18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszna kawa z dodatkami

Je...........ik • 2020-01-19, 11:37
U nas w ameryce nawet syf mamy najwiekszy i najlepszy


05.01.2020. Pittsburgh, Pensylwania, USA
Autor nagrania:
„Pracowałem tu przez 6 miesięcy i przez cały czas ekspresy były zasyfione i zkaraluchami. Składałem skargi do menedżerów i korporacji i nic nie zostało zrobione. W końcu zdałem sobie sprawę, że karaluchy zaatakowały nawet dzbanki do kawy i miały dość nakręciłem mój film i opublikowałem go. Wiele razy kontaktowałem się z korporacjami, które tylko zagroziły, że mnie wykończą. ”

dixiu128

2020-01-19, 19:12
Mógł sam to wyczyścić, zatrudniają śmieci ktorzy robią tylko swoje czyt. Obsługa klienta i ch*j nic wiecej do nich ni3 nalezy. Jebańcy

żmij

2020-01-19, 20:05
andrzejrobert75 napisał/a:

U nas gdzie serwują latte z sojowym mlekiem dla brodaczy w rurkach nie ma szkodników?



Poza brodaczami w rurkach? Chyba nie. Nasz sanepid bywa upierdliwy.

degenerator83

2020-01-19, 22:26
silwer kup sobie k***a slownik analfabeto bo to boli...

grauper

2020-01-20, 20:53
silwerbalk napisał/a:

Ty to umyjesz ale k***y z korporacji się nie nauczą i dalej będzie syf.... I jak sytułacja się powtórzy to kiero ci powie hej wejś to umyj jak kiedyś... Przeciesz ty nie jesteś od mycia tych pie**olonych dzbanków po godzinach za frajer do ch*ja może magazyn też ma wyczyścić i lodówke oraz karaluchy wytępić a uwierz mi dość trudno to ch*jstwo wytępić ....k***a to ameryka nie polska mentalność tu nie zadziała..... I do ch*ja sanepidu w ameryce nie ma czy ki ch*j?



Tylko że w kontrakcie obsługi takiego sklepu przeważnie masz "ZACHOWAĆ CZYSTOŚĆ MIEJSCA PRACY I SKLEPU, PUCOWAĆ MOPEM PODŁOGI CZYŚCIĆ SPRZĘT".

Nikt k***a nie zatrudnia osobnej sprzątaczki do sprzatania. To twoja robota :v

Także ten narzekajacy sk***ysyn powinien umyć cos nie coś ;]

Ale obstaiwam że jest czarny także.

POZA TYM koleś jest jakąś umysłową niedojdą.

Zamiast pisać do korpo to powinien do sanepidu :v Byli by zanim zdążył by odłożyć słuchawkę :D