18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta i samozaoranie się lewactwa.

poligon6 • 2019-03-07, 08:17
Piekny materiał pokazujący zj***nie umysłowe lewactwa. Osobiscie polecam kolesia, który twierdzi że komunizm sie nie sparwdził bo zawiódł czynnik ludzki i trzeba ten czynnik wyeliminować.

Materiał troche przydługi ale warto obejrzeć.


Shanttyy

2019-03-07, 17:40
BialyNigger napisał/a:

Wbija typ na manifestację i zaczyna najprymityniwejszą prowokację jaka przychodzi mu do głowy a sadolowa tłuszcza jest w niebo wzięta... Hasła są dosyć proste i reprezentują szeroko pojęty feminizm trzeciej fali, no ale kto k***a by sie tym interesował jak Janusz Korwin Mikke nasrał mu już do głowy parę populistycznych haseł. JaoK nie reprezentuje sobą absolutnie nic i dodatkowo nie ma jaj żeby pocisnąć bekę z upośledzonych nacjololo bo przecież uderzeniem w grupę złożoną głównie z kobiet z wyższym wykształceniem mniej ryzykuje wpie**olem, a internetowe incele się cieszą...



Po pierwsze, idąc twoim tokiem rozumowania, to w tym momencie ty rozpoczynasz prymitywną prowokację, bo chyba twoje poglądy minęły się z adresem strony, na której się udzielasz...

Po drugie, myślę, że osoby na tej stronie nie interesują się, tym że to feminizm trzeciej fali, bo mają to po prostu w dupie. Jest to zarówno idealnym przykładem osób twojego pokroju i osób na filmie... Ludzie mają to w dupie, a osoby twojego pokroju głoszą swoje śmieszne postulaty (tak jak twój komentarz, na nieodpowiedniej stronie) - jednym słowem rozpaczliwy krzyk o atencję ;)

PS wniebowzięta pisze się razem

poligon6

2019-03-07, 17:53
BialyNigger napisał/a:

Wbija typ na manifestację i zaczyna najprymityniwejszą prowokację jaka przychodzi mu do głowy a sadolowa tłuszcza jest w niebo wzięta... Hasła są dosyć proste i reprezentują szeroko pojęty feminizm trzeciej fali, no ale kto k***a by sie tym interesował jak Janusz Korwin Mikke nasrał mu już do głowy parę populistycznych haseł. JaoK nie reprezentuje sobą absolutnie nic i dodatkowo nie ma jaj żeby pocisnąć bekę z upośledzonych nacjololo bo przecież uderzeniem w grupę złożoną głównie z kobiet z wyższym wykształceniem mniej ryzykuje wpie**olem, a internetowe incele się cieszą...



Może nam napiszesz na czym polega feminizm trzeciej fali (trzeci stopień zj***nia umysłowego?)i wyeliminowanie czynnika ludzkiego w komuniźmie?

Acha lewusku z nacjololo też cisnął beke.

Shanttyy napisał/a:

Po pierwsze, idąc twoim tokiem rozumowania, to w tym momencie ty rozpoczynasz prymitywną prowokację, bo chyba twoje poglądy minęły się z adresem strony, na której się udzielasz...



Ja jestem ciekawy co to feminizm trzeciej fali i jakie zj***nie umyslowe sobą reprezentuje.

icu

2019-03-07, 17:57
jedyny dzień w życiu grubasa z trąbką gdy moze postać przy babie.... ... a w sumie przy h*j wie przy czym...

Mr_Manowar

2019-03-07, 18:00
Czy warszawiaki robią cos poza samym protestowaniem?

Rudinxon

2019-03-07, 18:11
Jacy Ci ludzie są biedni umysłowo :(

Adrian92

2019-03-08, 02:32
Ja to jestem średnio zorientowany w tej kwestii, o co oni walczą, co chcą osiągnąć, po co te marsze? :D

nowynick

2019-03-08, 08:00
Mr_Manowar napisał/a:

Czy warszawiaki robią cos poza samym protestowaniem?



jako Warszawiak odpowiem, tak pracujemy w tym czasie i nawet nie wiedziałem o marszu :D Inaczej ujmując olewamy, to chyba najlepsza metoda, ignorować margines...

parolpl

2019-03-08, 10:31
Poziom ich wypowiedzi świadczy o niskiej inteligencji. Zamiast wykorzystać pyte i coś konkretnego walnąć (jak ten typ od robo-komunizmu - chyba), to nawet haseł z ich transparentów nie potrafią wytłumaczyć. O ile 1 i 2 fala miały sens, bo wyrównywały pozycje kobiet, to 3 dąży do dominacji. Od siebie dodam, że obecna ugoda dotycząc aborcji mi pasuje i mogłaby zostać, ale oszołomom z obydwu stron to nie pasuje.

100Burned

2019-03-08, 11:57
Mówcie co chcecie ale laska z 8:55 jest idealna. Jest ładna w ch*j, zapewne otwarta i w razie wpadki nie trzeba będzie płacić alimentów.

Rozważam wyjazd na następną manifę w celu polowania na właśnie takie suczki.

~Velture

2019-03-08, 12:26
100Burned napisał/a:

Mówcie co chcecie ale laska z 8:55 jest idealna. Jest ładna w ch*j, zapewne otwarta i w razie wpadki nie trzeba będzie płacić alimentów.
Rozważam wyjazd na następną manifę w celu polowania na właśnie takie suczki.



