18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy passes denied

petru23 • 2020-04-27, 21:14
No się sama prosiła :roll:


Kompilacja wpie**olu babom od CS

maro2752

2020-04-27, 21:24
Ostatnie rozpie**ala. This is New York xD tylko szkoda, że metro nie jechało.

banerr

2020-04-27, 21:32
Nie ma co gadać. Każdej się należało za zaatakowanie faceta.

krzxsiek

2020-04-27, 21:33
Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie. Reszcie się należało. Chociaż policjantka na końcu po prostu nie nadawała się do tej roboty :D

bakus1233

2020-04-27, 21:39
Żal mi jedynie tych kobiet, które są bite, ale sobie na to nie zasłużyly :)

~_Killa_

2020-04-27, 21:50
Zajebiscie sie to oglada :D

patrysxx

2020-04-27, 21:54
Podziwiam cierpliwość murzyna w sklepie :->

Kostor

2020-04-27, 22:06
Haha! Zajebiste to! wiecej tego gowna!

Payan

2020-04-27, 22:19
CS zawsze mile widziany. :mrgreen: Ostatnia akcja najlepsza.

Xvier

2020-04-27, 22:57
krzxsiek napisał/a:

Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie. Reszcie się należało. Chociaż policjantka na końcu po prostu nie nadawała się do tej roboty

może zawiniła tym ze była naj***na jak szpadel?

dudidudi

2020-04-27, 22:58
krzxsiek napisał/a:

Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie.



yyy no nie wiem k***a głąbie kapuściany pewnie tym, że sie nak***iła i wsiadła do tego j***nego auta? mogła zabić Twoją matkę babkę córkę dziewczynę żonę i ciebie. to nie jest wystarczający powód żeby p*zdzie zaj***ć?

Gnarax

2020-04-27, 23:49
Witam Sadoli,
naprawdę rzadko mi się zdarza wypowiadać w komentarzach pod wrzucanymi materiałami, ale to co tu widać to jest w większości normalne zachowanie, reakcja obronna. Ludzie BOJĄ się reagować w takich sytuacjach bo BOJĄ się konsekwencji, "Przecież kobiety to nie można uderzyć za nic na świecie".
Kobieta jest kobietą i kobiety powinno się szanować, do czasu.
Jeśli taka sądzi że jest bezkarna i może sobie na wszystko pozwolić + zachowują się jak na załączonym materiale to tak to się kończy i powinno tak się kończyć, nie ma ludzi bezkarnych.
(Chociaż z babą w samochodzie to mimo wszystko przegięcie)
Tak samo się broni człowiek przez atakującym psem czy innym niebezpieczeństwem, płeć nie ma tutaj ŻADNEGO znaczenia.
Pozdrawiam.

m1t

2020-04-28, 00:03
Xvier napisał/a:

może zawiniła tym ze była naj***na jak szpadel?



Przecież to facet.Chyba,że mi się wydaje,że ma siwy zarost.

Cryo

2020-04-28, 00:13
Gnarax,
Patokaryny i naj***ne szlaufy to największe prowodyrki każdej zadymy. Przykład z tą p*zdą, która pojechała ostatnio do Zamościa z jakimiś czeczenami, żeby naj***li gościowi, którego wcześniej wyzywała w sieci od k***y. Teraz udaje wielce pokrzywdzoną, bo ona jest przecież kobietą, a stulejarze wysyłają jej donejty i słowa wsparcia.