chętnie przejdą do Polskiej firmy.

BKKWK

2017-06-09, 09:48
Sanitarjusz napisał/a:

Z jednej strony taksówkarze do janusze, krulowie miast i ch*je, ale z drugiej strony są Polskim kapitałem. Bo pieniądze przez nich zarobione zostają w Polsce.
Uber z kolei ma system ocen, nowe samochody i kierowcy zazwyczaj starają się, aby klient był zadowolony, ale to kamitał USA i większość pieniędzy to tam trafia (pomijając zarobki kierowców i podatki).
Rozwiązaniem jest utworzenie konkurencji dla Ubera z Polskim kapitałem. Myślę, że kierowcy Ubera chętnie przejdą do Polskiej firmy.



Takiś mądry, to co powiesz na to? Złotówa kupił sobie Toyotę w leasingu w zagranicznym banku i tankuje na BP. Nadal uważasz, że wszystkie pieniądze zostają w Polsce?

Sanitarjusz

2017-06-09, 12:48
To że nie mamy Polskich samochodów i większość banków na Polskim rynku jest zagraniczna to inna sprawa, większość "polskich" jakby się wydawało mediów też pochodzi z zagranicy i w ten sposób przejmuje w pewnym stopniu kontrolę nad państwem. ch*j, najlepiej wszystko sprzedać w p*zdu i pracować u angoli czy niemców, kupować od niemców albo japońców samochody, tankować je u angoli albo ruskich, brać kredyty w szwajcarskich czy amerykańskich bankach i ubierać się i żywić u chinoli

zajac1190

2017-06-09, 13:28
ten typ co sie drze naj***ny jest najlepszy

manson__

2017-06-09, 13:59
Sanitarjusz napisał/a:

To że nie mamy Polskich samochodów i większość banków na Polskim rynku jest zagraniczna to inna sprawa, większość "polskich" jakby się wydawało mediów też pochodzi z zagranicy i w ten sposób przejmuje w pewnym stopniu kontrolę nad państwem. ch*j, najlepiej wszystko sprzedać w p*zdu i pracować u angoli czy niemców, kupować od niemców albo japońców samochody, tankować je u angoli albo ruskich, brać kredyty w szwajcarskich czy amerykańskich bankach i ubierać się i żywić u chinoli


Możesz zdradzić czym się kierujesz pisząc "Polskich" wielką literą? Czyżby zawzięty patriota? : :ubawdolez:

~Velture

2017-06-09, 19:18
Sanitarjusz napisał/a:

Z jednej strony taksówkarze do janusze, krulowie miast i ch*je, ale z drugiej strony są Polskim kapitałem. Bo pieniądze przez nich zarobione zostają w Polsce.


Proszę powiedz mi ile paragonów dostałeś jadąc taksówką.

Doprecyzuję - ile paragonów dostałeś zanim się prosiłeś o paragon?

W większości drukują paragon tylko jak im powiesz aby drukowali i jeszcze ryjem kręcą z niesmakiem, że trafili na ch*ja co chce paragon i muszą vat odprowadzić.

Powiedz mi jeszcze jak ta uczciwa branża liczy sobie X złotych za trzaśnięcie drzwiami i jak jadąc 2km płacisz za 6km bo wcale nie nabijają impulsów.

Proszę powiedz mi.

buoba

2017-06-10, 00:37
Ten typ bez koszulki jest naćpany czy tak głupi?