18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy passes denied

petru23 • 2020-04-27, 21:14
No się sama prosiła :roll:


Kompilacja wpie**olu babom od CS

wertuqq

2020-04-28, 00:13
m1t napisał/a:

Przecież to facet.Chyba,że mi się wydaje,że ma siwy zarost.



To białe na ryju, to jest talk z wystrzelonej poduszki.

psycholll

2020-04-28, 02:20
piękna seria, oby więcej odcinków na sadolu!

goscdwa

2020-04-28, 06:51
Najlepsze są te k***y, co zaczynają i wysyłają swoich białorycerzyków do obrony.

heartagram

2020-04-28, 09:54
o k***a ruski rafatus i marlenka!

Roman270297

2020-04-28, 09:57
Zjebisty film od razu leci piwo.
A złotem już dla mnie jest jak gosciu napie**ala pijanego kierowcę. Tak powinno się robić z każdym a później po pały dzwonić :roll:

no...........el

2020-04-28, 10:30
Jak widać życie niesie wiele niespodzianek, drugi filmik, akcja z Ruskiem najlepsza.

Obejszłem_system

2020-04-28, 14:46
Gnarax napisał/a:

Witam Sadoli,
naprawdę rzadko mi się zdarza wypowiadać w komentarzach pod wrzucanymi materiałami, ale to co tu widać to jest w większości normalne zachowanie, reakcja obronna. Ludzie BOJĄ się reagować w takich sytuacjach bo BOJĄ się konsekwencji, "Przecież kobiety to nie można uderzyć za nic na świecie".
Kobieta jest kobietą i kobiety powinno się szanować, do czasu.
Jeśli taka sądzi że jest bezkarna i może sobie na wszystko pozwolić + zachowują się jak na załączonym materiale to tak to się kończy i powinno tak się kończyć, nie ma ludzi bezkarnych.
(Chociaż z babą w samochodzie to mimo wszystko przegięcie)
Tak samo się broni człowiek przez atakującym psem czy innym niebezpieczeństwem, płeć nie ma tutaj ŻADNEGO znaczenia.
Pozdrawiam.



Nie chce się licytować, ale w większości przypadków na tym filmie można było odpuścić sobie plombę. rozumiem że trzeba reagować ale pięści się stosuje w skrajnych sytuacjach a nie na porządku dziennym. Większość sytuacji na filmie nie doszła do skrajności także jak już się wypowiadasz rzadko to chociaż postaraj się być obiektywnym.

waloos

2020-04-28, 18:24
Ostatnia akcja pokazuje, dlaczego w policji kobiety powinny być przyjmowane tylko na stanowiska polegające na wyjaśnianiu przedszkolakom jak przechodzić przez jezdnię.

Sory, ale gdybym był policjantem i dostałbym na patrol kobietę jako kompana to bym zrezygnował - dla własnego bezpieczeństwa. Jaka jest pewność, że ona będzie w stanie utrzymać mężczyznę kiedy ten drugi gość będzie robić coś innego? Szczególnie, że wymagania na testach sprawnościowych są inne.
No ale gdyby któryś polityk powiedział to na głos, to będzie wielkie oburzenie, że jak to tak można? Że to przecież seksizm!

Obejszłem_system

2020-04-28, 19:25
waloos napisał/a:

Ostatnia akcja pokazuje, dlaczego w policji kobiety powinny być przyjmowane tylko na stanowiska polegające na wyjaśnianiu przedszkolakom jak przechodzić przez jezdnię.
Sory, ale gdybym był policjantem i dostałbym na patrol kobietę jako kompana to bym zrezygnował - dla własnego bezpieczeństwa. Jaka jest pewność, że ona będzie w stanie utrzymać mężczyznę kiedy ten drugi gość będzie robić coś innego? Szczególnie, że wymagania na testach sprawnościowych są inne.
No ale gdyby któryś polityk powiedział to na głos, to będzie wielkie oburzenie, że jak to tak można? Że to przecież seksizm!




A co z grubymi policjanatami? Nie bronie tej lochy ale chciałbys jezdzic na patrol z grubasem facetem? mało jest takich?

Problem z takimi tekstami że ostatni filmik polega na tym ,że są poprostu głupie bo starasz się udowdnić jakąs teorie niecheci do kobiet na podstawie wyrywkowego przykladu. Jesli juz chcesz cos powiedziec sensownego to powinienes powiedziec cos o testach sprawnosciowych ktore sa regularnie przeprowadzane wsrod funkcjonariuszy a nie ze kobiey maja nie zluzyc w policji. Zapewniam Cie ze jest wiele kobiet ktore skopaloby Ci przyslowiowy tylek.

PieronJasnySzlag

2020-04-29, 19:18
Zaraz przyjdzie justyna 99 i wszystkich zwyzywa od żałosnych inceli :D