18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyszna kawa z dodatkami

Je...........ik • 2020-01-19, 11:37
U nas w ameryce nawet syf mamy najwiekszy i najlepszy


05.01.2020. Pittsburgh, Pensylwania, USA
Autor nagrania:
„Pracowałem tu przez 6 miesięcy i przez cały czas ekspresy były zasyfione i zkaraluchami. Składałem skargi do menedżerów i korporacji i nic nie zostało zrobione. W końcu zdałem sobie sprawę, że karaluchy zaatakowały nawet dzbanki do kawy i miały dość nakręciłem mój film i opublikowałem go. Wiele razy kontaktowałem się z korporacjami, które tylko zagroziły, że mnie wykończą. ”

andrzejrobert75

2020-01-19, 11:39
U nas gdzie serwują latte z sojowym mlekiem dla brodaczy w rurkach nie ma szkodników?

garota

2020-01-19, 11:47
@up

czasem zatrudniają czarnych ale w Polsce to jeszcze rzadkość.

Btw. jak pracujesz gdzieś i widzisz że jest syf, możesz spróbować samemu to ogarnąć. Ludzie w większości robią minimum tego co muszą, więc nie ma co na nich liczyć. A jak uważasz że jesteś od nich lepszy...to sam działaj.

McQurwa

2020-01-19, 11:49
garota napisał/a:

@up
czasem zatrudniają czarnych ale w Polsce to jeszcze rzadkość.
Btw. jak pracujesz gdzieś i widzisz że jest syf, możesz spróbować samemu to ogarnąć. Ludzie w większości robią minimum tego co muszą, więc nie ma co na nich liczyć. A jak uważasz że jesteś od nich lepszy...to sam działaj.


Superman :lol:

kr...........81

2020-01-19, 11:56
usa kojarzy mi się tylko z jednym smrodem brudem i ubóstwem syf który tam widziałem jest do nie odzobaczenia

kubol

2020-01-19, 11:59
Czepia sie karaluchow, a one przeciez maja w sobie tyle zdrowego i pozywnego bialka

McQurwa

2020-01-19, 12:00
krisman1981 napisał/a:

usa kojarzy mi się tylko z jednym smrodem brudem i ubóstwem syf który tam widziałem jest do nie odzobaczenia



Big country, big syf!

wilkoala

2020-01-19, 12:05
One tylko z wierzchu biegają.

freaky

2020-01-19, 12:28
O ch*j to moja noga już bym tam nie postała. Kiedyś wyrzucałem kubki do kosza, bo w herbacie znalazłem owocówkę.

zwierzak30

2020-01-19, 14:38
05.01.2020. Pittsburgh, Pensylwania, USA
Autor nagrania:
Cytat:

Pracowałem tu przez 6 miesięcy i przez cały czas ekspresy były zasyfione i zkaraluchami.

Składałem skargi do menedżerów i korporacji i nic nie zostało zrobione. W końcu zdałem sobie sprawę, że karaluchy zaatakowały nawet dzbanki do kawy i miały dość nakręciłem mój film i opublikowałem go. Wiele razy kontaktowałem się z korporacjami, które tylko zagroziły, że mnie wykończą. ”

Przez 6 miesięcy??
To czemu tego nie umył?
Przecież tam pracował.
??????

niemamskarpet.

2020-01-19, 15:06
oj to niech się przejdzie do kebabów na kuchnie w Polsce :D

JezTuptajacyNoca

2020-01-19, 15:43
zwierzak30 napisał/a:

05.01.2020. Pittsburgh, Pensylwania, USA
Autor nagrania:


Składałem skargi do menedżerów i korporacji i nic nie zostało zrobione. W końcu zdałem sobie sprawę, że karaluchy zaatakowały nawet dzbanki do kawy i miały dość nakręciłem mój film i opublikowałem go. Wiele razy kontaktowałem się z korporacjami, które tylko zagroziły, że mnie wykończą. ”
Przez 6 miesięcy??
To czemu tego nie umył?
Przecież tam pracował.
??????



Zakładam, że też myjesz podłogi w swoim korpo, mimo to, że Twój kontrakt tego nie przewiduje? Wycierasz biurka swoim korpo kolegom? Albo jak kibel się zatka, to idziesz go przetkac, bo tam pracujesz i z niego korzystasz?

silwerbalk

2020-01-19, 15:49
zwierzak30 napisał/a:

05.01.2020. Pittsburgh, Pensylwania, USA
Autor nagrania:


Składałem skargi do menedżerów i korporacji i nic nie zostało zrobione. W końcu zdałem sobie sprawę, że karaluchy zaatakowały nawet dzbanki do kawy i miały dość nakręciłem mój film i opublikowałem go. Wiele razy kontaktowałem się z korporacjami, które tylko zagroziły, że mnie wykończą. ”
Przez 6 miesięcy??
To czemu tego nie umył?
Przecież tam pracował.
??????



Ty to umyjesz ale k***y z korporacji się nie nauczą i dalej będzie syf.... I jak sytułacja się powtórzy to kiero ci powie hej wejś to umyj jak kiedyś... Przeciesz ty nie jesteś od mycia tych pie**olonych dzbanków po godzinach za frajer do ch*ja może magazyn też ma wyczyścić i lodówke oraz karaluchy wytępić a uwierz mi dość trudno to ch*jstwo wytępić ....k***a to ameryka nie polska mentalność tu nie zadziała..... I do ch*ja sanepidu w ameryce nie ma czy ki ch*j?

polakwrocek

2020-01-19, 16:18
Te a ludzie myślą że jak jedzą na mieście to mają takie jedzonko jak od mamusi ? XD
Niech się cieszy jak ten co kawę wsypywał wymył ręce po sraniu XD

kulawiec

2020-01-19, 17:06
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz ty nie jesteś od mycia tych pie**olonych dzbanków po godzinach za frajer



Oczywiście i dlatego zamykasz, dajesz kartkę odrobaczanie i sobie czyścisz. A jak się pracodawcy nie podoba, to zawsze może cię zwolnić, a ty go zaskarżyć.