Ta k***a. Jakby była łatwa to by znaczyło, że jest r*chana często czyli by nie dostawała pie**olca.
Widać, że jakaś genderfluid zmiennopłciowa zależnie od pory roku niestabilna emocjonalna smutna dziewczyna która nie potrafi się odnaleźć w społeczeństwie.

Nawet jak wyrwiesz jakimś cudem to pomyśl tylko za w czasu nagrać albo spisać jej zgodę na r*chanie bo nie wiesz czy rano nie obudzi się jako niebinarny transseksualny hamak dla kangurów i czy nie stwierdzi, że w sumie to nie chciała się r*chać więc zgłosi gwałt bo się rozmyśliła.

Czemu tam nie widzisz nikogo uśmiechniętego? Bo to nieszczęśliwi ludzie.
Taki prosty przykład "karynki" albo innej "andżeliki". Nie widać ich tam. Dlaczego? Bo nawet taka dupodaja karynka co zapie**ala przykładowo na kasie w tesco od poniedziałku do piątku ma to w dupie bo po 5 dniach zapie**alania ona ma swojego sebastiana albo kilku i woli iść się naj***ć w piątek po robocie, imprezować całą sobotę i odpoczywać w niedzielę niż zapie**alać na jakieś popie**olone marsze.
Sebuś ją wytarmosi w łóżku, na chlanie hajs ma... po ch*j jej jakieś wymyślone problemy? Od pierwszego do pierwszego jest co jeść i heja do przodu.

Przykład z dupy oczywiście ale podobnie jest z każdą normalną babą/facetem. Jak ma normalną pracę i zapie**ala to nie ma w głowie czasu na jakieś debilne głupoty a w weekend się wypoczywa i spędza czas z rodziną/znajomymi.

100Burned

2019-03-08, 12:52
@up

Ale co to ma do rzeczy? Co mnie obchodzi czy jest szczęśliwa czy nie, z jaką płcią się identyfikuje, ilu gości ją przer*chało i ile jeszcze to zrobi itd.

Jest ładna, ma fajne usta, k***a no dla mnie bomba.

A że to nie materiał na żonę ani nawet znajomość wielokrotnego użytku to chyba oczywiste.

~Velture

2019-03-08, 12:57
100Burned napisał/a:

@up
Ale co to ma do rzeczy? Co mnie obchodzi czy jest szczęśliwa czy nie, z jaką płcią się identyfikuje, ilu gości ją przer*chało i ile jeszcze to zrobi itd.
Jest ładna, ma fajne usta, k***a no dla mnie bomba.
A że to nie materiał na żonę ani nawet znajomość wielokrotnego użytku to chyba oczywiste.



No fajnie tylko się nie zdziw jak się jej po jakimś czasie we łbie pojebie jeszcze bardziej i uzna, że niby ci dała dupy dobrowolnie i nie sprzeciwiała się ale w sumie z perspektywy czasu to nie chciała bo jej później śniadania nie zrobiłeś czy ch*j ją wie co a potem poleci na policję po X latach i powie, że ją zgwałciłeś.

Mało takich przypadków jest? No u nas pewnie marginalnie mało ale w usa to zaczyna się robić bardzo popularne.
Da jakaś p*zda dupy komuś a koleś później wyjebka na nią bo to była jednorazówka, ona serduszko złamane albo zwyczajna mściwa p*zda a potem bagiety biorą kolesia na dołek, sędzia daje k***a kilka lat więzienia bo się wk***iła na ciebie, że nie dałes buzi na do widzenia.

poligon6

2019-03-08, 13:09
Velture napisał/a:

Mało takich przypadków jest? No u nas pewnie marginalnie mało ale w usa to zaczyna się robić bardzo popularne.



Mam taki jeden który wywołuje u mnie mieszane uczucia cos jakby tesciowa spadła w przepaść ale w mim aucie.

"Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej". Dymkowi jedna z feministek zarzucała gwałt, po którym... miała z nim nawiązać długotrwały związek. Redaktor od początku nie przyznawał się do winy i obszernie tłumaczył w wywiadach, że nie zgwałcił pisarki. Wybieralski wystosował publiczne przeprosiny i został zawieszony w obowiązkach przez koncern Agora, a później rozstał się z „Gazetą Wyborczą”.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/dziennikarze-oskarzani-o-molestowanie-i-gwalt-jest-decyzja-prokuratury/lhqk3tb

Kowalskiola

2019-03-08, 13:17
Wstyd Polakiem być.. Jak to ktoś przetłumaczy i puści w świat. Co to jest telemedycyna? Gdzie można się tego nauczyć w szkole czy na kursach? Bo mi się wydaje że ta panna nadciąga nasze babcie i dziadków na ultra super lecznicze lampy z gazem z wulkanu Etna. Także nie wiem czy się śmiać czy płakać ale wiem jedno wstyd na cały świat.

~Velture

2019-03-08, 13:27
poligon6 napisał/a:

Mam taki jeden który wywołuje u mnie mieszane uczucia cos jakby tesciowa spadła w przepaść ale w mim aucie.
"Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej". Dymkowi jedna z feministek zarzucała gwałt, po którym... miała z nim nawiązać długotrwały związek. Redaktor od początku nie przyznawał się do winy i obszernie tłumaczył w wywiadach, że nie zgwałcił pisarki. Wybieralski wystosował publiczne przeprosiny i został zawieszony w obowiązkach przez koncern Agora, a później rozstał się z „Gazetą Wyborczą”.



Dziękuję, dobranoc. Poj***ne p*zdy. Powinny później iść do pierdla za takie akcje. "Zgwałcił" ją a później z nim była w długim związku... Co to k***a? Wygląda jak syndrom sztokholmski żydów wobec niemców.