18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putincize

Yomoma • 2014-06-06, 19:40
Świeżutki Jimmy Kimmel Live. Jak wiadomo niedawno odwiedził nas prezydent hameryki i chcąc pochwalić się tężyzną fizyczną wrzucił filmik jak pompuje w Mariottcie. Jimmy zrobił małe porównanie z treningiem putina. :ok:


Kooondor2000

2014-06-06, 23:04
Putin mały kurdel z kompleksami i w dodatku czerwony sowiet, gorsze combo niż rudy, spedalony down

di...........os

2014-06-07, 00:30
CFSD_89 napisał/a:

@dionizodoros - Idziesz do urzędu, mówisz, że chcesz Akt Urodzenia i dostajesz (z tego co pamiętam wystarczy tylko dowód okazać) - nie ma problemu.

A tak BTW, chcielibyście aby np. jakiś rusek albo co gorsza ciapak został prezydentem Polski? Więc nie dziwota, że amerykańce mają z tym problem a innym to zwisa ;p



Faktycznie, masz rację. Dzięki twojej wskazówce udało mi się znaleźć:


Proszę - akt urodzenia Obamy.

Kamil3l napisał/a:

@dionizodoros

Ps. myślę ze masz jakiś fetysz obalania teorii swoją wiedzą (pssyyt... nie masz jej)
mam nadzieję ze w UP lub MC kwaku się poznają.

Jak pracyjesz juz to współczuje (kolegom)



Co, chcesz się poobrażać? Jakie masz wątpliwości, kolego?

Moodyxcore

2014-06-07, 00:32
@kondor2000
po czym stwierdzasz że ma kompleksy ?
to że ktoś wytrwale ćwiczy albo coś w tym stylu to oznacza że ma kompleksy i musi sie dowartościować?
a może nasz bronek lepszy ?

Parzo

2014-06-07, 01:24
dionizodoros napisał/a:



Faktycznie, masz rację. Dzięki twojej wskazówce udało mi się znaleźć:


Proszę - akt urodzenia Obamy.



Co, chcesz się poobrażać? Jakie masz wątpliwości, kolego?





Ehehehehe Husein :D ehehehehe :D dobre ma to imie czy co to tam oni mają :D Barak Husein obama :idzwch*j:

Karo7

2014-06-07, 01:41
@CFSD_89

ano, ja bym chcial. chcialbym miec takiego prezydenta jak Putin - faceta ktory sie nie pie**oli z nikim i z niczym, rzadzi krajem jak trzeba, ktos skacze to drugiego dnia przypadkowo dlawi sie herbatka. pewnie, w kraju sie nie przelewa jak nie masz znajomosci gdzie trzeba - to jest cecha wspolna Polski i Rosji. tyle ze do Rosji nich*ja nikt nie podskoczy, zaden ciapak Ci tam nie wypie**oli jak to nikt nie szanuje jego religii, jak to malo pieniazkow dostaje na dzieci ze swoja 12-letnia zona, zadne pedaly tym krajem nie rzadza. Zadna unia, zadna organizacja nie bedzie im dyktowac warunkow. doskonaly przyklad - greenpeace. pojechali, poskakali chwile, szybka pilka w sadzie i sluch o nich zaginal :D poza tym, Rosja nie ma chyba zadnych problemow z jakimi boryka sie zachod - ustawa przeciw pedalom/ciapakom jest, a jak czegos prawo nie reguluje to powoluje sie nieoficjalna grupe do zwalczania okreslonego problemu, ida, spuszczaja wpie**ol i jest po imprezie. Rosja w sumie opiera sie na tym ze albo trzymasz z wladza - wtedy jestes w tym kraju ustawiony - albo nie trzymasz i jedziesz na wakacje na Syberie. a w Polsce to nawet nie patrza z kim trzymasz tylko r*chaja jak leci, byleby wiecej dla siebie.

podsumowujac, zanim zaczne robic tutaj wywod - wole zeby mnie r*chali w domu ale nikt inny nie mogl, niz zeby r*chali mnie wszyscy wkolo.

lemo1029

2014-06-07, 16:06
@dionizodoros ten bambo urodził się 4 sierpnia 1961r w Honolulu na Hawajach, sprawdź sobie.

di...........os

2014-06-07, 16:25
lemo1029 napisał/a:

@dionizodoros ten bambo urodził się 4 sierpnia 1961r w Honolulu na Hawajach, sprawdź sobie.



Zgadzam się: urodził się 4 sierpnia na Honolulu na Hawajach. Czyli urodził się na terytorium USA. I co w tym dziwnego?

lemo1029

2014-06-07, 18:02
dionizodoros napisał/a:



Zgadzam się: urodził się 4 sierpnia na Honolulu na Hawajach. Czyli urodził się na terytorium USA. I co w tym dziwnego?



nic, tylko nie wiedziałeś tego zanim napisałeś pewnego posta ;)

di...........os

2014-06-07, 18:47
lemo1029 napisał/a:



nic, tylko nie wiedziałeś tego zanim napisałeś pewnego posta ;)



Przecież wcześniej już wkleiłem ci akt urodzenia Obamy... Weź się w garść...

lemo1029

2014-06-07, 19:20
dionizodoros napisał/a:



Przecież wcześniej już wkleiłem ci akt urodzenia Obamy... Weź się w garść...



o k***a, zwracam honor ;)

klimt

2014-06-07, 20:12
ale polewa z baraka i jego ćwiczeń, zupełne przeciwieństwo Putina, szkoda że nie ma nagrań Jarka Kaczyńskiego na siłowni albo na polowaniu, grającego w piłkę czy w warsztacie

bezimienny2110

2014-06-10, 10:03
Ciekawe jak się czuje Putin jak mu służby czytają co ciekawsze komentarze. Bo Obamie to chyba przykro.