18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta i samozaoranie się lewactwa.

poligon6 • 2019-03-07, 08:17
Piekny materiał pokazujący zj***nie umysłowe lewactwa. Osobiscie polecam kolesia, który twierdzi że komunizm sie nie sparwdził bo zawiódł czynnik ludzki i trzeba ten czynnik wyeliminować.

Materiał troche przydługi ale warto obejrzeć.


WizarD90

2019-03-07, 12:32
Justynka99 napisał/a:

Przecież to PiSowski aparatczyk współpracujący z TVP. Wszystko da się zmontować tak, żeby wyglądało na to, że tam sami debile.


Bo pokazał hasła jakie są na barkach tych pojebów?
Czy że pokazał ich wypowiedzi?
Co tam jest niby zmontowane tak, żeby wyglądało na to, że tam są sami debile... Tam po prostu są sami debile.
A Ty Justynka tak nie szalej tylko cytując klasyka - "Kobiety mogą robić wspaniałe rzeczy. Na przykład bigos."
Proszę udać się grzecznie do kuchni coś upichcić a nie tutaj wojować w imię kolesi ze szminkami na ryju z trąbeczką w mordzie :P

skywalker75

2019-03-07, 12:41
Justynka99 napisał/a:

Przecież to PiSowski aparatczyk współpracujący z TVP. Wszystko da się zmontować tak, żeby wyglądało na to, że tam sami debile.



Jaok to pisowski aparatczyk ? he he , czego to ludzie nie wymyślą? Dodał bym jeszcze, że antysemita i faszysta :) )). Przestań myśleć szablonowo dziewczyno.


Wielu was pisze że PiS to nie prawica? Światopoglądowo i ideologicznie to centro-prawica, nie ma bata . Wprowadza faktycznie wiele socjalnych rozwiązań , co nie nie zmienia tych podstaw . Ja rozumiem, że jest na tym portalu nadreprezentacja Korwinistów, Monarchistów, Winnickich itp, ale miejcie świadomość ,że wasze rozwiązania to utopie ;)

~Velture

2019-03-07, 12:43
Justynka99 napisał/a:

Przecież to PiSowski aparatczyk współpracujący z TVP. Wszystko da się zmontować tak, żeby wyglądało na to, że tam sami debile.



W tłumie 99% debili nie jest sztuką zmontować samych debili. Sztuką jest jak tvn w marszu niepodległości potrafił skadrować 20 niedojebów z ONR tak, że na świecie mówiono o tym, że sami tacy tam są.

poligon6

2019-03-07, 12:53
Justynka99 napisał/a:

Przecież to PiSowski aparatczyk współpracujący z TVP. Wszystko da się zmontować tak, żeby wyglądało na to, że tam sami debile.



Ale tam sa sami debile, i pyta nie musi sie starać bo wystarczy że taki tylko si e odezwie. Jedyne o co mozna miec pretensje to ze idzie na łatwizne.

No i te pie**ololo o TVP, przypomne ze współpracował z róznymi mediami i róznych kretynów nagrywał włcznie tymi od smoleńska i ONR-u. Ale widać lewusów dupa piecze że robia z siebie najwiekszych kretynów. Bo o ile wiedze ONR-owcia i jego morda zdradza że inteligencja tam nie gości, a jak widzę niby osoby po studiach i pie**ola ze komunizm sie nie sprawdził z powodu czynnika ludzkiego i tym podobne bzdety to wiadomo kto jest wiekszym debilem.

skywalker75 napisał/a:

Wielu was pisze że PiS to nie prawica? Światopoglądowo i ideologicznie to centro-prawica, nie ma bata . Wprowadza faktycznie wiele socjalnych rozwiązań , co nie nie zmienia tych podstaw . Ja rozumiem, że jest na tym portalu nadreprezentacja Korwinistów, Monarchistów, Winnickich itp, ale miejcie świadomość ,że wasze rozwiązania to utopie



Ja uważam że im mniej państwa tym lepiej. Jak ktoś rozdaje kase za darmo, wymysla coraz to nowe przepisy, prawa itp. To jest socjalistą, mimo obyczajowych i społecznychg poglądów konserwatywnych. Tak samo PO kiedyś moze byli partią centrowa a nawet liberalna, teraz to czystej woduy socjaliści jak nie marksisci. Po co wiążą się z zielonymi? Wprowdzaja postulaty LBGT?

