18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Putincize

Yomoma • 2014-06-06, 19:40
Świeżutki Jimmy Kimmel Live. Jak wiadomo niedawno odwiedził nas prezydent hameryki i chcąc pochwalić się tężyzną fizyczną wrzucił filmik jak pompuje w Mariottcie. Jimmy zrobił małe porównanie z treningiem putina. :ok:


8765tj

2014-06-06, 19:54
Co za menda barak mu w dupę

RSPKT

2014-06-06, 20:16
Putin to taki Chuck Noris... Nie lubię rusków, ale tak na prawdę każdy przywódca może się tylko uczyć od Putina ... PROPSY WŁODZIMIERZ

santaxl

2014-06-06, 20:34
1. obama - murzyn, na dodatek nie urodzony w ameryce, socjalista, komunista, homoterrorysta, genderowiec, lewak
2. Putin - biały.

Widać, kto jest lepszy

Varyz

2014-06-06, 20:45
Ogólnie to nagranie z Obamą "ciekawe" ale jakoś bardziej zachwyciłoby mnie zestawienie treningu Obamy z Putinem - BEZ tej poj***nej i płytkiej hamerykańskiej otoczki, dodanego śmiechu itp. ale... było to kierowane do typowego widza zza oceanu ;-)

Ezoteryk

2014-06-06, 20:48
Ja tam jestem za walką na następnym KSW między Putinem i Obamą

turtelian

2014-06-06, 21:34
Warto dodać że Putin w judo nie trenował na zasadzie " a potrenuję sobie coś wschodniego i dostane czarny pasek za politykę i znajomości", z tego co wiem nawet na ME za młodych lat startował a to już całkiem niezły wynik.

Spiv

2014-06-06, 21:46
obaj latają mi koło ch*ja :roll:

di...........os

2014-06-06, 21:51
santaxl napisał/a:

1. obama - murzyn, na dodatek nie urodzony w ameryce, socjalista, komunista, homoterrorysta, genderowiec, lewak
2. Putin - biały.

Widać, kto jest lepszy



Po pierwsze: kto ci powiedział, że nie urodził się w USA? Nie przedstawił swojego aktu urodzenia, fakt... Ale czy ty byś mógł przedstawić mi swój akt, gdybym poprosił cię o ksero tegoż :) ? Tak myślałem.
Po drugie: komunista? Właśnie dlatego zapewne zwyciężył w wolnych wyborach prezydenckich...
Po trzecie: homoterrorysta? Znajdź mi dwie wypowiedzi Obamy odnoszące się do kwestii homo. To nie jest tak, że w USA trzeba forsować jakiekolwiek ustawy pro-homo... Tam homofobów jest poniżej 30%, to i publicznie potępiane są wypowiedzi "godzące w dumę homoseksualistów".
Po czwarte: co to znaczy według ciebie "GENDER". Jeśli przyjmiemy właściwą definicję tego słowa, "genderowcem" będzie można nazwać po po prostu socjologa. Bo gender to jednostka naukowa badań socjologicznych, która z wartościowaniem nie ma nic wspólnego.
Po piąte: powiedz mi co to znaczy "lewak". W USA używa się terminów 'liberał' - w odniesieniu do tych, wyznających prymat wolności nad nakazami - i 'konserwatysta' - wyznający "tradycyjny" model obyczajności. O wizjach gospodarczych nie dyskutuje się w czasie kampanii wyborczych (dokładnie zresztą tak samo, jak w Polsce; ludzie mają złudzenie, że powiedziane zostało coś o gospodarce, gdy jeden z drugiem nazwie innego złodziejem).

Parzo

2014-06-06, 21:51
Wole Putina, niż ten barak który nie ma obu jaj

Bugini

2014-06-06, 21:55
Zamiast wojny obaj powinni się napie**alać w oktagonie na zasadach MMA, byłbym też ciekaw jaką nutę brałby Putin na wejście albo jak np taki Komorowski wypadł by w parterze w wypadku agresji na kraj

Kamil3l

2014-06-06, 22:08
@dionizodoros

nie pokazał aktu urodzenia a powinien (NIBY).
Tak mówi konstytucja usa. Nie urodziłeś sie na ziemi usańskiej to nie możesz buć prezydent, Dlatego Arni byłó tylko gubernatorem.

Ps. myślę ze masz jakiś fetysz obalania teorii swoją wiedzą (pssyyt... nie masz jej)
mam nadzieję ze w UP lub MC kwaku się poznają.

Jak pracyjesz juz to współczuje (kolegom)

Attero132

2014-06-06, 22:31
A ja wole Amerykańców czemu? Bo oni nam krzywdy nie zrobili jak narazie a ruskie? cięzko zliczyc.
P.S Historia lubi sie powtarzać

ch...........ox

2014-06-06, 22:39
up
pewnie gdybyśmy graniczyli z Hameryką, a nie Rosją to już nieraz wykorzystaliby oni swoje wpływy chcąc zrobić z nas kolejny stan US ;) Jeden ch*j jakie mocarstwo jest naszym sąsiadem, fakt faktem jest że nasze państwo jest słabe i każdy nas r*cha jak chce :(

CFSD_89

2014-06-06, 22:48
@dionizodoros - Idziesz do urzędu, mówisz, że chcesz Akt Urodzenia i dostajesz (z tego co pamiętam wystarczy tylko dowód okazać) - nie ma problemu.

A tak BTW, chcielibyście aby np. jakiś rusek albo co gorsza ciapak został prezydentem Polski? Więc nie dziwota, że amerykańce mają z tym problem a innym to zwisa ;p