Justynka99 napisał/a:

Przecież to całkiem oficjalna informacja. Pracownik reżimówki, więc wiarygodność zerowa. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mikolaj-janusz-reporter-w-tyle-wizji-tvp-info?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-4676763&utm_campaign=wykop-poleca




Tiaaa a wczesniej był w superstacji i antyradiu, pewnie wtedy dla Sorosa pracował. Dla tych ludzi liczy sie kasa, jeżeli na topie jest beka z lewactwa to robi sie beke z czerwonych durniów. Był czas na beke ze Smoleńska to lał z moherowych beretów. No ale dalej miejcie ból dupy.

Justynka99

2019-03-07, 12:54
sebo1608 napisał/a:

Kolego podający sie za dziewczyne, wiesz co to jest montaż ? I czemu sądzisz że od jest "PISowskim aparatczkiem współpracy" ? Czy to kolejne głupie powtarzanie kogoś słów/komentarzy jakiegoś szemranego blogera,jutubera czy innego zwierzęcia?
Bardzo lubie argumenty bez pokrycia :0



Przecież to całkiem oficjalna informacja. Pracownik reżimówki, więc wiarygodność zerowa. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mikolaj-janusz-reporter-w-tyle-wizji-tvp-info?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-4676763&utm_campaign=wykop-poleca

TomBe

2019-03-07, 13:19
KURVA, skąd się tacy ludzie biorą?
Ile to lat musiał im ktoś beret ryć żeby takie twory powstały.

Alisl

2019-03-07, 13:25
M.Maly88 napisał/a:

sz co to jest montaż ? I czemu sądzisz że od jest "PISowskim aparatczkiem współpracy" ? Czy to kolejne głupie



A mnie ciekawi gdzie ona znikła telefon???

M.Maly88 napisał/a:

Z pewnością operator zasługuje na pochwałę za ujęcie Pani oblizującej palca w 8:55



A mnie ciekawi gdzie ona znikła telefon???

qfa coś siępomiesząło

mati1180

2019-03-07, 14:19
Po ulicach to psy biegają, powiem tylko tyle.

Keli

2019-03-07, 14:30
Ja tylko powiem co o tym wszystkim sądzę.
Długo się zastanawiałem po co promowane są te wszystkie LGBTQWRERTY promowane, po co są zwożeniu tu jacyś imigranci z maroka itp. W sensie to wszystko kosztuje pieniążki, a żydzi jakoś średnio mi się wydają nastawieni na charytatywne akcje czy tam ideologiczne ;)
Ale już wiem. To jest zgodne z starą rzymską zasadą, dzięki której stworzyli imperium które przetrwało 500 lat.
divide et impera
Dziel i rządź.
Właśnie tak żydzi cementują swoją władze w obecnej Europie, dzieląc społeczeństwo, a przez media manipulując nimi w sposób aby to ich ludzie wygrywali w wyborach i a aby swoją narracje narzucać (patrz PO i ich polityka wstydu), patrz Szwecja, patrz Francja.

Powiem więcej. Obecnie rozwój mass mediów znacznie ułatwił żydom robote, bo teraz moi kochani sadole walka trwa o nasze dusze, o nasze umysły, a zewsząd DOSŁOWNIE zewsząd zalewani jesteśmy propagandą. Czy to PIS, PO, żydzi, itp wszędzie jest to samo - PROPAGANDA i pranie mózgów.

Ja ogólnie nie jestem religijnym człowiekiem i nigdy w Boga raczej nie uwierze, ale widzę jego wpływ na społeczeństwo. Społeczeństwo pozbawione Boga szuka ideologii dzięki której mogłoby zapełnić swoją lukę moralną. Tak samo komuniści walczyli z Bogiem, bo bez niego społeczeństwo łatwiej ulegało indoktrynacji.

Przez te przemyślenia nawet zacząłem chodzić do kościoła, bynajmniej nie po to by się modlić, lecz po to by przeszkodzić ich działalności, bo jednak ludzie to zwierzęta stadne, a uważam iż trzeba pokazać jedność narodu polskiego. Religia jest jednym z czynników łączących ludzi, społeczeństwo narody. (patrz wpływ religi na bałkanach)
Wg mnie 1h przemyśleń (bo to własnie robie w kościele) w tygodniu, nad swoim życiem, biznesem, pracą, przyszłością każdemu się przyda.

Mogę, więc nazwać siebie praktykującym agnostykiem katolickim (LOL) xD

dudidudi

2019-03-07, 14:34
no i po co wydawać 40zł na cyrk? wystarczy pojechać do stolicy :krejzi:

nectovelius

2019-03-07, 15:56
M.Maly88 napisał/a:

Z pewnością operator zasługuje na pochwałę za ujęcie Pani oblizującej palca w 8:55



Ona mu dała do zrozumienia, że ma ochotę polizać go od samych jaj po czubek ch*ja... ja bym na jego miejscu poszedł na to ;)

Shanttyy

2019-03-07, 16:04
Tylko moim zdaniem przydałby się pan urodzony w Austrii, co miał wąsa jak Chaplin ? :D
Myślę, że zrobiłby porządek z tymi śmiesznymi przemarszami i ludźmi :D

BialyNigger

2019-03-07, 16:48
Wbija typ na manifestację i zaczyna najprymityniwejszą prowokację jaka przychodzi mu do głowy a sadolowa tłuszcza jest w niebo wzięta... Hasła są dosyć proste i reprezentują szeroko pojęty feminizm trzeciej fali, no ale kto k***a by sie tym interesował jak Janusz Korwin Mikke nasrał mu już do głowy parę populistycznych haseł. JaoK nie reprezentuje sobą absolutnie nic i dodatkowo nie ma jaj żeby pocisnąć bekę z upośledzonych nacjololo bo przecież uderzeniem w grupę złożoną głównie z kobiet z wyższym wykształceniem mniej ryzykuje wpie**olem, a internetowe incele się cieszą...

Dno.. Już abstrah*jąc że bieda jaok ze swoim byciem żadnym dziennikarzem wylądował w pisowskim tvp info....

Regulator

2019-03-07, 17:01
~Velture napisał/a:

Mnie tam bawi zawsze (pomijając wszystko inne) jak te k***y są agresywne i plują jadem na wszelką formę komunikacji z nimi. Nie potrafią wytłumaczyć co właściwie oznaczają te bzdurne hasła a jak ktoś zapyta to już, że ich atakuje bla bla bla.
I to latanie z łapami, wyzwiska, krzyki, płacz i gwizdki...
Ktoś może mi przypomnieć jak się nazywa takie coś gdzie pewna grupa ludzi siłą chce zmusić inną grupę ludzi to stosowania się do ich poglądów? Kurde mam to na końcu języka.... jak to się nazywało... jak to się nazywa.... no przecież niemożliwe aby...
Swoją drogą założę się, że poziom bezrobocia wśród tych manifowców to ok 50% a pozostali mają jakieś wymyślone zawody typu działacz, aktywista, bloger, telemedycyna
A tak na poważniej to niesamowite jak ludzie z braku prawdziwych problemów dążą do tworzenia nowych.
Dla przeciętnego kowalskiego taki problem jak lgbtch*jwiecopsychiczne nie występuje. Tak samo nie widzi aby był problem z dyskryminacją ch*j wie czego.
Dla statystycznego obywatela problemem jest rata kredytu hipotecznego, opłacenie rachunków, oceny dziecka w szkole itp. itd. a nie jakieś wymyślone z czarodziejskiej książeczki problemy wściekłych macic czy chłopca z różową szminką na ryju co w szkole koledzy się z niego śmieją.
Ci ludzie zamiast się dostosować do społeczeństwa muszą na siłę się łączyć z innymi bezproblemowcami aby stworzyć problem wyglądający na globalny w dużej skali pomimo, że są małym promilem.
Zablokowali pół miasta, kosztowało to od ch*ja pieniędzy (moich, twoich, pana, pani) aby to zabezpieczyć, pokrzyczeli, porobili sobie te bannery i inne gówna... i co z tego ma wyniknąć? No pytam k***a co? Grupa niedojebów chciała sobie pokrzyczeć i się wyżalić naszym kosztem.
Żeby nie było. Tak samo durne uważam te marsze ONR czy innych sekt umysłowych ze sloganami "tylko buk mosze nas sondzidź" "buk, chonór, łojczysna".
W większości zachowują się jak niestabilne emocjonalnie dzieci co nie mogą się pogodzić z tym, że reszta klasy w szkole się dobrze bawi a oni nie bo koledzy nie chcą się bawić w ich głupie gry.



AMEN

dwakilo

2019-03-07, 17:07
Gorsi od nich są tylko katole, PiS i prawaki.